>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Początkujący

J 0

joniah

Użytkownik
Co mi doradzacie, jako dla początkującego gracza u Buka, jak mam grać. Statystycznie na 5 typów dwa mi nie wchodzi. Nie gram po więcej niż 10zł, max 5zł kupon, gram standardowo w kolekturze. Mam grać duże kursy i mało typów, czy dużo typów takich &quot;pewniaków&quot; po kursie 1,30? Co się bardziej sprawdza? Ostatnio też gram systemami, ale tez mi coś nie wchodzi. Dodam, że stawiam więcej niż 5 typów. Co mi doradzicie by ograć buka? Wiem oczywiście, że takimi kuponami się nie wzbogacę ani trochę, ale chcę potrenować, chcę znaleźć alternatywę, dzięki której mamy największą szansę na wygranie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeżeli na 5 typów wchodzą Ci 3 , to przy grze systemem 3z5=10 i przy stawce 1zł , kursy 3 trafionych typów ( ewentualnie bloków kilkuzdarzeniowych ) powinny być po 2.25 , abyś wyszedł jedynie bez straty, czyli na zero - gdyż 2.25*2.25*2.25*1zł*0.88=10

Tak więc albo wyższa skuteczność niż 3z5 albo wyższe kursy - inaczej się nie da... chociaż możesz przecież grać systemem 1z5 ( lub bez systemu jako single ) i wtedy wejście 3 typów ew. bloków z kursami po 2.25 da jednak zysk , gdyż 2.25*2zł*0.88*3=11.88zł

Zobaczmy jednak czy dla gry na 5 zdarzeń i przy tych samych parametrach jak kurs i kasa na grę , nie ma jeszcze lepszego rozwiązania: otóż zarówno system 3z5 i 2z5 mają po 10 zakładów , tak więc cena ich nadania jest identyczna.
Grając więc systemem 2z5=10 i trafiając 3z5 zdarzeń ( ew. bloków ) po 2.25 , wygrana to 3 duble , gdyż 2z3=3
2.25*2.25*1zł*0.88*3=13.36zł

Wniosek: ta sama kasa na grę , czyli 10zł , te same kursy po 2.25 i ta sama skuteczność trafień wynosząca 3z5 - ale zastosowanie innych technik gry w postaci odmiennych systemów , daje różne wyniki dla kieszeni gracza.
Miej to w pamięci!

Pozdrawiam

...............

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 0

wolfer

Użytkownik
Co mi doradzacie, jako dla początkującego gracza u Buka, jak mam grać. Statystycznie na 5 typów dwa mi nie wchodzi. Nie gram po więcej niż 10zł, max 5zł kupon, gram standardowo w kolekturze. Mam grać duże kursy i mało typów, czy dużo typów takich &amp;quot;pewniaków&amp;quot; po kursie 1,30? Co się bardziej sprawdza? Ostatnio też gram systemami, ale tez mi coś nie wchodzi. Dodam, że stawiam więcej niż 5 typów. Co mi doradzicie by ograć buka? Wiem oczywiście, że takimi kuponami się nie wzbogacę ani trochę, ale chcę potrenować, chcę znaleźć alternatywę, dzięki której mamy największą szansę na wygranie.
co ja Ci mogę doradzić to na pewno nie graj taśm gdzie masz teoretycznie samych &quot;pewniaków&quot; z doświadczenia, a siedzę już w tym długi czas, wiem, że taka taśma wchodzi na prawdę rzadko... polecam szukać value w tenisie ???? Co do systemów, idealnie odpisał to Edi ????
 
W 0

wolfer

Użytkownik
Żeby nie zaśmiecać forum również mam pytanie dot. systemów.
Jak w bet365 zagrać 2 z 3?
jeśli dobrze się rozumiemy... robisz selekcję typów, rozwijasz &quot;zakłady akumulowane&quot; i w pozycji duble wpisujesz wartość pobraną na każdy kupon ... dając 10zł pobiorą 30zł ... na kupon 1,2 1,3 i 2,3 ... myślę, że chyba o to chodziło ????
 
R 2

r4fau

Użytkownik
Chyba właśnie nie ;p
Słyszałem, że jest system tzw. 2 z 3. Jeśli mam na kuponie 3 zdarzenia a wejdą tylko dwa to i tak wygrywam. Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu.
 
