>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

podświadomość jest mocą.... KOszykowka....

Status
Zamknięty.
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
I tak oto krag sie zatoczyl... Pilka reczna mnie ppgrazyla a teraz dodatkowo kosz, tak tak wlasnoe Bamberg, ktory zrobil 80-80.
Sporo wiecej stracilem niz to co pisalem na forum, gdyz gralem wiecej.
Owszem byly dobre typy... Over/under to mimo wszystko troche loteria.
Coz mi pozostaje. Siedze teraz w pracy i zamiast zarabiac pieniadze place je do buka...
Trzeba powiedziec sobie jasno... Byly okresy w moim zyciu, gdzie wygrywalem 4 tysiace na tydzien.
Jak to sie stalo? Gralem malo spotkan i glownie single lub duble, a poza tym zylem mocniej zyciem prywatnym i innymi sprawami niz bukmacherka...
Jest fajnie kiedy sie wygrywa, serio i lubie to uczucie... Kiedy przegrywam to kluje mnie serce i jest mi goraco...
Co moge powiedziec? Przegralem kase na prezenty i na prawo jazdy x2. W sumie to duzo przegralem. Czas zajac sie treningami i wszystko wychodzi dobrze do czasu gdy czuje sie znudzony i potrzebuje troche emocji....
Jutro znow jest biatlon... Dzisiaj moje typy byly bardzo nietrafione.
Co bedzie jutro ?
Chcialbym nie wyszukiwac najlepszej oferty i nie pojsc zagrac... Oczywiscie moge z tego zrezygnowac i nie czuc tego dreszczu emocji, ale wtedy nie bede czul ze zyje...
Czy to ma sens co tutaj napisalem ? Czy ktos jest w podobnej sutuacji co ja? Jesli tak to masz spory problem i jak najszybciej oderwij sie od tego... Wciaz mam treningi, mam nowa kobiete( choc za stara tesknie) ale to tylko takie pocieszanie sie...
Oczywiscie ona o niczym nie wie...
Po prostu troche lat mi ucieklo przez to granie...
Machina dziala dobrze a kazdy z was wie jak dziala... W moim przypadku wiecej bylo hazardu ostatnio noz przemyslanej strategii...
Poza tym zlamalem fundamentalna zasade, aby nie grac za pieniadze, ktorych nie moge stracic...

Jesli ktos ma jakiekolwiek spostrzezenia lub chce napisac cos ensownego to smialo moze tutaj napisac a ja otwieram mozliwosc legalnego pisania ( Harvey :) )
na koniec zycze wszystkim aby zarabiali jak najwiecej i aby pamietali o tym, ze bukmacherka powinna byc jakims dodatlowym zajeciem, aby nikogo nie pochlonela....
Powodzenia
p.s. Stan konta - 2000 j....
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom