>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Początek przygody

S 0

skrzypekk

Użytkownik
Witam, chciałbym rozpocząć, a właściwie to już rozpocząłem swoją przygodę z obstawianiem meczy. Od razu mówię, że nie mam zamiaru się z tego utrzymywać. Ewentualnie mam nadzieję na jakieś zyski, może nie złoty góry ale jednak. W pierwszym zdaniu napisałem, że już zacząłem moją przygodę, a to dlatego, że dzisiaj obstawiłem sobie zakład w punkcie naziemnym. W owym zakładzie postawiłem łącznie 6 meczy na jednym kuponie, 3 z ligi niemieckiej, 1 z pucharu francji (te 4 meczy już &quot;weszły&quot;) i kolejno po jednym meczu z pucharu Hiszpanii i Portugalii (rozstrzygnięcie w piątek ???? ). Wkład niewielki bo 3 złote, ale radość będzie jeśli wygram ^^ Miałem zamiar założyć sobie konto na jednym z internetowych buków (bet365 lub bwin), lecz mój zapał nieco ostygł gdy zobaczyłem pytania innych o ograniczenia i sankcje prawne. Miałem taki plan by wpłacić sobie 50 zł i pomalutku sobie obstawiać małe kupony do 3 meczy za niskie kwoty. No i tu mam małe zmartwienie bo miałem zamiar dokonać wpłaty przelewem bankowym dokonanym na konto bwin&#39;u. Szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się zabawa z wirtualnym portfelem. Może znajdzie się ktoś kto zobrazuje mi swój pomysł na grę w internetowych bukach ? Szczerze dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam, mam nadzieję, że uda się tu nawiązać ciekawą rozmowę ????
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
lecz mój zapał nieco ostygł gdy zobaczyłem pytania innych o ograniczenia i sankcje prawne. Miałem taki plan by wpłacić sobie 50 zł i pomalutku sobie obstawiać małe kupony do 3 meczy za niskie kwoty. No i tu mam małe zmartwienie bo miałem zamiar dokonać wpłaty przelewem bankowym
W Fortunie możesz grać legalnie. Nie ma żadnych sankcji prawnych. Pieniędze tam wpłacasz, a wygrane wypłacasz - przelewem bankowym. Elektroniczny portfel nie jest potrzebny (do Fortuny), bo nawet jakbyś chciał nim wpłacać i wypłacać to nie ma takiej możliwości. Elektroniczny portfel warto mieć, choc do innych rzeczy niż bukmacherka.
W Fortunie masz też zakłady live i możesz skontrować. Czyli jak zagrałeś 6 spotkań, a np. zostanie ci jedno potrzebne do wygranej, to stawiasz drugi zakład (singiel), że ta ostatnia drużyna nie wygra - i masz pewną kasę niezależnie od wyniku. Kontrę może zrobić nawet podczas meczu, czego żaden ziemniak nie oferuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

skrzypekk

Użytkownik
Właśnie dzisiaj mi się udało doczytać, że w Fortunie można pograć i niedługo zamierzam założyć tam konto. Tylko szkoda, że nie ma tam takiego typowego bonusu startowego jak w zagranicznych bukach (np. z pierwszej wpłaty 25% dostajesz dodatkowo).
Jeszcze tylko by się upewnić spytam o tą kontrę. Tzn. mam jeden kupon z obstawionymi 6 meczami, pierwsze 5 mi weszło, a w tym ostatnim mam 80 minute i &quot;moja&quot; drużyna przegrywa 0-2. Tak więc biorę sobie ten mecz i stawiam na wygrywającą drużyne ? Czy jak to wygląda ? ????
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Właśnie dzisiaj mi się udało doczytać, że w Fortunie można pograć i niedługo zamierzam założyć tam konto. Tylko szkoda, że nie ma tam takiego typowego bonusu startowego jak w zagranicznych bukach (np. z pierwszej wpłaty 25% dostajesz dodatkowo).
Jeszcze tylko by się upewnić spytam o tą kontrę. Tzn. mam jeden kupon z obstawionymi 6 meczami, pierwsze 5 mi weszło, a w tym ostatnim mam 80 minute i &quot;moja&quot; drużyna przegrywa 0-2. Tak więc biorę sobie ten mecz i stawiam na wygrywającą drużyne ? Czy jak to wygląda ? ????

Tak wygląda kontra ale w takim momencie jak opisałeś to sobie nie pokontrujesz, sam pomyśl, kurs będzie malutki.
 
S 0

skrzypekk

Użytkownik
@strzała, o kursie to wiem, tylko taki przykład podałem ^^
@edi8 Ok, dzięki, resztę na temat tego bonusu to sobie na ich stronie przeczytam.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
mam jeden kupon z obstawionymi 6 meczami, pierwsze 5 mi weszło, a w tym ostatnim mam 80 minute i &quot;moja&quot; drużyna przegrywa 0-2. Tak więc biorę sobie ten mecz i stawiam na wygrywającą drużyne ?
Sama kontra tak wygląda, ale w takim przypadku, jak opisałeś, kurs na zwycięstwo nie Twojej drużyny będzie b. niski. Jest przecież 80 minuta spotkania, a ten zespół wygrawa 2:0.
Musisz przed meczem policzyć, ile kasy zarobisz, jak ten ostatni mecz ci wejdzie. I za część tej kasy skontrować przed meczem, albo w trakcie. Popatrz na live jak kształtują się kursy, a będziesz wiedział o co biega.
 