M 0

marszaalll

Użytkownik
Grasz na taśmie 3 spotkania:

A-B
C-D
E-F

Przypuśćmy, że stawiasz na wygraną drużyn A, C, E w systemie 2z3.
W tym momencie aby cokolwiek wygrać wystarczy, że 2 Twoje typy okażą się trafne.

Czyli wygra:
A, C
A, E
C, E

Jeśli byś nie grał takim systemem, to każdy Twój typ musiałby okazać się trafny. Grając systemem 2z3 - wystarczą 2 trafienia ????
 
J 0

joniah

Użytkownik
By nie robić następnego tematu z pytaniem, zadam je tutaj. Co myślicie o własnym temacie, w którym będę pisał typy i na kogo stawiam, a inni użytkownicy by to oceniali? Nie chcę prowadzić tematu w &quot;kupony&quot; czy coś takiego. Chodzi mi o taki temat, by pomóc dla początkującego, bo czasem stawiam takie durne typy, że dopiero po meczu się orientuję co ja zrobiłem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
By nie robić następnego tematu z pytaniem, zadam je tutaj. Co myślicie o własnym temacie, w którym będę pisał typy i na kogo stawiam, a inni użytkownicy by to oceniali? Nie chcę prowadzić tematu w &quot;kupony&quot; czy coś takiego. Chodzi mi o taki temat, by pomóc dla początkującego, bo czasem stawiam takie durne typy, że dopiero po meczu się orientuję co ja zrobiłem.
No to najlepiej dział kupony nigdzie indziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 0

joniah

Użytkownik
Jeszcze raz dzięki. Sorry, że męczę was tymi pytaniami, ale mam kolejne. Gram na bet at home, to znacz dopiero zaczynam. I chciałbym jakichś rad. Nie jestem milionerem, więc mój stan konta będzie kiwał od 10do20zł. Co mi polecacie, grać po złotówce na każdy pewniak i zgarniać grosze, czy może grać za wszystko co mam na jednego pewniaka? Ostatnie pytanie. Jest tyle tych ogłoszeń, by założyć konto u jakiegoś buka internetowego, w zamian dostaje się np 200zł, że czasami się gubię. Trzeba coś wpłacać? Jakie są haczyki? Za free 2stówy?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Jeszcze raz dzięki. Sorry, że męczę was tymi pytaniami, ale mam kolejne. Gram na bet at home, to znacz dopiero zaczynam. I chciałbym jakichś rad. Nie jestem milionerem, więc mój stan konta będzie kiwał od 10do20zł. Co mi polecacie, grać po złotówce na każdy pewniak i zgarniać grosze, czy może grać za wszystko co mam na jednego pewniaka?
graj dwoma meczami lub trzema stawkuj powoli np. po 2 zł i tak sytematycznie a stan Twojego konta wzrośnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 0

joniah

Użytkownik
Pozwolę sobie odświeżyć.
Jest wiele ogłoszeń, by założyć konto u jakiegoś buka internetowego, w zamian dostaje się np 200zł. Trzeba coś wpłacać? Jakie są haczyki? Za free 2stówy?
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Grasz u bukmachera, który ma najwyższą marżę. Proponuję zmienić ci buka,może bet 365. Jeśli sie tam zarejstrujesz i wpłacisz np. 20 zł otrzymasz bonus o tej samej wartości, więc będziesz miał 40 zł. Żeby wypłacić te pieniądze musisz wykonać 6-krotny obrót,czyli postawić zakłady za łączną kwotę 240 zł po kursie min. 1,50. Polecam handicapy azjatyckie oraz dużo lektury na tematy obstawiania meczy bo inaczej staniesz się bankomatem do wpłacania pieniędzy do buków, a na takich oni właśnie liczą. Pozdrawiam!
 
J 0

joniah

Użytkownik
Widziałem ostatnio w totmiksie kupon gdzie koleś postawił 10 typów i zagrał systemem 5 z 10. Kupon był wystawiony za szkłem i koleś wygrał ten kupon, nie wygrał całej sumy, ale chyba 3 tysiące. Nie pamiętam za ile zagrał, ale musiała to być wysoka kwota. Moje następne pytanie brzmi czy opłaca się grać takie kupony? Bardzo zainteresował mnie ten kupon, jakie kursy dobierać? Pani w kolekturze powiedziała, że najlepiej 2.0+. Jakie jest wasze zdanie?
 
Do góry Bottom