>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pożyczki społecznościowe

F 72

filip11

Użytkownik
Wpadłem na pomysł, aby zainwestować - oferować pożyczki na portalu z pożyczkami społecznościowymi. Jest to w pełni bezpieczne?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
niektórzy nie oddają
To prawda, że można się naciąć. Ale na Kokosie samemu wybierasz komu pożyczasz. Z tym, że biznes to kiepski. Dużo pracy, dużo nerwów, a kilka procent na czysto z tego wyciągniesz, nie więcej.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
mówisz o kokosie? niektórzy nie oddają i nic z tego sobie nie robią ponoć
Powiedział bym że większość nie oddaje.Nie oszukujmy się , spora część osób biorących pożyczki bierze je pod wpływem chwili i na pewno nie myśli o tym jak oddać.
Wpadłem na pomysł, aby zainwestować - oferować pożyczki na portalu z pożyczkami społecznościowymi. Jest to w pełni bezpieczne?
???? jak oferować pożyczki to tylko na lichwe i z dobrym zapleczem windykacyjnym wtedy to może być opłacalny biznes.
No napewno pożyczanie pieniędzy nie jest ani bezpiecznie ani pewne że osoba pożyczająca odda.
Ile kasy masz do zainwestowania ? Jak masz spory kapitał (min kilkadziesiąt tyś) to bez problemu możesz czerpać z niego zyski przy minimalnym ryzyku ale jak chcesz zainwestować np tysiąc złotych i zrobić z tego kokosy ???? to lepiej daj sobie spokój. Idź do burdelu przynajmniej będziesz miał jakieś wspomnienia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
K 1

krzysiek-l

Użytkownik
Pozyczynie pieniedzy to słaby biznses przynajmniej na taka skale jak kokos, zakra itd i gwarantuje że utopisz, ludzie ktorzy tam pozyczaja to sa ludzie ktorzy nie maja zdolnosci kredytowej.
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
Odpusc sobie
Predzej zaloz komis i udzielaj pozyczek za sprzet.
Jest masa ludzi w ciezkiej sytuacji, uzalznionych itp, na tym mozesz rob ic kokosy
 
F 72

filip11

Użytkownik
Może nie wielka kwota - 20tys. jednak nie chcę tego wpłacać na lokatę z marnymi 3 %. Myślę o inwestycji w jakieś aktywa - jednak ta kwota w tym przypadku wydaje się być mała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
N 0

nexus92

Użytkownik
Cześć. Z tej strony Robert. Tak jakoś przez przypadek trafiłem na Twój temat o pożyczkach ???? Ogólnie to szukałem czegoś całkiem innego czego nawet nie ma na tym forum i właśnie będę chciał to rozpowszechnić tutaj ???? Widzę, że chciałbyś w coś zainwestować pieniądze. Od kilku miesięcy zarabiam w serwisie który oferuje 10% z zainwestowanych pieniędzy w 55 dni(da sie zrobić większy). Jest wypłacalny w 100% (mogę udowodnić skanami). Jeśli byłbyś zainteresowany współpracą odpisz a wtedy wytłumaczę Ci o co chodzi dokładniej. Ogólnie niedługo będę startował tutaj z czymś w stylu dziennika, w którym będę dokumentował właśnie swoje poczynania w tym serwisie a jest on bardzo przyszłościowy. Pozdrawiam ????
 
