>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pochwal się swoim kuponem!

U 0

Usunięty użytkownik 171583

Gość
Dwie i pół stówy za przegrany kupon(nieźle🤭) ale oprócz tego coś tam weszło... Screenshot_20201115-233012_resize_68_crop_87.jpg Screenshot_20201115-233145_resize_16_crop_86.jpg
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 171583

Gość
Nie trzymałem kciuków za Lecha(w ostatnich minutach), remisy to AzAlkmar i Benfica Screenshot_20201126-231049_crop_78.jpg
 
pan_buk 3,2K

pan_buk

Użytkownik
chill..jpg
Dzisiaj wszystko weszło w pierwszej serii, niespotykany spokój. Jeszcze jeden gruby kupon we wtorek i rozpoczynam święta :)
Cheltenham - Exeter - over 2,5
Tranmere i Bolton po 1 golu
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
pan_buk 3,2K

pan_buk

Użytkownik
Bang!.jpg

Bang! Kończę tym samym świąteczną trylogie trzema wygranymi (3-8.12)
Lazio over 1,5
RB Lipsk - MU over 2,5
Grimbsy - Newport over 1,5

PS. Już nie będę spamować :) Ta trylogia to moja totalna życiówka i musiałem się pochwalić
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
M 315

marluk

Użytkownik
A o to mój kupon. Wygrana w czwartek 26.11.2020. Podaje link do niego. W koncu się udało choć już miałem kilka kuponów na podobną kwotę, gdzie brakło jednego lub dwóch meczy. To jest mój kupon mam do niego wszelkie prawa. Ktoś kto będzie rozpowszechniał powyższy link i plik w celach zarobkowych, naciągania tzw. brzydko zwanym " jeleni". Nie sprzedaje typów, ani nie kupuje. Nie wchodzę w żadne układy.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A o to mój kupon. Pieniążki już wypłacone. Wygrana w czwartek 26.11.2020. Podaje link do niego. W koncu się udało choć już miałem kilka kuponów na podobną kwotę, gdzie brakło jednego lub dwóch meczy.
Woooow! Gratulacje. Jak odbywa sie odbior i wyplata takiej kwoty?
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
pan_buk 3,2K

pan_buk

Użytkownik
O MÓJ BUKU!.png
Pisałem, że więcej nie będę spamować ale wybaczcie muszę się pochwalić tym kuponem.
Pisałem o Young Boysach (over 1,5 gola) w temacie Typu Dnia, swoim temacie w dziale kupony, wszystko wskazywało na to, że wejdzie bez większych problemów. Do 87 minuty było 0-0, aż tu nagle 0-1 dla Cluj. Byłem pewien, że po kuponie. A tu nagle dwie bramki dla Młodych Chłopców odpowiednio w 94 i 96 minucie. Niesamowita historia, z piekła do nieba.
Odświeżenie starego porzekadła, mówiącego aby nigdy nie rozliczać kuponów przed końcem meczu :)

Życzę wszystkim podobnego farta!
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Wczoraj nie byłem w formie i przebieg dnia (pech, niestrzelone karne decydujące o liniach overowych) zmuszał mnie do kombinowania. Śledziłem mecz Al Hilal, faowryt pre i hegemon ligi dreptał z drużyną dołu tabeli. Szybkie 0-1, jeden celny strzał do 70 min home, potem gol na 1-1 i dalej dreptanie, chociaż permanentnie na połowie rywala. Była ok 80' min i widząc przebieg meczu oraz kurs na gola gości 13.00 (zmienili na 11.00 podczas puszczania) podstawilem na kontrę gości i w 89' sensacja stała się faktem 1-2. W zeszłym sezonie gospodarze u siebie przegrali raz...
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 171583

Gość
Takie tam z ostatnich dni...




Screenshot_20201227-074936_crop_24.jpg
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom