>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podstawowe błędy przy wyborze typow

G 294

gostek365

Użytkownik
Jak w temacie . Jaki podstawowy błąd popełniają gracze ci nowi zaczynający dopiero jak i ci którzy już trochę dłużej grają ale bez dobrych efektów .
Pierwszy błąd pojawia się w momencie gdy gracz zaczyna szukać ciekawego meczu do zagrania. Sprawdza tabele h2h formę zespołów patrzy na wysokość kursów w meczu i ocenia sobie czy warto zagrać , w tym momencie co by nie postawił i czy wygra czy przegra zaczyna pewien proces , proces w którym z każdym kolejnym zakładem bukmacher będzie go skubał dzięki marzy , bo te same statystyki bukmacher już wziąć pod uwagę przy wystawieniu oferty kursowej.
Czy zatem jest szansa żeby nie dać się skubać?
Oczywiście że jest i wtedy to gracz może zacząć skubać bukmachera.
Każdy typer który poważnie zajmuje się zakładami przed przystąpieniem do typowania zaczyna od : poszukiwania informacji. Sam dostęp do informacji nie jest gwarancją sukcesu bo trzeba znać się na sporcie i umieć ocenić &quot; wagę&quot; tej informacji w kontekście meczu .

Sprawdźmy na przykladzie : dzisiejszy mecz puchar Argentyny Quilmes - Gimnasia Mendoza. Bukmacherzy wystawili ofertę kursowa po statystykach która wyglądała tak: 1(1,44) X (4,00) 2 (6,00) większość amatorów już oczami wyobraźni widzi zwycięstwo gospodarzy niezły kurs do dubelka itp.
Jednak w tym meczu to gracz ma przewagę nad bukmacherem ponieważ jest informacja że gospodarze zagrają rezerwami w tym meczu pucharowym bo ważniejsze są mecze ligowe w których słabo się spisują.
Po zachowaniu kursów widać jak gracze wykorzystali sytuację i teraz kursy wyglądają tak : 1(1,95) X (3,20) 2(3,50) bukmacherzy musieli skorygować kursy i duże prawdopodobieństwo że pomimo marzy ten właśnie mecz nie da im zysku .
Mecz odbędzie się dziś o 23:00 osobiści pograłem gości stawka 1\10 , handicap 0 stawka 2\10 i handicap +0,5 stawka 3\10 , aktualnie kursy są już tak niskie że gdybym miał teraz coś zagrać w tym meczu to wybrał bym handicap 0 na gości. Czy drużyna gości wygra? Nikt nie jest wróżka i pewności nie da ale fakt jest taki że dzięki zdobytym informacja można uzyskać przewagę nad bukmacherem bo on wystawiając ofertę kursowa bazował tylko na statystykach . Wszystkie mecze typu drużyna a wygra z drużyną b bo są gospodarzami są wyżej w tabeli mają dobre h2h itp to można zagrać tylko dla rozrywki , bo w dłuższej perspektywie na takim czymś się nie zarobi.
 
M 27

milt

Użytkownik
Zgadzam się jak najbardziej, informacja jest kluczowa a oglądanie spotkań pozwala najlepiej ocenić jaki wpływ na mecz będą miały absencje zawodników. Najmniej miarodajna statystyka według mnie h2h. No bo co z tego że gospodarze 2,3,4 lata temu wygrywali i mają &#39;&#39;korzystne&#39;&#39; h2h, przecież to są już całkiem inne drużyny. Mają innych trenerów, zawodników, inna sytuacja w klubie.
Twoje stawki rozsądne im ryzykowniejszy typ tym stawka mniejsza,tylko zastanawia mnie czy podbijanie typu handicapami jest lepsze od grania jednej opcji? Jak uważasz?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Zgadzam się jak najbardziej, informacja jest kluczowa a oglądanie spotkań pozwala najlepiej ocenić jaki wpływ na mecz będą miały absencje zawodników. Najmniej miarodajna statystyka według mnie h2h. No bo co z tego że gospodarze 2,3,4 lata temu wygrywali i mają &#39;&#39;korzystne&#39;&#39; h2h, przecież to są już całkiem inne drużyny. Mają innych trenerów, zawodników, inna sytuacja w klubie.
Twoje stawki rozsądne im ryzykowniejszy typ tym stawka mniejsza,tylko zastanawia mnie czy podbijanie typu handicapami jest lepsze od grania jednej opcji? Jak uważasz?
Co do stawek to racja , zagranie jednej opcji jest rozsądniejsze akurat tym razem zrobiłem wyjątek dla tego że kurs 6.00 na gości to było totalne nieporozumienie w sumie zagrałem 6\10 w tym typie ale tak duża wartość i szansa dla gości ze postanowiłem rozbić ta stawkę na 3 zakłady .
 