N 0

nexus92

Użytkownik
Tak czyli jak napisałem 10%. Jeśli masz poleconych zarabiasz więcej ???? To co piszesz o upadku Traffic to jest tylko bzdeta ???? Otwierają własny bank.
I weź też pod uwagę reinwesycję z paczek. Kupując 1 zwraca Ci się dolar dziennie(Kupując 10 paczek masz 10 dolarów dziennie czyli po 5 dniach kupujesz kolejną paczkę). Według mnie jest to dobra alternatywa dla ludzi którzy mają pieniądze i chcą je pomnożyć o wiele szybciej niż by to zrobili w banku bo tam masz 5-8% w skali roku a tutaj 10% w niecałe 2 miesiące. Sam byłem nastawiony do tego anty ale odkąd zacząłem na tym zarabiać i znajomi którym to poleciłem to szczerze powiem że każdy z nas był zaskoczony efektami. Tak samo jak nie rozumiem ludzi piszących o piramidach finansowych i że TM nią jest. Ta platforma nie ma nic związanego z piramidą. Prawdopodobnie od poniedziałku założę temat o TM(dziennik z moich poczynań) więc każdy będzie mógł go śledzić. Będą tam też filmiki które dużo bardziej przybliżą wam ten serwis ????
 
P 12

premiership

Użytkownik
Hehehe....wezcie sie ogarnijcie ???? ....jak mozna wierzyc w takie pierdy...przeciez to najczystsza piramida finansowa...zysk rzedu 10% bedzie dopóty dopóki beda frajerzy wplacajacy kase...pozniej zwiniecie interesu i otwarcie nowego pod zmieniona nazwa...w tego typu przedsiewzieciach zawsze zarabiaja tylko ci ktorzy sa jego tworcami i pierwsi wplacajacy zas cala reszta to mieso armatnie ktore robi zrzute na pozostalych...Niby w jaki inny sposob zarabiaja te wszystkie &quot;programy&quot;? Ktos kto próbuje odwracac kota do gory ogonem i twierdzic ze jest inaczej jest albo glupi albo cyniczny zlodziej udajacy glupiego...
 
N 0

nexus92

Użytkownik
premiership weź przeczytaj pierwsze co to za serwis TM. To nie ma nic wspolnego z piramidą finansową, wypowiadasz się na temat który nie masz kompletnie pojęcia... Strona TM(TrafficMonsoon) to serwis, w którym firmy z różnych krajów się reklamują(dużo polskich firm także np. nc+, polsta, itp... ). Taka firma płaci TM za reklamowanie własnej firmy w w ich serwisie a TM płaci nam za to że ich dodatkowo reklamujemy. Nie rozumiesz w ogóle działania tego serwisu. I pisz z szacunkiem bo mówiąc o frajerach obrażasz dużo osób a tak naprawde masz zero pojęcia o tym... Zresztą ja tutaj nikogo do niczego nie namawiam.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
w banku bo tam masz 5-8% w skali roku a tutaj 10% w niecałe 2 miesiące. ????
Gdzie ty żyjesz, chyba nie w Polsce. Amber Gold oferował 10% na swoich lokatach i chyba wiesz jak wyszło a Ty coś piszesz o 5-8% w którym banku tyle oferują ? Lokaty 2%-2,5% to są już zajebiste lokaty i na pewno nie są to lokaty krótkoterminowe.
Gołym okiem widać na czym można zrobić niezłą kasę. Na naiwności innych,taka inwestycja na pewno szybko się zwraca i nie trzeba tutaj żadnej filozofi.
nawet jeżeli byś znalazł w jakimkolwiek banku taką lokatę 5-8% to mogę się założyć że maksymalna kwota jaką możesz zainwestować nie będzie większa niż 1K-10K zł.
 
N 0

nexus92

Użytkownik
Dobra może przesadziłem z tymi procentami w banku bo 3 % to chyba max jaki ja widziałem na lokaty własnie długoterminowe. Ale to nie chodzi już o banki tylko o serwis którym jest TM i jakie on możliwości daje. 10% w 55 dni to chyba jest naprawdę dużo, bynajmniej dla mnie jest, od 3 miesięcy regularnie zarabiam na tym i to całkiem nieźle. Ruszę niedługo z dziennikiem, w którym będę dokonywał codziennie wpisów, dodawał filmiki instruktażowe itp. Wtedy będzie miał każdy wgląd do tego i lepiej to każdy zrozumie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak czyli jak napisałem 10%. Jeśli masz poleconych zarabiasz więcej:smile: To co piszesz o upadku Traffic to jest tylko bzdeta:smile: Otwierają własny bank.
I weź też pod uwagę reinwesycję z paczek. Kupując 1 zwraca Ci się dolar dziennie(Kupując 10 paczek masz 10 dolarów dziennie czyli po 5 dniach kupujesz kolejną paczkę). Według mnie jest to dobra alternatywa dla ludzi którzy mają pieniądze i chcą je pomnożyć o wiele szybciej niż by to zrobili w banku bo tam masz 5-8% w skali roku a tutaj 10% w niecałe 2 miesiące. Sam byłem nastawiony do tego anty ale odkąd zacząłem na tym zarabiać i znajomi którym to poleciłem to szczerze powiem że każdy z nas był zaskoczony efektami. Tak samo jak nie rozumiem ludzi piszących o piramidach finansowych i że TM nią jest. Ta platforma nie ma nic związanego z piramidą. Prawdopodobnie od poniedziałku założę temat o TM(dziennik z moich poczynań) więc każdy będzie mógł go śledzić. Będą tam też filmiki które dużo bardziej przybliżą wam ten serwis:smile:
Dobra może przesadziłem z tymi procentami w banku bo 3 % to chyba max jaki ja widziałem na lokaty własnie długoterminowe. Ale to nie chodzi już o banki tylko o serwis którym jest TM i jakie on możliwości daje. 10% w 55 dni to chyba jest naprawdę dużo, bynajmniej dla mnie jest, od 3 miesięcy regularnie zarabiam na tym i to całkiem nieźle. Ruszę niedługo z dziennikiem, w którym będę dokonywał codziennie wpisów, dodawał filmiki instruktażowe itp. Wtedy będzie miał każdy wgląd do tego i lepiej to każdy zrozumie.
Dam Ci kilka rad:
1. Weź największy kredyt jaki możesz, zapożyczaj się wszędzie gdzie tylko możesz - wszystko wpłać do TM. Jeżeli jest tak jak piszesz to wszystko szybko spłacisz. Potrzeba Ci siana? Zapier***** do bociana!
2. Nie bądź ignorantem.
3. Wejdź na dowolne forum o programach typu HYIP&#39;a i napisz jak długo ludzie czekają już na wypłatę Payza.
4. Napisz ile już podobnych stron (piramid) miał założyciel TM czyli Charles Scoville.
5. Zleć wypłatę na Payza, później zrób przelew na swoje konto i zrób dla nas screeny - pokaż nam to wszystko jak działa ten &quot;legalny biznes reklamowy&quot; gdzie reklamują się takie marki jak Tesco, BMW, Air France itd.

Ludzie od tysięcy lat wierzą w jakieś bzdury i tak szczerze to nie dziwię się, że ludzie nadal wierzą w te banki TM w Dubaju po usunięciu możliwości wypłat przez PayPal.
Zrób tak jak Ci wcześniej napisałem, o ile masz jaja i wierzysz bezgranicznie w ten program - kredyt...
 
