>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

PlusLiga 2024/2025

J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ukrzyżuj chłopa, bo pomylił dwa miasta o podobnie brzmiących nazwach.
Z całego serca przepraszam za literówkę ale widocznie śledzi stronę i wyszukuje błędy bo nie widzę żeby coś o meczach napisał, więc chciał tak zaistnieć skoro o siatkówce ma poziom zerowy to chociaż wychodzi że jest super z geografii 🤣
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+4
Będzin nawiąże dziś walke z Treflem? Ktoś może oglądał ich mecz z AZS? Będzin fajnie zagrał czy Olsztyn aż taką padake?
 
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+4
Olsztyn zagrał dramatycznie, ale Gdańsk to nie jest drużyna która będzie gromić rywali. Spodziewam się tu wyniku 1:3, 2:3 .
Mam nadzieję że może już na chwilę zobaczymy Nasevicza na zmianach, bo z piłką już trenuje normalnie od jakiegoś czasu?
 
T 18,3K

tadzin

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+5
Olsztyn zagrał dramatycznie, ale Gdańsk to nie jest drużyna która będzie gromić rywali. Spodziewam się tu wyniku 1:3, 2:3 .
Mam nadzieję że może już na chwilę zobaczymy Nasevicza na zmianach, bo z piłką już trenuje normalnie od jakiegoś czasu?
gdansk z tydzien jak nie dalej temu rozwiazial umowe z faryna, bo powrot nasewicza sie przyspieszyl, w ostatnim meczu nasewicz wchodzil na krotkie zmiany. 'na logike' skoro szybciej rozwiazali umwoe z faryna niz to bylo zapisane w kontrkacie to oznacza ze musi byc dobrze z nasewiczem.
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jak pionio napisał 1-3 2-3 to trzeba grać 0-3 max 1-3 😁
Będzin wygrał dosyć łatwo w Olsztynie ale sam pisałem wcześniej że Olsztyn chyba chciał zmiany trenera( do której doszło).
Gdańsk wydaje się być mocniejszy od beniaminka z Będzina ale boisko zweryfikuje, ja bym się tu skłaniał na over 3.5 bardziej niż na wygraną Gdańska, lepszy kurs jest na to.
 
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tãht - Kwasowski więcej pkt 2,60

Trzeba poczekać na składy bo prawdę mówiąc nie sądzę by Robert wyszedł w podstawie. Myślę że wyjdzie żelazna 6 z Todorovicem i Desmentem, bo gołym okiem było ostatnio widać że współpraca na linii Chizoba - Todorović układa się dużo lepiej niż ze Stępniem.
Jeżeli jednak Estończyk by cudem wyszedł od początku to grubo wchodzę w Kwasa w parze z nim. Tãht miał ostatnio dzień konia i wpadało mu wszystko. Nie deprecjonuję jego osiągnięcia, ale w wielu sytuacjach miał furę szczęścia i do tego indolencja w obronie Nysy była straszna.
Kamil natomiast jak na razie miło mnie zaskakuje w tym sezonie bo gra naprawdę dobrze. Przyjmuje, broni, zagrywa i kończy piłki. We wszystkich tych elementach nie można mu nic zarzucić. Musiałby się stać cud żeby opuścił boisko. Do tego nie zagrał jeszcze wybitnego meczu w tym sezonie, a nie wątpię że w końcu do tego dojdzie.
Ja widzę value w tym kursie, choć tak jak pisałem wyżej, wątpię by ta para wyszła dziś w podstawie.

Grobelny - Chitigoi 2,35

Tu bym wystawił po równo dlatego próbuję w stronę Rumuna.
Kursy z STS
 
Ostatnia edycja:
K 1,3K

KubaGdz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W Rzeszowie nie ma jutro Bednorza, nie pojechał do Warszawy z powodu choroby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
T 18,3K

tadzin

Użytkownik
z 1.5 na wawke jest 1.25 no to chyba wiadomo ze go nie ma, bo lud Boży rzucil kase na wawke. no chyba ze ten lud Boży dokonal ogromnej pomylki, w co mocno watpie.

kibic-zwierze kibic-zwierze i cyk populacja listy ignorowanych zwiekszyla sie
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom