>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pochwal się swoim kuponem!

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
supermario supermario czemu nie podajesz tych wspaniałych typów na forum? Wszedłem w Twój temat to 90% typów na czerwono, a wczoraj chwaliłeś się że nie przegrywasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
supermario 237,5K

supermario

Użytkownik
Uderz w stół jak to mówią, jakoś mnie nie dziwi, że ty się tu pojawiłeś od razu z komentarzem. Już ci jakiś czas temu napisałem że z tobą nie dyskutuję bo nie warto, ewidentnie pamięć ci szawnkuje i kolejny raz udowadniasz że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Czy z tego zdania (" supermario supermario: @
psychol32
psychol32, spoko, no ja tak nie mam, u mnie częściej trafił niż chybił ;) Wczoraj o 16:46") wynika, że nie przegrywam ? chłopie nie ośmieszaj się - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Ty chyba celowo przeinaczasz zdania innych żebyś mógł dowalić, bo to nie jest twój pierwszy raz.

Odnośnie mojego tematu to tak jest na czerwono, ale jak to przeliczyłeś te 90%, no proszę Cię nie wprowadzaj ludzi w błąd, policz jeszcze raz, ale dobrze jaki jest % trafionych i nie trafionych kuponów i rusz głową, naprawdę nie trzeba się wysilać, pomyśl przez chwilę dlaczego ktoś w danym temacie może nie podawać wszystkich typów i kuponów które gra danego dnia, szczególnie w tak intensywnym czasie jak weekend.
A po drugie o czym to może świadczyć, że ktoś notorycznie przegrywa i ogólnie jest na minusie, proszę Cię. Temat jest na minusie to żadna tajemnica, ale to mój temat i mam prawo podawać tam co mi się podoba. To że prowadzę tam złą selekcje typów które gram to mój błąd i tyle, a ty nie jesteś kompetentną osobą żeby kogokolwiek oceniać, wyśmiewać i wytykać mu błędy.

Jesteś na tym forum z całą pewnością największym malkontentem, nie podoba ci się jak ktoś przegrywa oraz wygrywa, ogarnij się chłopie i przestań atakować forumowiczów bo taki masz styl. Tak sobie myślę że twój nick nie wziął się z powietrza jak tak obesrwuję od dłuższego czasu twoje wpisy tutaj.
 
Do góry Bottom