P 12

premiership

Użytkownik
premiership weź przeczytaj pierwsze co to za serwis TM. To nie ma nic wspolnego z piramidą finansową, wypowiadasz się na temat który nie masz kompletnie pojęcia... Strona TM(TrafficMonsoon) to serwis, w którym firmy z różnych krajów się reklamują(dużo polskich firm także np. nc+, polsta, itp... ). Taka firma płaci TM za reklamowanie własnej firmy w w ich serwisie a TM płaci nam za to że ich dodatkowo reklamujemy. Nie rozumiesz w ogóle działania tego serwisu. I pisz z szacunkiem bo mówiąc o frajerach obrażasz dużo osób a tak naprawde masz zero pojęcia o tym... Zresztą ja tutaj nikogo do niczego nie namawiam.
Heh mam wystarczająco dużo pojęcia jakimi pobudkami kierują się twórcy takich &quot;programów&quot; i proszę Cię nie wciągaj innych w bagno w celu złapania tych kilku procent i ucieczki z kapitałem gdzie indziej...niech ludzie mają świadomość że owszem mogą zrobić te 8% ale w przeciwieństwie do lokaty bankowej nie jest to stopa zwrotu wolna od ryzyka lecz działanie które z dużym prawdopodobieństwem może skończyć się utratą całego włożonego wkładu...BTW jeśli jest tak wspaniale to pochwal się jakimiś screenami przelewów jakie to kokosy wyciągasz....
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ale to nie chodzi już o banki tylko o serwis którym jest TM i jakie on możliwości daje. 10% w 55 dni to chyba jest naprawdę dużo, bynajmniej dla mnie jest, od 3 miesięcy regularnie zarabiam na tym i to całkiem nieźle.
Daje 10% w 55 dni bez żadnego ryzyka ? Naprawdę nie rozumiem jak można być tak naiwnym. W jakim ty swiecie żyjesz ? Oczywiscie że może dawać 10% ale z ryzykiem utraty środków a to już nie jest pewna inwestycja.
Na wszystkim można zarobić ale trzeba mieć świadomość że im bardziej ryzyko utraty zainwestowanych środków się zwiększa tym inwestycja zaczyna zamieniać się w hazard. Wiadomo większe ryzyko większy zysk.
10% w 55dni to mi podchodzi pod hazard a nie inwestycje.
Jeżeli by to była prawda że 10% w 55 bez żadnego ryzyka to uwierz że ludzie by z pod ziemi wyciągneli pieniądze żeby tylko tam inwestować.
Zobacz na nasze podwórko.
Dwa przykłady z giełdy.
1. Prywatyzowali RUCH, nie pamiętam ile kosztowały akcje ale chyba coś k 15-20K to ludzie walili drzwiami i oknami żeby tylko kupić ich akcje bo spekulacje były takie że już w dniu wejścia na giełde akcje odrazu pujdą do góry i będzie można zarobić nawet kilkanaście procent.
To w tym okresie w PKO były takie kolejki jak za komuny i starzy i młodzi bogaci, biedni wszyscy skupywali akcje RUCHU tylko dlatego że spekulacje były takie że można w krótkim czasie bez żadnego ryzyka sporo zarobić, pytanie skąd te babcie czy ludzie którzy wyglądali jak bezdomni nagle wyjęli 20K bo dowiedzieli sie że można nieźle zarobić ? Oczywiscie po wejściu na giełdę wszystko było ok ludzie podostawali pokaźne dywidendy, kto chciał sprzedał akcje i na tym zarobił.
2. Prywatyzja Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Na giełdę wchodziła JSW, początkowa cena akcji 135zł szt. Spekulacje były takie że po wejsciu na giełdę cena akcji odrazu podskoczy do 180-190zł. Cześć pracowników JSW dostała za darmo paket akcji których nie mogli sprzedać do momentu kiedy JSW nie pojawi się na parkiecie, mogli sprzedać (wydawało by się za grosze) jedynie prawa do akcji, akcje fizycznie były dostępne dopiero po wejśćiu na giełdę. Nagle powstało mnóstwo firm które myślały że zarobią kokosy skoro mogą wykupić prawa do akcji od osób które dostały je za darmo. I tak było skupywali akcje na poczatku pełen pakiet za 10K a im blizej momentu wejscia na giełde tym cena rosła pół roku przed wejsciem na giełde z tego co pamiętam cena za pakiet wachała się od 25-30K.
Osoby prywatne mogły kupić max 98 akcji ze względu na bardzo duże zainteresowanie. Podobnie jak w pierwszym przypadku ludzie nagle zaczeli z pod ziemi wyciągać pieniądze. Pododbna sytuacja jak z RUCHem nagle starzy/młodzi/bogaci/biedni wykupywali pakiet akcji JSW który kosztował 12K bo spekulacje były że na tym zarobią. Tutaj sytuacja była zupełnie odwrotna niż z ruchem akcje odrazu po wejsciu na giełdę spadły o 20zł a potem z każdym miesiącem szła cały czas na dno. Dzisiaj te akcje kosztują 5-6zł a ten kto dał 12K za pakiet stracił ponad 11K od momentu wejscia na giełde.
Ci co posprzedawali swoje pakiety za 10-30K mogą się tylko śmiać z tych którzy zostawali je z nadzieją na powiększenie swojego majątku chociaż oni nic nie stracili a jedynie nic nie zyskali. Ci co natomiast wykupili prywatnie pakiety mogą tylko płakać. Oczywiscie jest szansa że kiedyś szala się odwróci i zarobią na swoich akcjach ale jak wiadomo szybciej się spada niż wspina więc ktoś kto inwestował na początku napewno nie myślał że inwestuje pieniądze na kilkanascie lat.
???? tu masz dwa przykłady gdzie mechanizm początkowego działania jest podobny. Ktoś coś &quot;obiecuje&quot;... I nagle bum...
Bardzo mało osób potrafi inwestować długoterminowo. Nie oszukujmy się każdy liczy na to że sporo zainwestuje sporo wyciągnie w jak najkrótszym czasie załoze się że 90% kupując czy akcje ruchu czy JSW liczyła na to że dzisiaj kupie akcje za tydzien sprzedam i na tym zarobie.
Oczywiscie tutaj sytuacja skonczyła się kompletną porażką wszystkie firmy zbankrutowały ludzie potraccili spore majątki bo przy takich inwestycjach wiadomo że trzeba było przynajmniej z banke zainwestować. Chociaż nic nie wiadomo może górnictwo jeszcze wróci do dawnej formy a akcje JSW pójdą w górę i szala się odwróci. Ja w to głęboko wątpie
Nie wmawiaj nam że można zarobić 10% w 55 dni bez żadnego ryzyka. Nikt pieniędzy nie rozdaje za darmo. Nie muszę nawet znać nazwy serwisu strony/banku czy czegokolwiek kto proponuje mi taką inwestycje. Odrazu widać że to zwykły wałek.
 
