>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Podarty kupon ;/

K 33

kovalem

Użytkownik
Witam. Wczoraj podarłem swój kupon ( przez mecz Kortijk - St Liege, miałem overa ) . Wchodząc rano widzę wynik 2-1 czyli wygrałem ????
Jednak wcześneij podarłem swoj kupon, dziś go posklejałem. Widać kod kreskowy, tylko raczej pod maszynę odczytującą nie wejdzie ( taśma klejąca przeszkadza, no i trochę krzywo przyklejone ???? )
Czy przyjmą kupon i wypłacą ?

Wszystkie mecze widać, kod da się odczytać i wpisać ręcznie.
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Na przyszłość nie rwij tylko pomiętol. Zawsze łatwiej wyprasować niż posklejać ????
No nie wiem, ja raz chciałem wyprasować kupon z totomixa to w momencie kontaktu z gorącym żelazkiem sczerniał, lol. Na szczęście było jeszcze jako tako widać kod, to pani ręcznie wklepała.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Najważniejszy jest kod kreskowy reszta mało istotna. Wszystko zależy także od kasjerki/kasjera przeważnie nie robią problemów kupony przyjmują i wypłacają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
No nie wiem, ja raz chciałem wyprasować kupon z totomixa to w momencie kontaktu z gorącym żelazkiem sczerniał, lol. Na szczęście było jeszcze jako tako widać kod, to pani ręcznie wklepała.


Kupony Totolotka są termiczne dlatego pod wpływem ciepła czernieją.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Kupony Totolotka są termiczne dlatego pod wpływem ciepła czernieją.
chodziło mi bardziej o prasowanie typu wkładamy w ksiażke i siadamy na niej ???? Nie byłem pewny ale widze że jak piszecie to papier totolotkowy ma takie właściwości jak niektóre rodzaje papieru do kas fiskalnych
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
tak, papier do kas fiskalnych jest papierem termicznym ( nie jest potrzebny toner, tusz ani nic takiego ). Kolor czarny pokazuje się podczas zetnknięcia z czymś ciepłnym.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Ja miałem podobną sytuację tylko ze kupon STS i miałem chyba 250zł do wygrania a podarty kupon na 3 części poszedłem do punktu a tam miła pani z która mam spoko kontakt dała mi nawet taśmę i pomogła skleić ale teraz już nie drę tylko odkładam do koperty gdzie zrobiłem sobie kolekcję przegranych ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kupony Totolotka mają numer podany dwukrotnie: pod kodem paskowym i pod górnym napisem TOTOLOTEK...
P.s: kolega podarł kiedyś kupon z ew. wygraną trochę ponad 1400zł, gdyż zawierzył wynikowi podanemu na jakimś livescorze, nie konfrontując tego z innymi źródłami - a był to mecz zamykający mu kupon.
Po 2 dniach przeglądając statystyki dostrzegł że jednak wynik był inny - lecz śmieci były już wyrzucone....
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
najważniejszy jest kod jak kod jest zdarty na max - nie da rady odzyskać kuponu już, ale jak jest widoczny na podartym kuponie jest gicior ; )
 
Do góry Bottom