>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podatek- Fortuna

banan23 150

banan23

Użytkownik
Witam. Mam do Was dwa pytania.

1. Czy w zakładach Fortuna w systemie internetowym istnieje podatek? Bo wiem, że w systemie naziemnym istnieje.

2. Dlaczego takie buki jak bet365 i inne nie mają podatku a np. polska Fortuna ma?
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Witam. Mam do Was dwa pytania.
1. Czy w zakładach Fortuna w systemie internetowym istnieje podatek? Bo wiem, że w systemie naziemnym istnieje.
2. Dlaczego takie buki jak bet365 i inne nie mają podatku a np. polska Fortuna ma?
1. tak istnieje
2. ponieważ zarejestrowane są poza granicami Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dlaczego takie buki jak Bet365 i inne nie mają podatku a np. polska Fortuna ma?
Bo w innych krajach są normalne zasady. Podatek w Polsce płaci się od wzbogacenia - powyżej jakieś wygranej, oprócz tego bukmacher płaci CIT. Ale to ciągle za mało i w Polsce płaci się też podatek za samo postawienie zakładu - nienormalne, ale polskie.
To powoduje, iż naziemni tracą na wejściu w starciu z internetowymi. I większość ludzi gra za granicą i tam zostawia pieniążki - w ten sposób traci Polska - ale to nie daje nic do myślenia rządzącym - i dalej zasady są takie jak są.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

przewlos

Użytkownik
Witaj !
czytam i czytam na necie o jednej sprawie i dalej nie rozumiem.. byłbym bardzo wdzięczny za pomoc !
Gram w unibet i jak to jest z tymi podatkami .. ? bo przecież jak wygraną przelewam do banku polskiego to się szybko mogą skroić... a grając np w polskiej fortnie przez internet już nie płacę podatków bo oni sami to robią ? proszę o pomoc ????
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Witaj !
czytam i czytam na necie o jednej sprawie i dalej nie rozumiem.. byłbym bardzo wdzięczny za pomoc !
Gram w unibet i jak to jest z tymi podatkami .. ? bo przecież jak wygraną przelewam do banku polskiego to się szybko mogą skroić... a grając np w polskiej fortnie przez internet już nie płacę podatków bo oni sami to robią ? proszę o pomoc ????
w fortunie płacisz podatek,
w unibecie nie płacisz podatków ,ale za to możesz iść do paki na 3 lata
 
Do góry Bottom