>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Początkujący - parę pytań

M 2

mendieta

Użytkownik
&quot;Na przykład jeśli obstawiasz zwycięstwo Barcelony z Liverpoolem z handicapem -1,5, to Barcelona musi strzelić przynajmniej 2 bramki a Liverpool żadnej. Przegrywasz zakład, jeśli Liverpool wygrywa, jest remis, lub Barcelona wygrywa spotkanie tylko jednym golem.&quot;
Taki zapis znalazłem na stronie jednego buka. Kiedy zatem w handicapie azjatyckim jest zwrot stawki?
 
M 0

mauryc1990

Użytkownik
Ja mam natomiast taki problem, jutro ma odbyć się spotkanie Podbeskidzie - Ruch CHorzów, przeczytałem ze A. Niedzielan jest chory i nie jest w 18 meczowej, natomiast oferta bukmachera Betsafe posiada zakład , czy A. Niedzielan strzeli bramke, więc dałem ze Nie i obstawilem to za 250 zł, do wygrania okolo 280 zł. Jednak szybko uświadomiłem sobie ze przeciez bukmacher nie jest taki glupi i ten zakład anuluje. Pytanie jest takie czy dostane zwrot czy nie ?
Szukałem już w regulaminie Betsafe, ale znalazłem jedynie tyle:
Zdobywca pierwszej bramki
Brak zwrotu jeśli gracz nie bierze udziału w meczu. Gole samobójcze (oficjalnie uznane) nie liczą się, jeśli pierwsza bramka to gol samobójczy, to zakład jest kontynuowany.
Zdobywca ostatniej bramki
Brak zwrotu jeśli gracz nie bierze udziału w meczu. Gole samobójcze (oficjalnie uznane) nie liczą się, jeśli ostatnia bramka to gol samobójczy, pod uwagę brana jest ostatnia bramka przed golem samobójczym.
Zakłady specjalne - zawodnicy
Aby zakład był ważny zawodnicy muszą zacząć mecz, w innym wypadku zakład jest anulowany. Gole samobójcze (oficjalnie uznane) nie liczą się.
Proszę o pomoc
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Handi 1:0/0:1 to nie jest europejski? A przy europejskich nie ma zwrotów.
I dlatego taka jest różnica w nazewnictwie, w europejskim handicapie przegrywasz zakład gdy drużyna na którą zagrałeś z handi wygra jedną bramką a w azjatyckim masz zwrot.
 
D 0

dees

Użytkownik
witam mam pytanie:
ktos mi moze wyjasni jaki musi byc wynik jesli postawilem mecz
MOTHERWELL vs CELTIC E2(-1) (celtic) ???
czy jesli bedzie 0:2 to zaklad wygrywa ?
 
Do góry Bottom