>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podsumowanie sezonu 07/08 włoskiej Serie A

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
I tak oto, dziś przed godziną siedemnastą odgwizdane zostały końcówki ostatnich meczów włoskiej Serie A w sezonie 07/08. Okres ten bogaty był w liczne niespodzianki, które cieszyły mniej lub bardziej. Rozczarowaniem sezonu może być z pewnością postawa AC Milanu, który zakończył rozgrywki 07/08 dopiero na miejscu piątym.

LM: Inter, AS Roma
Eliminacje LM: Juventus, Fiorentina
Puchar UEFA: AC Milan, Sampdoria
Spadek: Empoli, Parma, Livorno

Poniżej znajdziecie tabele, w której znajdziecie wszystkie, najważniejsze szczegóły statystyczne:



Najskuteczniejsi:​
21 - Del Piero (Juventus)
20 - Trezeguet (Juventus)
19 - Borriello (Genoa)​

Serdecznie zapraszam do dyskusji.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A więc sezon napewno był ciekawy. Cieszy mnie ze Milan nie awansowal do LM kosztem Fiorentiny bo może to ich czegoś wkoncu nauczy i sprowadzą latem młodych graczy bo pokolenie Maldini,Inzaghi czy Cafu powinno juz odejsc na emeryture;) Jedynie Pato i Kaka ciągneli gre.
Ich gra i pozycja to główne rozczarowanie tego sezonu ale uwazam ze dobrze to na nich podziala i za rok wróca na własciwe tory i powalczą o scudetto.

Pozytywem jest z pewnoscia Sampdoria. Innym rozczarowaniem można nazwac spadek Parmy,która pod koniec lat 90 tak świetnie sie spisywala i miala w swoich szeregach wiele gwiazd.

Brawa dla Del Piero który przeciez do najmłodszych juz nie nalezy a zdobył korone króla strzelców ????


Jego kolega z zespołu David Trezeguet starał mu sie dotrzymac kroku i rywalizacje o korone króla strzelców przegral jedna bramką. I tak sie sklada ze nawet zadnego mozemy nie zobaczec na Euro!! Domenech nie powolal Trezegueta do szerokiej kadry a czy Donadoni powola Del Piero przekonamy sie we wtorek.

Wracajac do najwazniejszego to scudetto Interowi zapewnil Zlatan Ibrahimovic. W dzisiejszym meczu strzelajac dwie bramki. Ale styl napewno nie moze imponowac bo przeciez Inter dal sobie roztwonic wysoką przewage i musial walczyc o tytul do ostatniej kolejki. Losy Manciniego są zagrożone. Osobiscie uwazam ze w jego miejsce na San Siro przyjdzie Jose Mourinho.
Jednak na brawa zasługuje AS Roma która walczyla i grała równo przez caly sezon.
Przed nami jeszcze emocjonujący pojedynek o Coppa Italia pomiedzy własnie Interem i Romą.

Ta fotka najbardziej obrazuje komu zawdziecza Inter 16 w historii tytuł ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Muszę przyznać że tytuł króla strzelców pokazuje że Juventus to uznana marka we włoszech i w zeszłym sezonie brakowało tej ekipy jednak do ideału co grali kiedyś dużo brakuje miejmy nadzieje że przyszły sezon pokaże jacy są. Zaskoczenie a raczej porażką sezon określiłbym ekipę Milanu która zawiodła na całej linii.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja bardzo się cieszę że Fiorentina będzie grac w Eliminacjach Ligi Mistrzów i mam nadzieję że &quot;Viola&quot; awansuję do fazy grupowej tych rozgrywek.
Na plus gonitwa Romy nie udana zresztą ale naprawdę, Inter pod koniec rozgrywek miał sporego stracha a kilka tygodni wcześniej wydawało się że koronacja nastąpi lada momement, tak jednak nie było.
Na plus zespoły które awansowały z Serie B, Torino się utrzymało, Genoa i Napoli w środku stawki a cieżko jest beniaminkom we Włoszech w pierwszym sezonie się utrzymac.
Następny sezon już... niedługo :]
 
