>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Plusy dodatnie - mizeriowy typuje

mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Witam ponownie, będę podawał tutaj swoje typy, mam nadzieję, że z lepszym skutkiem niż rok temu. Na razie gram płaską stawka 2%, jednocześnie robię w excelu symulację trzech innych typów stawkowania, czyli 1-5% konta, 1-3%, stawka procentowa 2%. 1-10j odpada, za bardzo się podpalałem, zbyt często stawka była źle oszacowana, za dużo opcji stawkowania, na prawdę ciężko podjąć decyzję czy grać np za 2j czy 3j, a takie szczegóły na koniec mają znaczenie. ???? Za miesiąc zobaczę, który da najlepszy yield, najpewniej ten 1-5%. Budżet początkowy ~1200 zł. Cel mam jak każdy z nas, czyli zysk i zabawa. Gram głównie single, oraz AKO z dwóch/trzech zdarzeń. Statystyki co miesiąc.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Jagiellonia - Termalica
Typ: 1 @2,07 Pinnacle
EW: 26,75 ✅
Pogoń - Śląsk Wrocław
Typ: 1 @2,45 bet365
EW: 36,25 ⛔dużo farta Śląska
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Antonio Silva - Soa Palelei
Typ: 2 @1,564 Pinnacle
EW: 14,1
Lech Poznań - FC Basel 1-3 w Poznaniu, wejdzie na bank
Typ: FC Basel Awans @1,5 Bet365
EW: 12,5
AIK - Atromitos ⛔
Typ: 1 @2,11 Pinnacle
EW: 27,75
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Live Podbeskidzie - Cracovia ✅
Typ: 2 @2,45
Podbeskidzie słabo na razie.
Edit: Cracovia ładnie w środku, stworzyli bardzo dużo sytuacji, natomiast skuteczność mają fatalną i muszą nad tym popracować, bo 3 bramki powinni dziś spokojnie strzelić.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Typy podsumuję razem z sierpniowymi, bo zacząłem podawać w ostatnim tygodniu. Zobaczę jak będzie prezentować się Lech w pierwszych minutach i może coś puszczę.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Cracovia - Piast Gliwice ⛔
Typ: Cracovia -0,5 @1,847 Pinnacle
Termalica - Zagłębie Lubin ⛔
Typ: Zagłębie -0,5 @1,95 Bet365
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna ⛔ ile w tej lidze &quot;piłkarze&quot; muszą mieć sytuacji, żeby oddać celny strzał na bramkę?
Typ: Pogoń -0,5 @1,961 Pinnacle
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
No i się podpaliłem po raz kolejny. Trzeba z tym walczyć i szukać pewniejszych zdarzeń, choć nawet Pogoń dziś mnie zawiodła. Chyba skończę też obstawiać czyste jedynki jeżeli jest duże prawdopodobieństwo remisu i zamiast tego sklecę jakięś AKO.
Typy na jutro:
Arsenal - West Ham ⛔
Typ: arsenal -1,5 @1,95 Bet365
Jak dla mnie zwycięstwo kanonierów niemal pewne, przy słabej formie gości Handi też powinni pokryć.

Te ostatnie wyniki to kpina.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Live
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk no i dupa, znów 0:0, zwrot
Typ: Śląsk DNB @1,833 Pinnacle
Śląsk wygląda zdecydowanie lepiej od jakiegoś czasu.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Błękitni Stargard - Zagłębie Lubin Typ: Błękitni +2EH @1,36 | hańba ????
WDA Świecie - Korona Kielce Typ: 2 @1,36
AKO: 1,86 bet365 ⛔
 
Do góry Bottom