>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poczatek..

U 0

urbi

Użytkownik
Witam panowie chcialbym zaczac grac w pokera przez neta i gdzie polecacie zaczac grac?????zeby poziom nie byl za wysoki i dalo sie cos wygrac. I gdzie mozna pograc tak na sucho zeby pocwiczyc przed gra za pieniedza?
prosze o odpowiedzi
z gory dzieki
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Witam panowie chcialbym zaczac grac w pokera przez neta i gdzie polecacie zaczac grac?????zeby poziom nie byl za wysoki i dalo sie cos wygrac. I gdzie mozna pograc tak na sucho zeby pocwiczyc przed gra za pieniedza?
prosze o odpowiedzi
z gory dzieki
polecam pokerroom red kings
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
szczerze to najlepiej to nie zaczynaj grać :p
A tak na serio to polecam EVP bo poziom przeciętny i boss medie na niskich stawkach ???? no i oczywiście Party poker bo tam chyba każdy zaczynał swoją przygode z pokerem ????
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
wedlug mnie najnizszy poziom, to znaczy pelno maniakow i calling station a takich najlatwiej loic z dolarow jest na everest i pacific. jak chcesz zaczac to najlepiej na everest bo mozna sobie pocwiczyc na freerollach a i do wyplaty nie wymagaja wczesniejszych wplat wiec dobre zeby rozkrecic bankroll nie wplacajac swojej ciezko zarobionej kasy ;)
 
U 0

urbi

Użytkownik
&quot;jak chcesz zaczac to najlepiej na everest bo mozna sobie pocwiczyc na freerollach a i do wyplaty nie wymagaja wczesniejszych wplat wiec dobre zeby rozkrecic bankroll nie wplacajac swojej ciezko zarobionej kasy&quot;

czyli co jezeli zarejestruje sie na everest to zeby zaczac grac na kase wcale nie musze wplacac pieniedzy??dostaje sie jakas kwote za sama rejestracje czy jakies bonusy jak to jest??????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
sa jakies tam no deposit na evp ztego co czytalem i widzialem, poszukaj na forum, chyba mazq oferowal 10$ za free za zarejestrowanei sie z jego linku ale niewiem czy to dalej aktualne
 
matex 0

matex

Użytkownik
Osobiscie polecam Everest Poker ???? sam teraz tam gram - i mozna powiedziec ze tez dopiero zaczynam gre w pokera. Moim zdaniem niektórzy gracze prezentuja tam bardzo słaby poziom (nie mówie ze ja prezentuje wysoki ;)) szczególnie na małych stawkach, czesto zdarzały mi sie sytacje jak np. dzis kiedy to przed flopem, koles wchodzi all-in, reszta spasowała, a ja trzymając w łapce KK, wszedłem - co sie później okazało on trzymał A i 10 ???? co pozwoliło mi zgranąc jego $$ ;)
pozdro
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Napewno nie bierz Party Pokera ! Zaufaj osobie ktora gra juz troche czasu na roznych roomach, napewno party nie jest dobra platforma na poczatek ;)
 
Do góry Bottom