>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

PlusLiga 2024/2025

zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Już 13 Września - jutro, rozpoczynamy zmagania w PlusLidze.

Za Nami wiele transferów - hitowych transferów a co za tym idzie liga powinna przynieść Nam jeszcze więcej emocji.

Faworyci? Jastrzębski Węgiel, Aluron CMC Warta Zawiercie, PGE Projekt Warszawa i jak co roku...ASSECO Resovia Rzeszów.
Z grona faworytów na pewno wypadają ZAKSA Kędzierzyn-Koźle czy PGE GiEK SKRA Bełchatów a do czarnego konia a nawet faworyta do medalu? Dołącza BOGDANKA LUK Lublin.

Tabela.png
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PGE Projekt Warszawa vs ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:0

Warszawa
1,52
Warszawa -1,5 seta 1,95

Przed nami pierwsza kolejka PlusLigi i na dzień dobry mamy kilka bardzo ciekawych spotkań. Jednym z nich jest spotkanie Warszawy vs ZAKSA.
Warszawa na pewno jest cichym faworytem do podium, czy do walki o mistrzostwo Polski? Wielu mówi, że mają szanse ale jak będzie zobaczymy.
W zespole z Warszawy przede wszystkim na środku doszło do sporych zmian bo z klubem pożegnali się S. Lisinać, P. Nowakowski, T. Averill jednak w poprzednim sezonie ani Nowakowski ani Lisinać nie grali z powodu kontuzji więc tak naprawdę to żadna strata. Do klubu dołączył za to J. Kochanowski i ten środek nadal wygląda mocno bo w składzie są jeszcze Semeniuk, Wrona i Kowalczyk. Kochanowski będzie pierwszym wyborem a do Niego pewnie Wrona bądź Semeniuk, który ma świetny blok. Do zespołu dołączył również T. Brand i przyjęcie wygląda również bardzo dobrze Szalpuk, Brand, Tillie. W ataku będzie Bołądź, na rozegraniu Firlej a na libero Wojtaszek.

Jeżeli chodzi o ZAKSę to przeszli chyba największe zmiany bowiem z klubu pożegnali się Bednorz, Śliwka, Kaczmarek, Paszycki, Żaliński, Kluth, Wiltenburg. Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany.
Do klubu dołączyli Poręba, Kurek, Szymura, Grobelny, Urbanowicz i teraz pierwszy skład powinien wyglądać następująco:

Janusz - Kurek - Szymura, Chitigoi (Szymański) - Smith, Poręba (Urbanowicz) - Shoji

No na pewno nie wygląda to imponująco patrząc jeszcze na brak formy u Kurka na Olimpiadzie. Wygląda to dość średnio.
Wejdę w zwycięstwo Warszawy, który na pewno będzie dużo bardziej ograny jako zespół i zaryzykuję również zwycięstwo z handicapem.

Steam Hemarpol Norwid Częstochowa vs Ślepsk Malow Suwałki 1:3

Suwałki +1,5 seta
1,8
Suwałki 2,7

Zaczne od gospodarzy z Częstochowy. Przede wszystkim przyjście M. Ebadipoura, B. Lipiński wzmocni pozycję przyjęcia ponieważ w składzie jeszcze jeszcze D. Kogut, który w poprzednim sezonie nie zawodził. Odeszli Dulski, Takahashi, Sobański, Bouguerra, Hain czy trener Kolaković. Myślę, że potrzeba czasu aby to poukładać. Dziwi mnie, że Częstochowa jest aż takim faworytem w tym meczu.
Jeżeli chodzi o gości to 2 nazwiska, które zawitały w klubie należy wyróżnić. Jouffroy i Honorato. Francuzki środkowy i Brazylijski przyjmujący, myslę, że będą to 2 podstawowi gracze a dokładając do tego jeszcze P. Halaba, B. Filipiak, M. Sanchez, Macyra, Gallego to ten skład wygląda solidnie.
Zaryzykuję i pójdę w stronę gości.



 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1918
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Cuprum Stilon Gorzów - Trefl Gdańsk 2,35 STS
Cuprum Stilon Gorzów +1,5seta 1,72

Zaczynamy nowy sezon i dla mnie będzie on wyjątkowy, bo najwyższa klasa rozgrywkowa wraca do mojego miasta💪
Gorzów po 21 latach powraca, choć w dość kontrowersyjny sposób, do PLS.
Wszyscy są bardzo podekscytowani zaistniałą sytuacją i spodziewam się dużej frekwencji na meczu z Treflem.
Hala może pomieścić 5tys osób i sądzę że minimum w 3/4 powinna się wypełnić.
Co do aspektów czysto sportowych i bukmacherskich, to zaskoczony jestem tak wysokim kursem na gospodarzy.
Owszem to prawie całkowicie nowy twór, ale w naszej lidze to norma i większość zespołów co rok ma dość duże roszady w składzie.
Mamy dobrego trenera w postaci Andrzeja Kowala. Ma on sentyment do Gorzowa bo swoje pierwsze kroki w profesjonalnej siatkówce, stawiał właśnie w Stilonie.
Wie że w tym sezonie każdy wywalczony punkt będzie na wagę złota i otwarcie o tym mówi. Dlatego spodziewam się, że odpowiednio nastawi zespół do inauguracji sezonu.
Co do samego zespołu, to pomimo dość późnych decyzji o fuzji, udało się skompletować całkiem ciekawą drużynę.
Z pewnością brak będzie jeszcze idealnej komunikacji na boisku, bo przykładowo Täht dołączył do zespołu dopiero 2 tyg temu.
Jednak sparingi pokazały, że wszystko idzie w dobrym kierunku i gra wygląda całkiem dobrze.
Sobotnia wygrana 3:1 ze Skrą Bełchatów, w finale Pucharu Prezydenta Gorzowa, może napawać optymizmem, bo to był naprawdę dobry występ zespołu.
Na sypie Todorović i Stępień są gwarancją dobrego poziomu rozegrania.
W przyjęciu Kwasowski, Täht, Desment i Ferens, czyli też całkiem nieźle, choć Wojtek będzie wchodził pewnie tylko zadaniowo.
W ataku Chizoba i Lorenc, w sparingach grali naprawdę solidnie.
Na środku Kania, Lipiński, Strulak, Węgrzyn i tu zbyt imponująco nie jest, ale też bez tragedii.
Na libero Granieczny i Dembiec to również napawa mnie spokojem.
Co do sobotniego meczu to Stilon w sparingach zmierzył się min. z Treflem w Andrychowie i wygrał to spotkanie 3:2, po bardzo wyrównanej grze. Fakt że był to poligon doświadczalny ze sporą ilością rotacji, ale oba zespoły grały ze sporym zaangażowaniem, więc wygrana z pewnością motywująca.
No to teraz zespół z Gdańska, który również przeszedł sporą transformację.
Przede wszystkim odeszło dwóch kluczowych zawodników, czyli Sasak i Sawicki. Myślę że to ogromna strata, bo Jarosz i Sobański to inny kaliber zawodników.
Na środku Urbanowicza i Niemca zastąpili Mbaye i Mordyl, więc tu ubytku nie ma.
Za Franchi Martineza przyszedł Jorna, więc tu podobnie jak ze środkiem.
Dowołany chwilowo został Faryna, ale to żadne wzmocnienie, a raczej typowy zapchajdziura w razie kontuzji Kuby Jarosza. Wiadomo że Nasevich jeszcze chwilę poczeka na powrót do gry i w Gorzowie nie zobaczymy go na boisku.
Rozegranie pozostało to samo, również z ważniejszych ogniw został przyjmujący Piotrek Orczyk i libero Köykkä.
Trenerem został Mariusz Sordyl, który zastąpił Juricića.
Widać zatem, że zespół przeszedł ogromną transformację, ale według mnie na minus, a nie plus.
Nie sądzę by byli w stanie powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu i zająć miejsce w TOP6.
Bardziej widzę ich na miejscach 10-12.
Reasumując, uważam że kurs na Stilon jest sporo zawyżony i powinien oscylować w granicach 1,85.
Jedynie na środku widzę przewagę Trefla, a z kolei w ataku to Gorzów ma więcej atutów. W pozostałych elementach, jak dla mnie jest 50-50.
Skoro Stilon wygrał sparing w Andrychowie, więc przy własnej publiczności, głodnej siatkówki powinien to powtórzyć i dać bardzo ważne, pierwsze punkty w tabeli.
Ktoś może powiedzieć, że nie jestem obiektywny bo gram w stronę "swojego" zespołu, ale wydaje mi się, że w mojej analizie obiektywizmu nie brak?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2695
lukas88 448,4K

lukas88

Forum VIP
Aluron CMC Warta Zawiercie- Bogdanka Luk Lublin
Typ: under 179,5 pkt
Kurs: 1,75
LV Bet


Na początek kilka słów o przedsezonowych transferach.

Zawiercie:
Przybyli: Kyle Ensing, Aaron Russell, Mobin Nasri, Jakub Nowosielski, Adrian Markiewicz, Wiktor Rajsner, Jurij Gladyr;
Odeszli: Michał Kozłowski, Tomasz Kalembka, Daniel Gąsior, Michał Szalacha, Sam Cooper, Thibault Rossard, Trevor Clevenot,

Zatem kadra wygląda następująco:
Rozgrywający: Miguel Tavares, Jakub Nowosielski;
Atakujący: Karol Butryn, Kyle Ensing;
Przyjmujący: Aaron Russell, Mobin Nasri, Patryk Łaba, Bartosz Kwolek;
Środkowi: Mateusz Bieniek, Miłosz Zniszczoł, Adrian Markiewicz, Wiktor Rajsner, Jurij Gladyr;
Libero: Luke Perry, Szymon Gregorowicz;

Ze znaczących ubytków warto podkreślić odejście Trevora Clevenot, który był ważnym ogniwem na przyjęciu, pozostali zawodnicy to raczej uzupełnienie składu. Co do zawodników przychodzących to na pewno Russel będzie solidnym wzmocnieniem i powinien bez problemu zastąpić wspomnianego Francuza, poza tym świetnym uzupełnieniem bloku będzie Gladyr, który wraz z Bieńkiem i Zniszczołem powinni tworzyć jeden z najlepszych bloków w lidze. Ciekawymi transferami są również Ensing i Nasri, którzy również mogą wiele wnieść do zespołu.

Lublin:
Przyszli: Kewin Sasak, Mikołaj Sawicki, Aleks Grozdanow, Mikołaj Słotarski, Maciej Czyrek, Fynn McCarthy, Wilfredo Leon, Bennie Tuinstra;
Odeszli: Damian Schulz, Tobias Brand, Alexandre Ferreira, Marcin Kania, Damian Hudzik, Jakub Nowosielski, Maciej Krysiak, Maksym Kędzierski.

Rozgrywający: Marcin Komenda, Mikołaj Słotarski;
Atakujący: Mateusz Malinowski, Kewin Sasak;
Przyjmujący: Mikołaj Sawicki, Jakub Wachnik, Bennie Tuinstra, Wilfredo Leon;
Środkowi: Jan Nowakowski, Maciej Zając, Aleks Grozdanow, Fynn McCarthy;
Libero: Thales Hoss, Maciej Czyrek;

Spore zmiany w Lublinie, bo za znaczące straty należy uznać odejście Branda, Schulza, Ferreiry czy Kani. Bogdanka zaliczyła natomiast największy hit transferowy w historii PlusLigi kontraktując Wilfredo Leona, poza tym dobrze wygląda duet z Gdańska czyli Sasak i Sawicki. Ciekaw jestem również jak w składzie odnajdzie się Tuinstra i McCarthy.