S 0

skrzypekk

Użytkownik
Hmm, lepiej chyba jak się teraz wszystkiego dokładnie dopytam niźli miałbym coś potem spartaczyć.
Tak więc z 6 meczy powiedzmy, że mam łączny kurs 11,0. Mój wkład wynosiłby 10 więc ewentualny zysk opiewałby na 110 złotych. Ale ten nieszczęsny ostatni mecz coś nie idzie, tak więc przystępuję do działania i kontruje. O kursach to mam pojęcie, wiem, że spada kurs na daną drużynę gdy ta strzela gola i prowadzi. Więc ja stawiam wtedy osobny kupon na to, że drużynę wygrywającą tyle by zwróciłby się mój wkład w oba kupony ?
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Wszystko zależy od kursów, ale najlepiej skontrować przed meczem. Np. na ostatni mecz masz zagraną 1, to patrzysz ile jest na X2 i odpowiednio dobierasz stawkę. Jak Twoja drużyna wygra, to masz stówkę na czysto, ale jak będzie X lub 2, to nie dość, że nie wygrasz, to jeszcze stracisz stawkę. Możesz zagrać tak na X2, że w razie czego kasa Ci się zwróci, możesz ustawić sobie to tak, że niezależnie od wyniku wygrasz po równo, choć będzie to mniej niz 100 zł. Jak nie ma X2, to możesz zagrać osobno X i osobno 2.
Na live jak &quot;nie twoja&quot; drużyna będzie prowadzić, to kursy na X2 spadną i kontra będzie nieopłacalna lub droga.Ale też na live, jak Twoja drużyna będzie prowdzić np. 1:0, a przed meczem nie dałeś kontry, to już obowiązkiem jest to skontrować. Na X2 masz dużo wyższe kursy niż przed meczem i za parę groszy mozna dać fajną kontrę. Nawet jak Twoja drużyna będzie prowadzić 2:0 i grać w przewadze, to taką kontrę obowiązkowo trzeba dać. Kursy na X2 będą super i za parę groszy zabezpieczysz zysk. Zawsze może być tak, że drużyna przeciwna wyrówna, a jak zrobi to w samej końcówce... to będziesz pluć sobie w brodę - i na następny raz skontrujesz.
 
S 0

skrzypekk

Użytkownik
Super wyjaśniona sprawa, naprawdę dzięki! Tak tylko dodam od siebie, że przy 2:0 można skontrować X i chyba będzie nawet wyższy kurs niż, na X2 : )
A tak btw. to na stronie efortuna.pl są trochę inne oznaczenia.
Mianowicie 1 i 2 się nie zmienia, to gosp. i gość, ale remis to &#39;0&#39;, 1X jest zamieniony na &#39;10&#39; X2 na &#39;02&#39;, a jest tam jeszcze 12 i nie wiem co to oznacza... Mógłbyś tam wejść i to zweryfikować ?
 
nara88 2

nara88

Użytkownik
Witam. Podrzuce takie pytanie. Czy ma ktoś pomysł jak &quot;obejść&quot; podatek 12% u buków naziemnych czy w eFortunie ? Można do każdego kuponu dokładać jakiś typ z małym kursem np. 1,08 ale ten pewniak może zniweczyć cały kupon więc to niezbyt pewny sposób... Pozdrawiam
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Czasami są jakieś promocje - w tym roku na pewno było w Fortunie,że przy założeniu tej ich karty - przez jakis okres był podatek 6%. Po wejściu nowego systemu na wakacje też w STSie była promocja na niższy podatek.
Sposobu na stricte - ominięcie żadnego nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Zastanów się. Stawiasz powyżej 1,5 bramki. Więc suma goli z meczu musi być równa 2 lub więcej aby zakład był wygrany. Wynik nie gra roli, liczy się tylko liczba bramek w meczu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sposobu na stricte - ominięcie żadnego nie ma.
Zapewniam Cię że się jednak mylisz , ale jak to zrobić to już trzeba trochę pogłówkować i nikomu nie będę odbierał przyjemności z samodzielnego dojścia do tego jak to się robi...

Na 100% można to jednak zrobić i wie o tym choćby np. kolega @wincent z Krakowa ????
 
S 0

skrzypekk

Użytkownik
Dobra, teraz nasuwa mi sie kolejne pytanie. Jest taka sytuacja, że obstawiam 10 meczy i wiem, że można wybrać system na przykład dajmy na to 7/10. Oznacza to, że jeśli trafie dokładnie 7 zdarzeń to wygrywam, czy jak trafie 7, 8, 9 lub 10 ?
 
S 0

simsoneq

Użytkownik
Dobra, teraz nasuwa mi sie kolejne pytanie. Jest taka sytuacja, że obstawiam 10 meczy i wiem, że można wybrać system na przykład dajmy na to 7/10. Oznacza to, że jeśli trafie dokładnie 7 zdarzeń to wygrywam, czy jak trafie 7, 8, 9 lub 10 ?
Tak, to oznacza, że 7 z tych 10 meczy musisz trafić
 
Do góry Bottom