>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Podstawy Bukmacherstwa

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie jestem tak naiwny aby nie wiedzieć iż mecze są ustawiane* , ale i nie jestem z kolei tak naiwny , aby wierzyć w upubliczniane tego przez kogoś faktycznie maczającego palce w tym procederze...

Oszuści oraz dzieciaki piszą różne rzeczy pod hasłem &quot;fixy&quot; i czasem wchodzą przecież nawet największe niespodzianki , ale trudno na takich bzdurach opierać swoją grę i traktowac to poważnie.

* http://wiadomosci.wp.tv/i,Nowe-fakty-ws-korupcji-w-swiecie-pilki-noznej,mid,1350108,index.html?ticaid=611c66
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Witam, czy jest jakiś buk do którego mogę wpłacić pieniądze, ale z konta bankowego o innych danych niż te na buku ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, czy jest jakiś buk do którego mogę wpłacić pieniądze, ale z konta bankowego o innych danych niż te na buku ?
Teoretycznie w regulaminie kazdego bukmachera jest napisane ze nie mozesz wplacac z innego niz twoje konto. W praktyce jednak 99,9% ma w metodzie wplaty opcje przelewy24,bo z tradycyjnych metod wplaty przelewem bezposrednio do bukmachera malo kto korzysta, taki przelew idzie ok 2,3 dni. p24 jest posrednikiem przy wplacie tak wiec do p24 mozesz wplacic z byle jakiego konta.
Teoretycznie nie możesz wpłacić do żadnego, w praktyce możesz do wszystkich.
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Witam,
Nie chciałem zaśmiecać i tworzyć nowego wątku, dlatego piszę tutaj i liczę na Waszą odpowiedź. Mianowicie mam pytanie o NIBY ustawione mecze. W sensie, że na jakiejś stronie jest człowiek, który za jakaś kwotę podsyła Ci fixy po kursach ~20,30. Obcojęzycznych stron tego typu jest cała masa, więc nie będą wrzucał, każdy chyba wie o co chodzi.
Jak Wy się na to zapatrujecie? Ja raczej do naiwnych nie należę i ciężko mi w coś takiego uwierzyć. Myślę, że 99,9 % to ściema, bo inaczej każdy by zarabiał. Jaka jest Wasza opinia i czy macie jakieś doświadczenia z tym związane?
Proszę tylko nie bluzgać, że temat bez sensu i że na 100 % fake. Pewnie tak jest, ale chcę wiedzieć co bardziej doświadczeni ode mnie o tym sądzą.
Pozdro.
 
G 27

gumos

Użytkownik
Zastanow się czy jeżeli ktos rzeczywiście mial informacje o ustawionym spotkaniu sprzedawalby ja za jakies marne 20 ojro/30 ojro a nie wyciagalby z tego spotkania tyle ile się da? ;-) Wiadomo, ze sport nie jest &quot;czysty&quot; jednak wszystkie te strony, które podają niby ustawione mecze to oszusci nic więcej
 
Z 6

zibicojest

Użytkownik
Witam, mam problem z azjanem, nie rozumiem go do końca jak mam rozumiem taki zakład w pinnacle pk and +0.5 ? Czyli jeśli będzie remis lub wygrana wchodzi cały zakład ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tu masz: http://www.covers.com/postingforum/post01/showmessage.aspx?spt=36&amp;amp;sub=101364038
bo i niektórzy też mieli ten sam problem...

W Pinnacle pk oznacza handicap 0, czyli DNB.
Jeśli więc mamy handicap: pk and +0.5 wtedy jest to jednoznaczne z handicapem +0.25 gdyż 1/2 Twojej stawki jest obstawione na handicap 0 a 1/2 na 0.5

Handicap 0:1/4
(0.25) lub (0 &amp; 0.5)

Milan -0,-1/2
Juventus +0,+1/2

Stawiając na Milan (-1/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Milan wygra; jeśli będzie remis to połowa Twojej stawki przegrywa a połowa jest zwracana; natomiast, jeśli Milan przegra to cały Twój zakład przegrywa.

Stawiając na Juventus (+1/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Juventus wygra; jeśli będzie remis to pół Twojej stawki wygrywa a pół jest zwracane; natomiast, jeśli Juventus przegra to cały Twój zakład przegrywa.