Odnośnie jutrzejszego spotkania to idę w kierunku underu punktowego, gdyż uważam że Zawiercianie są tutaj mocnym faworytem w obliczu braku Leona, który trenuje indywidualnie i nieco później wejdzie w sezon. Z uwagi na spore roszady w składzie sądzę że początek sezonu może być ciężki dla Lublinian, natomiast z biegiem czasu i po dołaczeniu Leona jak dla mnie zespół z aspiracjami na Top 3. Jednak na dzień dzisiejszy Zawiercie ma stabilny skład bo pozostał trzon w postaci Zniszczoła, Bieńka, Kwolka, Komendy, Butryna, dołączy Russel i Gładyr i gra powinna się kleić. Natomiast dyspozycja nieco nowego tworu jakim jest Bogdanka jest nieco zagadką.
Ponadto Zawiercie na własnym terenie piekielnie mocne, w ubiegłym sezonie tylko 1 porażka we własnej hali oraz dwa ubiegłoroczne pojedynki z Lublinem zakończone w 3 setach.
Jutro liczę iż nawet przy 4 setach jest duża szansa powodzenia bo Zawiercie ma tendencję do wygrywania setów do "15".
 
Otrzymane punkty reputacji: +411
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
Aluron CMC Warta Zawiercie- Bogdanka Luk Lublin
Typ: under 179,5 pkt
Kurs: 1,75
LV Bet


Na początek kilka słów o przedsezonowych transferach.

Zawiercie:
Przybyli: Kyle Ensing, Aaron Russell, Mobin Nasri, Jakub Nowosielski, Adrian Markiewicz, Wiktor Rajsner, Jurij Gladyr;
Odeszli: Michał Kozłowski, Tomasz Kalembka, Daniel Gąsior, Michał Szalacha, Sam Cooper, Thibault Rossard, Trevor Clevenot,

Zatem kadra wygląda następująco:
Rozgrywający: Miguel Tavares, Jakub Nowosielski;
Atakujący: Karol Butryn, Kyle Ensing;
Przyjmujący: Aaron Russell, Mobin Nasri, Patryk Łaba, Bartosz Kwolek;
Środkowi: Mateusz Bieniek, Miłosz Zniszczoł, Adrian Markiewicz, Wiktor Rajsner, Jurij Gladyr;
Libero: Luke Perry, Szymon Gregorowicz;

Ze znaczących ubytków warto podkreślić odejście Trevora Clevenot, który był ważnym ogniwem na przyjęciu, pozostali zawodnicy to raczej uzupełnienie składu. Co do zawodników przychodzących to na pewno Russel będzie solidnym wzmocnieniem i powinien bez problemu zastąpić wspomnianego Francuza, poza tym świetnym uzupełnieniem bloku będzie Gladyr, który wraz z Bieńkiem i Zniszczołem powinni tworzyć jeden z najlepszych bloków w lidze. Ciekawymi transferami są również Ensing i Nasri, którzy również mogą wiele wnieść do zespołu.

Lublin:
Przyszli: Kewin Sasak, Mikołaj Sawicki, Aleks Grozdanow, Mikołaj Słotarski, Maciej Czyrek, Fynn McCarthy, Wilfredo Leon, Bennie Tuinstra;
Odeszli: Damian Schulz, Tobias Brand, Alexandre Ferreira, Marcin Kania, Damian Hudzik, Jakub Nowosielski, Maciej Krysiak, Maksym Kędzierski.

Rozgrywający: Marcin Komenda, Mikołaj Słotarski;
Atakujący: Mateusz Malinowski, Kewin Sasak;
Przyjmujący: Mikołaj Sawicki, Jakub Wachnik, Bennie Tuinstra, Wilfredo Leon;
Środkowi: Jan Nowakowski, Maciej Zając, Aleks Grozdanow, Fynn McCarthy;
Libero: Thales Hoss, Maciej Czyrek;

Spore zmiany w Lublinie, bo za znaczące straty należy uznać odejście Branda, Schulza, Ferreiry czy Kani. Bogdanka zaliczyła natomiast największy hit transferowy w historii PlusLigi kontraktując Wilfredo Leona, poza tym dobrze wygląda duet z Gdańska czyli Sasak i Sawicki. Ciekaw jestem również jak w składzie odnajdzie się Tuinstra i McCarthy.

Odnośnie jutrzejszego spotkania to idę w kierunku underu punktowego, gdyż uważam że Zawiercianie są tutaj mocnym faworytem w obliczu braku Leona, który trenuje indywidualnie i nieco później wejdzie w sezon. Z uwagi na spore roszady w składzie sądzę że początek sezonu może być ciężki dla Lublinian, natomiast z biegiem czasu i po dołaczeniu Leona jak dla mnie zespół z aspiracjami na Top 3. Jednak na dzień dzisiejszy Zawiercie ma stabilny skład bo pozostał trzon w postaci Zniszczoła, Bieńka, Kwolka, Komendy, Butryna, dołączy Russel i Gładyr i gra powinna się kleić. Natomiast dyspozycja nieco nowego tworu jakim jest Bogdanka jest nieco zagadką.
Ponadto Zawiercie na własnym terenie piekielnie mocne, w ubiegłym sezonie tylko 1 porażka we własnej hali oraz dwa ubiegłoroczne pojedynki z Lublinem zakończone w 3 setach.
Jutro liczę iż nawet przy 4 setach jest duża szansa powodzenia bo Zawiercie ma tendencję do wygrywania setów do "15".
Bieniu dzisiaj nie zagra bo dopiero od dwóch dni trenował z zespołem. Wcześniej przechodził rehabilitację po kontuzji na IO.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
J.Gladyr under 8,5pkt 1,80 9pkt fortuna

Idę w stronę underu Jurka.
Moim zdaniem ciężko mu będzie zdobyć 9+ pkt.
Owszem końcówkę poprzedniego sezonu miał rewelacyjną, ale czy utrzymał tą dyspozycję do dziś???
To jedna kwestia, a druga i najważniejsza to jednak zmiana zespołu i zgranie z rozgrywającym.
Niekwestionowaną jedynką wśród środkowych jest w Zawierciu Bieniu i to nie podlega dyskusji.
O miano nr2 powalczą pewnie Zniszczoł z Jurkiem, ale na tą chwilę z uwagi na kontuzję Mateusza, obaj wyjdą w podstawowym składzie.
Z pewnością obecnie to Miłosz może liczyć na większe zaufanie Tavaresa, z uwagi na to iż od 2021r grają razem w Aluronie.
Gladyr oczywiście prócz ataku potrafi świetnie punktować blokiem i z zagrywki, ale nie sądzę by dał rady nazbierać dziś 9+ pkt., bo tą linię nawet w ubiegłym sezonie nie pokonywał zbyt często.
Do tego w Lublinie ma kto kopnąć z zagrywki, więc środek nie powinien być wykorzystywany zbyt często.
Sądzę że gra będzie oparta na trójce Butryn, Kwolo i Russell. Przyjście tego ostatniego da sporo na + w ofensywie i uważam że będzie dość często wykorzystywany w ataku.
Mimo mocnego faworyzowania Zawiercia myślę że zobaczymy dziś dość wyrównane spotkanie. Sasak i Sawicki to z pewnością zmiany na + w porównaniu z Shulzem i Brandem. Dodając do tego Wilfredo, robi się całkiem ciekawie. Grozdanov i McCarthy na środku to również spore wzmocnienie. Spodziewam się że Lublin w tym roku może sporo namieszać i o ile zdrowie dopisze, to mogą włączyć się do walki o medale.
Dziś oczywiście Leona nie zobaczymy na parkiecie, ale i bez niego w sparingach Bogdanka miała sporo jakości.
W drużynie gospodarzy brak Bieńka też będzie sporym osłabieniem, więc szanse trochę się wyrównują.