R 0

romann

Użytkownik
Czytam, czytam i widzę, że zaczęło się od pożyczek społecznościowych, a skończyło się na wielkiej kłótni ???? Co wy ludzie, spokojnie ???? Ja się generalnie odniosę tylko do tego, o czym pisał @filip11, @Ted, @bmw14.5 i @Sylwek2012. Pożyczki prywatne/społecznościowe są według mnie spoko pomysłem na zysk, a to że niosą za sobą pewne ryzyko to już wiecie. Otóż ryzyko jest zawsze i wszędzie, a cała sztuka polega na tym, by wybrać po pierwsze sensownego pożyczkobiorcę, po drugie sprawdzoną platformę do takich działań. Może nie zapewni nam to bezpieczeństwa w 100%, ale na pewno znacznie zminimalizuje ryzyko. Kokosa bym nie polecał, za dużo ludzi już się tam nacięło, zbyt wielu jest też takich, którzy zwietrzyli łatwy łup i faktycznie pojawiają się tam w celu oszustwa. Sam przez to przechodziłem niestety. Nie zraziłem się tym jednak, choć niewiele brakowało. Potem przez jakiś czas dałem sobie na wstrzymanie z tego typu zabawami i ruszyłem od nowa, ale już gdzie indziej bo w CapitalClub. I nie żałuję. Może to przez to, że jest mniej popularny od Kokosa, może przez to, że pożyczek udziela się firmom, a nie Kowalskim z ulicy, ale przynajmniej nie żyję w strachu o moje pieniądze. I 20 tys. @filip11 to już kwota, którą można coś zdziałać, biorąc pod uwagę oprocentowanie rzędu kilkunastu, czy nawet 20%. Wiadomo, że im więcej w to władujesz tym więcej zyskasz, ale dwadzieścia klocków to już jest coś sensownego.
 
Do góry Bottom