.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

durioner

Użytkownik
ja mam pytanie apropos handicapów. Wczoraj stawiałem dwa mecze:
Jagiellonia- GKS, 2 0,-1/2
i Lazio- Cagliari, 1 -1/2, -1. Zgodnie z tym, co jest tu na forum napisane, powinienem oba zaklady wygrac, a tak sie nie stalo. dlaczego?
 
T 0

the8tbag

Użytkownik
Mam takie pytanie kiedy się wygrywa a kiedy przegrywa w takim zakładzie i w jakiej kategorii wgl można znaleźć ten zakład na unibet?
Przykład: Maribor U19 - Chelsea U19
Typ: 1 drużyna - połowa z najwyższym wynikiem - remis
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nie tylko remis wchodzi w grę. Ogólnie podany typ (przykład) polega na tym, że gospodarz w obydwu połowach zdobędzie tyle samo goli lub nie zdobędzie żadnego. Po pierwszej połowie może być 0:1, a na koniec meczu 1:1. Wtedy zakład jest rozliczany: gospodarz więcej bramek w 2 połowie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak to jest z tymi handicapami azjatyckimi w dublu w takiej sytuacji:
1. Alfa - Omega
Omega +0,75
Wynik 1:0
2. Beta - Gamma
Gamma
0:1 ✅
Stawka: 10
W pierwszym pół stawki jest zwracane i pół przegrywa, ale drugi mecz nam wchodzi. To tracimy wtedy 50% stawki czyli -5, czy tracimy tylko połowę z 1 typu czyli -2,5. Jesteśmy wtedy na -2,5 (Saldo 7,5) ? Czy na -5 (Saldo 5)?
Tyle lat z zakładami, a ja nadal zielony ???? .
Dobra już wiem edi8, tracimy w takim wypadku tylko 25% czyli -2,5 przy stawce 10.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A spread w
NBA?
http://forum.bukmacherskie.com/f57/spread-13011.html
http://www.wincomparator.com/pl-pl/services-tips/faq/rozne-typy-zakladow-porownywane-przez-wincomparator/typy-zakladow-zaprezentowane-przez-wincomparator-spread-betting.html
Z netu:
Pointspread - handicap lub spread
Stosuje się w sportach amerykańskich. Pointspread to nic innego jak handicap, czyli punktowa, startowa przewaga drużyny underdog, a zarazem osłabienie faworyta, nadana w celu wyrównania szans uczestników zdarzenia i &quot;dowartościowania&quot; samego zakładu.
Push
Remis, zakład nie rozstrzygnięty. Nie ma zwycięzcy (oczywiście, zwycięzcy w zakładzie), dlatego też wszystkie zakłady stają się nieważne a wniesione stawki zwrócone.
...............
&quot; Spread betting, to tak naprawdę obstawianie handicapów na zdarzenie dotyczące najpopularniejszych amerykańskich dyscyplin – koszykówki, footballu amerykańskiego i baseballu. Jak to wygląda w praktyce, przedstawimy na poniższym przykładzie.
Załóżmy, że obstawiamy mecz footballu amerykańskiego między drużyną A i drużyną B. Faworytem są Ci drudzy.
Spread może więc wyglądać następująco:
Drużyna A +8,5 - 110
Drużyna B –8,5 - 110
Sprawa jest prosta, jeżeli wybieramy opcją +8,5 – 110 zakładamy się, że drużyna A może przegrać mecz, ale nie więcej niż 8 punktami. Liczba - 110, oznacza wysokość kursu. Żeby wygrać na czysto 100 dolarów, gracz musi postawić 110.
Jeżeli wybierzemy opcję –8,5 – 110 zakładamy, że drużyna B wygra mecz co najmniej 9 punktami. Jeżeli tak się stanie, to za 110 postawionych dolarów wygrywamy 100.
Gdyby któryś kurs określony byłby np. jako + 110, oznaczałby to, że za każde 100 postawionych dolarów graczy wygrywa 110 dolarów.
A co się stanie, jeżeli w spread w tym meczu określony byłby jako +8 – 110 i – 8 – 110? Wtedy, jeśli faworyt wygra różnicą dokładnie 8 punktów, mamy do czynienia z sytuacją, którą amerykanie określają jako „PUSH”. Zakład zostaje nierozstrzygnięty.
Oczywiście im wyższy „spread” (co można tłumaczyć jako rozpiętość), tym mniej możemy wygrać, bo zwiększamy swoje szanse&quot;.
.
 
Do góry Bottom