Co do innych typów to ciekawie wygląda Kwolo over 12,5pkt 1,70 w Superbet i również 1set over 45,5pkt 2,01 fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +592
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
Pierwszy mecz i juz zaczyna sie cyrk pierwszy set ledwo ugrany teraz pewnie umoczą drugiego i zawiercie gra słabo
widze ze jakis tepy matol usunal mi posta bo to jak widac nieistotne ze zawiercie gra bez russela ktory jest aktualnie w usa. tak wiec nie ma dwoch podstawowych zawodnikow bienka i rusela. ale przynajmneij mogles przeczytac jakas analize na 3 strony a4, ktora juz na starcie byla w czarnej dupie z racji wyjsciowych skladow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Zawiercie bez Bienia i Russella, a Lublin nawet bez Leona to dobra drużyna. Do tego to początek sezonu i nie wszyscy będą w gazie na starcie. Dla mnie nic w tym dziwnego.
To samo przyszło mi na myśl oglądając ten mecz.. Zawiercie u siebie mega mocne ale bez Russella( nie wiedziałem że nie będzie grał) i bienia to widać różnicę. A bogdanka jak dla mnie bardzo na plus.
 
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
V. Tupchii over 13,5pkt. 1,80

Wczoraj zabrakło troche szczęścia i Jurek zdobył te 9pkt. Nie sądziłem jednak że we wczorajszym meczu dojdzie do tie-breaka i to zadecydowało o niepowodzeniu betu.
Jednak się nie poddaję i dalej idę w pkt zawodników.
Co do betu to moim zdaniem śmiesznie niska linia została wystawiona na Vasyla.
Gość w poprzednim sezonie był w czołówce punktujących ligi ze średnią ponad 17pkt na mecz.
Nie inaczej było dwa sezony temu gdzie jego średnia meczowa przekraczała 16pkt.
To zawodnik, który oprócz ogromnej siły w ataku, dysponuje również świetną zagrywką i blokiem.
W poprzednim sezonie miał 43 asy serwisowe i tyle samo skutecznych bloków, więc to doskonałe liczby.
Dzisiaj linia tak niską bo przyjeżdża mistrz z Jastrzębia, ale wg mnie to nie będzie aż taki spacerek dla podopiecznych Marcelo Mendeza.
Oprócz linii na Vasyla proponuję zagrać również dodatnie handi + 19,5pkt 1,52, lub over 43,5pkt w 1secie 1,60


J. Jarosz over 15,5pkt 1,85

Kuba to weteran PLS, ale nadal pozostaje w świetnej formie. W ubiegłym sezonie zagrał bardzo solidnie w Katowicach i fajnie się uzupełniali z młodym Domagałą.
W Gdańsku ma na zmianę również młodzika Nasevicha, ale na tą chwilę Aleks jeszcze nie może grać.
No i tu właśnie upatruję szansę na powodzenie tego zakładu. Owszem jest ratunkowo sprowadzony Faryna, ale to jak dla mnie desperacki transfer bo sportowo daleko mu do PLS.
Myślę że Kuba zagra całe spotkanie w roli atakującego i będą to minimum 4 sety.
Owszem spodziewam się wygranej "mojego" Stilonu, ale sądzę że będzie to dość wyrównany mecz i nie zdziwi mnie 5 setów.
Jarosza z pewnością stać na pokonanie tej linii, bo w ubiegłych sezonach gdy grał na dystansie całego spotkania, to bardzo często zdobywał 16+ punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3251
no PRO8L3M 37,2K

no PRO8L3M

Użytkownik
Mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Stalą Nysa przełożony na 30 października w związku z powodzią w powiecie nyskim. Zalany jest dom jednego z zawodników Nysy. Stal wystosowała wczoraj prośbę do Resovii i PLSu z prośbą o przełożenie. Początkowo była ona odmowna. Dużą rolę odegrali kibice i ludzie, którzy wywarli presję na PLS i gospodarza. Piszę bo mecz w Fortunie jest wciąż w ofercie. Nie warto nic stawiać bo będzie zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
R 53,2K

Rosolski91

Użytkownik
OLSZTYN - SKRA
Olsztyn win 2,05 Betclic
Na dziś propozycja na wygraną "akademików". W składzie Olsztyna ograni zawodnicy w PlusLidze jak Hadrava, Karlitzek i Szerszeń, Bełchatów spora niewiadoma, praktycznie na każdej pozycji nowy zawodnik oprócz Łomacza na rozegraniu. Trochę dziwię się, że buki faworyzują Skrę tym bardziej, że mecz w Olsztynie.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
OLSZTYN - SKRA
Olsztyn win 2,05 Betclic
Na dziś propozycja na wygraną "akademików". W składzie Olsztyna ograni zawodnicy w PlusLidze jak Hadrava, Karlitzek i Szerszeń, Bełchatów spora niewiadoma, praktycznie na każdej pozycji nowy zawodnik oprócz Łomacza na rozegraniu. Trochę dziwię się, że buki faworyzują Skrę tym bardziej, że mecz w Olsztynie.
No dokładnie też nie rozumiem tych kursów.
Z początkowego 1,67 na AZS poszło na 2,15 w szczytowym momencie. Teraz trochę spadło, ale to i tak wysoko.
Jasne że Hadrava to nie ten kaliber zawodnika co Alan, ale swoje punkty dorzuci. Szerszeń w końcu zdrowy, Karlitzek swój poziom w sparingach trzymał, Jakubiszak na środku w poprzednim sezonie grał świetnie i nie sądzę żeby tu coś się zmieniło, ale fakt że przydałby się drugi klasowy środkowy. Jest jeszcze nieobliczalny Armoa na ławce, więc ogólnie nie ma tragedii.
Natomiast widziałem Bełchatów na turnieju u nas w Gorzowie i wyglądali naprawdę słabo. Nie wiem czy byli w mocnym treningu, ale jeśli nie to ten zlepek nowych zawodników jak dla mnie nie wygląda dobrze. Zamiast wydać krocie na Cretu, mogli sprowadzić bardziej klasowych graczy.
No cóż zobaczymy dzisiaj co ciekawego zagrają, ale dla mnie faworytem są dzisiaj gospodarze.
 
B 13,1K

bunio

Użytkownik
No dokładnie też nie rozumiem tych kursów.
Z początkowego 1,67 na AZS poszło na 2,15 w szczytowym momencie. Teraz trochę spadło, ale to i tak wysoko.
Jasne że Hadrava to nie ten kaliber zawodnika co Alan, ale swoje punkty dorzuci. Szerszeń w końcu zdrowy, Karlitzek swój poziom w sparingach trzymał, Jakubiszak na środku w poprzednim sezonie grał świetnie i nie sądzę żeby tu coś się zmieniło, ale fakt że przydałby się drugi klasowy środkowy. Jest jeszcze nieobliczalny Armoa na ławce, więc ogólnie nie ma tragedii.
Natomiast widziałem Bełchatów na turnieju u nas w Gorzowie i wyglądali naprawdę słabo. Nie wiem czy byli w mocnym treningu, ale jeśli nie to ten zlepek nowych zawodników jak dla mnie nie wygląda dobrze. Zamiast wydać krocie na Cretu, mogli sprowadzić bardziej klasowych graczy.
No cóż zobaczymy dzisiaj co ciekawego zagrają, ale dla mnie faworytem są dzisiaj gospodarze.
Bez Karlitzka chyba tak? Duża strata?
 
Do góry Bottom