>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Podróże małe i duże

waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Kazdy z nas gdzies tam zawsze wyjezdza, raz blizej raz dalej....

ja chcialbym spytac Was..czy byliscie moze w Budapeszcie ? wybieram się tam latem...

jakies kluby nocne polecacie ?
jakie sa Wasze wrazenia z pobytu w tym miescie badz kraju ?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Byłem kilka miesięcy temu. Bardzo mi się podobało + można niedrogo zorganizować wiele fajnych atrakcji. Widzę, że nastawiasz się na kluby, co mnie w ogóle nie interesuje, więc nie wiem, czy pomogę. To czego na pewno powinieneś spróbować, to łaźnie i to najlepiej więcej niż jedną, bo w każdej jest inaczej.
Oprócz tego oczywiście miliardy zabytków, ale o tym jest w każdym przewodniku. Wg mnie, warto wejść do wewnątrz parlamentu (dla UE jest za darmo), a nie tylko pstryknąć foto z zewnątrz.
Jeśli interesują Cię zakupy, to właśnie przy placu, na którym znajduje się wejście do parlamentu jest kilka dużych targowisk/hal, gdzie można kupić m.in. węgierskie papryczki ????
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
tzn kluby...myslalem zeby wieczorem gdzies wyskoczyc, ale nie wiem czy wogole bede mial taka mozliwosc, bo miejsce noclegu nie zalezy ode mnie, a jeszcze go nie znam, na pewno jakis hotel, ale czy w centrum czy na obrzezach nie mam pojecia
na zwiedzanie wiadomo nastawiam sie, bo jak juz bede to warto cos ciekawego zobaczyc
jakie warte uwagi suwenity polecasz ?
jakie ceny u nich ? nie tyko spozywka, %, syweniry, ale tez np ciuchy ?
pokera w kasynie u nich znajde ? za ojro czy forinty ?
jakby ktos cos chcial o Wiedniu to moge pomoc, bylem widzialem
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
jakie ceny u nich ? nie tyko spozywka, %, syweniry, ale tez np ciuchy ?
pokera w kasynie u nich znajde ? za ojro czy forinty ?
zyciowo drogo dosyc, troszke bardziej niz u nas
Ciuchow niestety ale nie kupowalem. Wodki tez, mialem swoja :p Ale browary jakies tak dosyc drogo byly, kolo 300F wiec jakies 4-4.5 zl
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Zgadzam się. Ceny podobne jak w Polsce, delikatnie wyższe. Chociaż np. na tych spożywczych targowiskach było całkiem spoko i można było kupić masę tych słynnych przypraw, papryk w każdym wydaniu, czy win w atrakcyjnej cenie.
Ubrania tak samo, ale byłem tylko w typowych sieciówkach - H&amp;M itp.
Jeśli chodzi o pamiątki, to ja jechałem z myślą obkupienia się właśnie w spożywkę. Nie martw się, jak nie zdążysz w mieście, bo lotnisko jest dobrze wyposażone, szczególnie w alkohole.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
musze sie wyrobic na miescie...bo bede jechal tam autobusem....
a jak wyglada sprawa spozywania % i palenia tytoniu na ulicach ? w Wiedniu mozna smialo na legalu, a nie ukrywam ze jade na dosc gruby melanz
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
musze sie wyrobic na miescie...bo bede jechal tam autobusem....

a jak wyglada sprawa spozywania % i palenia tytoniu na ulicach ? w Wiedniu mozna smialo na legalu, a nie ukrywam ze jade na dosc gruby melanz
Normalnie, jak w cywilizowanym kraju - siedza ludzie na lawce i pija piwo, i nie podjezdza policja i nikt nie ucieka.
Szkolna wycieczka czy kolonie :p? Zart ;)
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
wyjazd sluzbowy na 2 dni tylko niestety
no wiesz..u nas legalnie sobie piwka nie strzelisz w &quot;plenerze&quot;
 
M 0

marzenkakpcz

Użytkownik
Nigdy nie byłam w Budapeszcie ale bardzo chciałabym się tam kiedyś wybrać o ile będę miała możliwość. Może moje marzenie się kiedyś spełni.
 
Do góry Bottom