>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pochwal się swoim kuponem!

louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (152).png Liliard 24pc , miał 13 rzutów za 3pc trafił tylko 3 - to się nazywa mieć pecha ;-(
a mógł być jeden z lepszych kuponów w tym roku
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
L 1,8K

loozer22

Użytkownik
Kiedyś ten dział był naprawdę spoko i aż chciało się zaglądać do niego. A teraz każdy wygrany kupon wrzucacie. Przecież to bez sensu
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Kiedyś ten dział był naprawdę spoko i aż chciało się zaglądać do niego. A teraz każdy wygrany kupon wrzucacie. Przecież to bez sensu
Hm kiedyś moja była żona była naprawdę spoko , aż chciało się do niej zaglądać :)

Ciężko wszystkim dogodzic bo kupony to dosyć szeroki temat.Dla kogoś kupon z koniem zagrany singlem na wyścigi live może być interesujący dla kogoś nie.Ja nie wrzucam wszystkich wygranych kuponów ale czasem wrzucam jakieś żeby sprawić komuś przyjemność i satysfakcję.Na przykład Pukonowi bo w obu kuponach są dwa udane jego typy pomieszane z moimi.

Krytykować jest łatwo , gorzej z jakimiś konstruktywnymi wpisami.
Zrzut ekranu (153).png Zrzut ekranu (154).png
Dzięki Pukonie 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +2947
L 1,8K

loozer22

Użytkownik
Ale tu nie trzeba nic konstruktywnego pisać tylko kiedyś w tym temacie kupony miały naprawdę efekt wow, że jakiś kupon a to z wysoką stawką i dobrym kursem albo jakaś taśma z naprawdę wysoką wygraną. A teraz wrzucacie kupony za 2 euro i wygrana 10 i wy chcecie żebym na ten temat coś konstruktywnego pisał? Po prostu tymi kuponami nie ma co się chwalic
 
Otrzymane punkty reputacji: +685
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ale tu nie trzeba nic konstruktywnego pisać tylko kiedyś w tym temacie kupony miały naprawdę efekt wow, że jakiś kupon a to z wysoką stawką i dobrym kursem albo jakaś taśma z naprawdę wysoką wygraną. A teraz wrzucacie kupony za 2 euro i wygrana 10 i wy chcecie żebym na ten temat coś konstruktywnego pisał? Po prostu tymi kuponami nie ma co się chwalic
Hm a to za wysoką stawkę i z dobrym kursem....
jest takie powiedzenie stawka to część składowa kursu ogólnego na kuponie

Może tak pokazał byś jakiś swój wygrany kupon z wysokim kursem i z wysoką stawką , chętnie zobaczę i przyznam Ci reputację

to czy stawka jest wysoka czy nie wysoka to wzgledne i bardzo umowne
ja zagrałem tutaj za 6e , stawka niby nie wysoka dla mnie np ekfiwalęt butelki wina które lubie ale biorąc pod uwagę szanse
stawka raczej wysoka.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Screenshot_20240217_125457_Ladbrokes.jpg
Post automatycznie złączony:

a Tu dali kurs 2.00 na jeden celny strzał Joty ma już 2 i już rozliczone stawka 11.50e wysoka czy nie wysoka??
hehe najwyższa bo w Betfair dali restrykcję stawki do 10 funtów Zrzut ekranu (155).png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +402
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ale tu nie trzeba nic konstruktywnego pisać tylko kiedyś w tym temacie kupony miały naprawdę efekt wow, że jakiś kupon a to z wysoką stawką i dobrym kursem albo jakaś taśma z naprawdę wysoką wygraną. A teraz wrzucacie kupony za 2 euro i wygrana 10 i wy chcecie żebym na ten temat coś konstruktywnego pisał? Po prostu tymi kuponami nie ma co się chwalic
bet-2058089459.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +3251
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +1626
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Puszcza Gurom (oczywiście to był zakład na to który zespół wygra pozostałą część pierwszej połowy)
Puszcza.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +2247
Do góry Bottom