>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pochwal się swoim kuponem!

Endwar 11,1K

Endwar

Użytkownik
Dlaczego przy takim kursie za 5 zł wygrałeś tyle zamiast 400 więcej nie mówiąc o wielu, którzy dają mega bonus za takie taśmy? Gdzie tak oszukują? Jaki to buk? Gratki, niesamowity traf :cool:
Kurs Ako podany powyżej nie zmienił się pomimo zwrotu za 1 zakład. Finalny wyszedł 296,71 i wtedy przy promocji bez podatku wychodzi 1483. Bukmacher to forbet.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
2-3 dni analizowałem dziesiątki spotkań z Ligi Mistrzów, Europy i Konferencji, aby pograć awansy grubiej. Wybrać drużyny ograne w pucharach, wiele argumentów zaważyło na tym, że poniższe typy wybrałem. Ostatecznie wybrałem poniższe, tak jak na czacie pisałem, zagrałem grubo. Oczywiście po pierwszych spotkaniach musiały być wielkie nerwy, ale czułem, że Rangers u siebie powalczy chociaż o wyrównanie stanu wyniku a CSKA jest jednak bardziej ograna w pucharach itd. Weszło pięknie. Na kolejną rundę zobaczę czy będzie coś godnego uwagi. Odrzuciłem Lecha i Benfike, Benfika weszła, Lech się męczy. EDIT: Molde trochę stracha napędziło, zaliczka 3-0 a w rewanżu po 25 minutach 2-0 w trąbe dostawali.
 

Załączniki

  • 47,3 KB Wyświetlenia: 79
supermario 237,5K

supermario

Użytkownik
Ktoś gra na Totalbet i się orientuje dlaczego potrącili mi podatek od tego kuponu ? Dotychczas tego nie robili, a i dodatkowy bonus był zazwyczaj...

1660514747113.png
Post automatycznie złączony:

1660515002263.png

1660515057162.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
Do góry Bottom