simons 646

simons

Forum VIP
No w tym roku to chociaz jakies emocje byly w serie A i bardzo fajnie.
Roma coprawda nie wierzyla w scudetto bo coz ... Inter mial przewage wystarczylo im wygrac ostatni mecz, ale remis w przedostaniej kolejce dostarczyl troszke nadziei.
Bardzo pozytywnie zaskoczylo mnie Cagliari, pod koniec sezonu niezle sie &quot;dobili&quot; druzyna sie zmienila no i spodobal mi sie bardzo ten zespol. Juventus pokazal zdecydowanie ze nie nadaja sie na inne (nizsze) ligi niz serie A , przyznajac szczerze zostalo pare gwiazd w Juve ale nei spodziewalem sie po nich tak dobrych wynikow bo jednak druzyna na papierze nie jest tak dobra jak wyglada moim zdaniem, mlodzi zrobili neizle postepy. Milan no wielka porazka ale ile lat mozna grac tym samym skladem ludzie sie starzeja i chuba do nich powoli to dociera. Szkoda mi Laizo bo jestem ich wielkim fanem, Lotito zdecydowal ze na Lm nie trzeba wzmocnien i do ligi skoro w zeszlym roku tak dobrze poszlo ... coz mam nadzieje ze teraz do neigo dotarlo i postara sie zbudowac jakis konkretny zespol tak jak za starych dobrych czasow, glowny ich problem to bramka ... bo reszta jakos se radzi Ballotta juz ma swoje lata a Muslera jest jeszcze mlody i popelnia czasem glupie bledy ... mysle ze bedzie z niego bramarz, ale potrzeba mu czasu. Inter za caloksztalt nie powinien IMo dostac scudetto juz pozniej grali slabo (w 2 czesci sezonu) uwazam ze bardziej zasluzyla sobie Roma, ale coz potoczylo sie jak sie potoczylo. Cieszy pozycja Fiory ktora sie podniosla niezle zbudowali niezly zespol i mam nadzieje ze nie zrobia tego bledu co Lazio, lecz umocnia go aby na LM i przyszly sezon zdobyc &quot;cos wiecej&quot;.
Uwazam jeszcze ze Torino zasluguje na wyzsza pozycje, i szkoda Parmy za spadek, mieli problemy i milo by bylo zobaczyc ich w starej formie
Ogolem sezon udany jak zwykle niespodzianki, walka powiedzmy do konca, takze oby nastepny sezon byl conajmniej jak ten :]
 
kddz88 0

kddz88

Użytkownik
Sezon był ciekawy, ciekawy ale i tak wygrał Inter. Wg mnie to Roma gra w tym momencie jak ładniejszy futbol w Serie A i szkoda, że to Rzymianie nie zdobyli Scudetta. Trochę szkoda Milanu, bo bez nich Liga mistrzów na pewno straci. Del Piero też wg mnie jest wielką sensacją, przeszedł drugą młodość i chwała mu za to. Co do spadkowiczów, szkoda Parmy, jeszcze niedawno ten zespół nieźle radził sobie w europejskich pucharach a teraz Serie B...
Moim zdaniem o mistrzostwie nie zadecydowała ostatnia kolejka, lecz 34 w której Roma tylko zremisowała z ostatnim Livorno (nie wszedł mi wtedy fajny kupon ???? ). Teraz można by gdybać ale załóżmy, że wtedy Roma by wygrała i do ostatniej kolejki nic by się nie zmieniło to Roma miała by punkt przewagi nad Interem a nie odwrotnie. No ale cóż może w następnym sezonie.
Pozdrawiam
 
leom 0

leom

Użytkownik
Choć nie przepadam za Serie A to w tym sezonie nie bylo tak nudnie jak rok wczesniej ...Juventus wrócił na Europejskie boiska , Ulubiony Inter znów wygrał , Fiorentina lekoo zaskoczyła , a A.C. Milan rozczarował. Sezon bardzo ciekawy , liczę , że następny również da nam tyle emocji
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Powrót Juve i to w jakim stylu ???? Do końca sezonu nie wiadomo było kto będzie miał mistrza. Ostatecznie Inter i moim zdaniem zasłużenie. Słaba postawa Milanu pokazuje, że zawodnicy już są za starzy, a sam Pato to za mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom