>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

podróże

sieku 31

sieku

Użytkownik
Wpisujcie tu najpiękniejsze miejsca w jakich byliście / jakie widzieliście oraz miejsca które chcialibyście zobaczyć / odwiedzić.

1. Miasteczko Stari Grad na wyspie Hwar w Chorwacji -&gt; przepiękne miejsce, bardzo malownicze i ludzie sympatyczni.
2. Od dawna marzy mi się podróż do Tajlandii [tylko nie wczasy czy objazdówka tylko tak na własną rękę]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
1. cała Polska, dla mnie najpiekniejsza
2. ostatnio to Varna w Bułgari, fajne miasto
3. Chciałbym zwiedzic Moskwe, kraje latynoskie oraz USA (texas i podobne stany farmerskie)
????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
Najładniejsze/Najciekawsze gdzie byłem :
1. Dominikana - Punta Cana (super plaże i ogólnie klimat)
2. Meksyk - całe Riviera Maya, dużo fajnych miejsc do zwiedzania, dobre jedzenie, super pogoda;]
3. Egipt - Sharm El Sheikh - ze względu na rafy koralowe (jak ktoś snurkuje/nurkuje to polecam)
4. Praga - blisko a super miasto do zwiedzania (szczegolnie z dziewczyna ???? )
w dokładnie takiej kolejności...

Co chciałbym zobaczyć ? :
Tajlandia
Chiny
Dubaj
coś z Afryki, Kenia np ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie wiem jak Wy, ale ja chciałbym kiedyś wybrać się do Peru czy Meksyku.
Chętnie zwiedziłbym też Indie. Ciekawią mnie takie kultury ;).
W Polsce jest sporo miejsc godnych polecenia. Oprócz tych znanych jak np. Kraków jest sporo mniejszych, urokliwych miejscowości. Nie będę ich tutaj wymieniał, bo pewnie każdy ma swoje ulubione.
Z Europy to jak już ktoś wspomniał Praga. Świetne miasto. Z innych to Paryż, Londyn, Amsterdam, Wenecja. To z tych najbardziej znanych :]
Edit: Jak dla mnie Wenecja jest przereklamowana, cuchnie tam, może i jest romantycznie ale mi się osobiście nie podoba.
Vader
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
dla mnie priorytetową podróżą będzie wyprawa do Barcelony! Oczywiście zwiedzanie miasta i stadionu. Ale największym marzeniem bylo by dla mnie obejrzenie meczu Barcelony w Primera Division ????
a chciałbym zwiedzić również... USA, Chiny, jakiś kraj Afrykański, Meksyk, Indie
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Wpisujcie tu najpiękniejsze miejsca w jakich byliście / jakie widzieliście oraz miejsca które chcialibyście zobaczyć / odwiedzić.

1. Miasteczko Stari Grad na wyspie Hwar w Chorwacji -&gt; przepiękne miejsce, bardzo malownicze i ludzie sympatyczni.
Hvar faktycznie śliczny .W zeszłym roku byłem w Starim Gradzie ,kilka lat wcześniej w Hvarze.Niepowtarzalne miejsce,uzgodnilismy z Żonka,że kupimy sobie kiedyś na Hvarze domek.

Chciałbym zobaczyć.

1.Tadź Mahal.

2.Rio de Janeiro

3.Australia Pólwysep Jork -miejsce gdzie żyja moje ryby akwariowe tęczanki.

4.Madagaskar.

5.Galapagos.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
dla mnie priorytetową podróżą będzie wyprawa do Barcelony! Oczywiście zwiedzanie miasta i stadionu. Ale największym marzeniem bylo by dla mnie obejrzenie meczu Barcelony w Primera Division ????
corrida....
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mnie podobają się Włochy.. Byłem, niestety, tylko raz, ale to wspaniałe miejsce. Mieszkałem w kurorcie Cattolica, niedaleko Rimini, ale taniej. Niesamowite wrażenia.
&quot;Wstyd&quot; mi przyznać, bo o Portugalii wiem bardzo dużo, interesuję się nie tylko tamtejszą piłką, ale i literaturą, muzyką i ogólnie kulturą, a.. nie byłem w tym kraju. Miałem okazję jechać w zeszłe wakacje, ale nie skorzystałem. W to lato również nic z tego, ale na pewno już niedługo odwiedzę moją kochaną Lizbonę i oczywiście całe południe z Faro na czele. Portugalia to doskonałe miejsce na wakacje.
Oprócz tego, w Europie jest wiele, wiele ciekawych miejsc. Zależy, czy nastawiamy się na zwiedzanie, słoneczko, relaks w samotności, czy coś bardziej oryginalnego. Dobrym pomysłem będzie podróż to Francji - znajdziemy i zabytki, i popularne kurorty, i miejsca totalnie odosobnione, ach co pisać - to wspaniały kraj.
P.S. Ciekawy temat, graty dla autora ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Sawas, z krajów o których mówisz to podoba mi się głównie &#39;maniana&#39; - środek dnia a tam wszystko pozamykane bo mają przerwę na pare godzin, śpią itp. a dzień trwa do pierwszej w nocy lub nawet później. Nie zapomnę jak byłem kiedyś z koleżanką koło pierwszej w nocy w knajpie na drina i wokoło nas biegały takie szkraby po pięć lat... Inny styl bycia.
Ale z takiego klimatu to najbardziej podoba mi sie chorwacja... ale pewnie to ze względu na ich historię wyrażającą się po dzisiejsze dni w ludziach.