R 125

roger12

Użytkownik
Sorry, ale ja się z tym trochę nie zgodzę. Firmy bukmachersie w dzisiejszych czasach działają trochu inaczej. Nie jest prawdą że, grający zawsze ma przewagę. W firmach bukmacherskich pracują analitycy masa ludzi odpowiedzialnych za informacje spotkań tych co dają do swej oferty. To że my wiemy iż dana drużyna wystawi rezerwy to nie znaczy że firmy bukmacherskie nie wiedzą. Ja nie mówię, nieraz jest taka okazja że buk wystawi kursy tak jakby nic nie wiedział my zdążymy złapać, ale to na takie coś jest moment i trzeba trafić w danym momencie. Mamy przykład na rozgrywkach NBA gdzie niekiedy do rozgrzewki nie mamy odp na pytanie czy nie ma resetu danego zawodnika kursy stoją a gdy mamy informacje z oficjalnych źródeł, buki też tą informacje mają. Kto stawia NBA ten wie że, nieraz takie informacje pojawiają się na twiterach zawodników a dopiero potem na roto i ile to sytuacji było takich że 30sek po pojawieniu sę informacji na koncie zawodnika na serwisie społecznościowym buki korygują blokują kursy. Niekiedy ktoś zdąży ale jak wyżej pisałem. Kolejna sprawa to taka ile to już było takich meczy że,nawet grając rezerwą dana drużyna wygrywa bo rezerwa także chce się pokazać i tak bywa. Najlepsze mecze to takie w których mamy przesłankę że dana drużyna ma układ z grającą i ktoś potrzebuje puntów bo są takie mecze ja wiem że zaraz ktoś wyskoczy że, nie ma takich informacji ale są.Wiadomo my nie mamy 100% pewności nigdy. Nawet nieraz patrząc po statystykach już widzimy że takie coś może wyniknąć.
Kiedyś mimo wszystko było łatwiej bukmacherzy mylili się można było dużo rzeczy wykorzystać choćby w WilliamHill gdzie były zakłady na graczy w NBA na live przy wysokim blow-ie w 4Q na punkty na zawodników i gra na undery gdzie wiadome było że dany gracz się nie pojawi już na parkiecie.Teraz takich promocji jest bardzo mało a co lepsze bukmacherzy nie płacą już tak za swoje błędy robiąc zwroty za błędnie wystawione kursy lub korygują je.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Sorry, ale ja się z tym trochę nie zgodzę. Firmy bukmachersie w dzisiejszych czasach działają trochu inaczej. Nie jest prawdą że, grający zawsze ma przewagę. W firmach bukmacherskich pracują analitycy masa ludzi odpowiedzialnych za informacje spotkań tych co dają do swej oferty. To że my wiemy iż dana drużyna wystawi rezerwy to nie znaczy że firmy bukmacherskie nie wiedzą. Ja nie mówię, nieraz jest taka okazja że buk wystawi kursy tak jakby nic nie wiedział my zdążymy złapać, ale to na takie coś jest moment i trzeba trafić w danym momencie. Mamy przykład na rozgrywkach NBA gdzie niekiedy do rozgrzewki nie mamy odp na pytanie czy nie ma resetu danego zawodnika kursy stoją a gdy mamy informacje z oficjalnych źródeł, buki też tą informacje mają. Kto stawia NBA ten wie że, nieraz takie informacje pojawiają się na twiterach zawodników a dopiero potem na roto i ile to sytuacji było takich że 30sek po pojawieniu sę informacji na koncie zawodnika na serwisie społecznościowym buki korygują blokują kursy. Niekiedy ktoś zdąży ale jak wyżej pisałem. Kolejna sprawa to taka ile to już było takich meczy że,nawet grając rezerwą dana drużyna wygrywa bo rezerwa także chce się pokazać i tak bywa. Najlepsze mecze to takie w których mamy przesłankę że dana drużyna ma układ z grającą i ktoś potrzebuje puntów bo są takie mecze ja wiem że zaraz ktoś wyskoczy że, nie ma takich informacji ale są.Wiadomo my nie mamy 100% pewności nigdy. Nawet nieraz patrząc po statystykach już widzimy że takie coś może wyniknąć.

Kiedyś mimo wszystko było łatwiej bukmacherzy mylili się można było dużo rzeczy wykorzystać choćby w WilliamHill gdzie były zakłady na graczy w NBA na live przy wysokim blow-ie w 4Q na punkty na zawodników i gra na undery gdzie wiadome było że dany gracz się nie pojawi już na parkiecie.Teraz takich promocji jest bardzo mało a co lepsze bukmacherzy nie płacą już tak za swoje błędy robiąc zwroty za błędnie wystawione kursy lub korygują je.
Ja nie pisałem że grający zawsze ma przewagę więc nie rozumie z kad taki tekst.
Czytaj ze zrozumieniem . Zauważ że ostateczną wysokość kursów korygują gracze. Co do kompetencji ludzi odpowiedzialnych za wysokosc kursów to za bardzo koloryzujesz zaraz podam ci link do tematu w którym pisałem o tym :
https://forum.bukmacherskie.com/f98/jak-analizowac-mecze-poradnik-57880-4.html#post6362082
Sorry ale nie potrafili przez 9 meczów z rzędu jednej drużyny wystawić poprawnych kursów , więc pisanie jacy oni mądrzy i wspaniali jest trochę niepoważne , wystawić poprawne kursy 3 lub 4 dni przed meczem to jedno a rynek skorygują i tak gracze czy to popularne masówki na faworytów czy też dobre i ciekawe informacje na temat drużyny.
 
Do góry Bottom