Wspomniał ktoś wcześniej o Pradze. Całkowicie popieram - przepiękne miasto [wielka starówka, cała Praga to starówka]. Bardzo romantyczne i ujmujące a w połączeniu ze znajomościę ich specyficznej literatury robi spore wrażenie. Będę tam z przyjemnością wracał... Warto!
 
S 11

support75

Użytkownik
przepraszam, ze tutaj ale mam nadzieje ze w miare na temat bedzie.
w jakiej cenie +/- dostane dwa bilety do Paryza powiedzmy na grudzien 2008 ?
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Ja bym chciał zwiedzić miasta USA takie jak Boston, Nowy York, Los Angeles, Las Vegas oraz pobujać sie po sławnym Compton ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a mi się okropnie jak niektórym wyżej spodobała Chorwacja. tam jest fantastyczny klimat, piękne krajobrazy i... wypoczynek w środku dnia, czy to nie jest piękne? ale to chyba się nazywa siesta /nie wiem czy dobrze pisze;p/ a nie maniana, przynajmniej tak mi się zdaje ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Ja byłem w Paryżu - na prawdę śliczne miasto :] Największe wrażenie oczywiście robi wieża Eiffla i jej widok z góry no po prostu bajka :spokodfhgfh:
Byłem także w Venecji to już dosyć dawno więc dokładnie nie pamiętam ale było chyba ok, chociaż tak jak napisał jeden z userów trochę tam śmierdzi :jezora:
Na pewno bym chciał polecieć kiedyś do USA i Kanady a prócz tego chciałbym zwiedzić Afrykę i Hiszpanie bo nie byłem ????
&quot;Sawas, z krajów o których mówisz to podoba mi się głównie &#39;maniana&#39; - środek dnia a tam wszystko pozamykane bo mają przerwę na pare godzin, śpią itp. a dzień trwa do pierwszej w nocy lub nawet później. Nie zapomnę jak byłem kiedyś z koleżanką koło pierwszej w nocy w knajpie na drina i wokoło nas biegały takie szkraby po pięć lat... Inny styl bycia.
Ale z takiego klimatu to najbardziej podoba mi sie chorwacja... ale pewnie to ze względu na ich historię wyrażającą się po dzisiejsze dni w ludziach.&quot;

Bardzo mnie to zaciekawiło, nigdy nie byłem w Chorwacji, może w najbliższych latach się tam wybiorę to sprawdzę jak to jest, ale na pewno jest to zaje*iste !!!!!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Jasne że siesta, moja pomyłka. A maniana to tłumaczone dosłownie &quot;jutro&quot; ale rozumiane jest często jako wyluzowanie, olewka... jak ktoś się zbytnio spona to mówią mu przeciągle &#39;maniana&#39; i dalej się ślimaczą ???? Tak we Włoszech jest. Wracając do siesty to nie tylko w Chorwacji oczywiscie mają taki zwyczaj, tylko we wszystkich krajach śródziemnomorskich a wynika to z upałów jakie mają między południem a 16. No i muszę Cię zmartwić Lalo. Ta siesta jest strasznie *** bo wszystkie sklepy zamykają i niejak browara nie kupisz:/ Oczywiście w wielkich miastach jest to mniej widoczne, najbardziej na prowincjach.
A z Włoch to jeszcze taką ciekawostkę wywiozłem o której w przewodnikach się nie przeczyta:] Miałem przyjemność mieszkać u znajomych Włochów i przybliżyli mi trochę temat dragów na półwyspie. Co mnie zdziwiło zielsko jest wybitnie popularne... w miejscowości gdzie są tylko bungalowce i jeden kiosk nie ma najmniejszego problemu z zakupem sztuki ???? Nawet nie wiem czy mieszka ktoś w niej na stałe... A znajoma jest biurwą w Mediolanie i opowiadała mi że na przewria to normalne że zajara sobie z szefem. Taka ciekawostka...
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Sankt Petersburg, Moskwa, Barcelona i Nowa Zelandia - te miejsca chciałbym zobaczyć, a na wakacje najchętniej pojechałbym do RPA
to takie marzenia... nie znaczy to, że pogardzę wycieczką do Pragi czy wakacjami we Włoszech ????
 
Do góry Bottom