>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
GKS Katowice - Barkom Każany Lwów typ Barkom Każany-Lwów kurs 1.95 LVBET

Katowice zespół walczący o utrzymanie. Jeszcze paręnaście kolejek temu byli na w miarę stabilnej pozycji w tabeli jeśli chodzi chodzi o utrzymanie teraz to nie wygląda za wesoło dla nich. Zostały trzy mecze m.in z Barkomem, Cuprum na wyjeździe, gdzie dzisiaj zagrali dość wyrównane sety z Resovia i na końcu mecz z rewelacja PlusLigi LUK Lublin mecz odbędzie się w Katowicach. Jak widac terminarz dość trudny chodz mają aktualnie cztery punkty przewagi nad ostatnim Radomiem. Ostatnio w Radomiu pojawiła się nadzieja w kontekście utrzymania wygrywają swoje mecze I przedewszystkim walczą i na mecze chodzi naprawdę sporo kibiców z Radomia. W ostatnim meczu Radomianie w trzech setach u siebie pokonali zespół z własnie Katowic. Katowice mają swoje pozytywne zrywy, ale jednak patrząc na mecz z Radomiem swoje prowadzenie w setach dość szybko tracili i przegrywali swoje sety. Katowice mają dość solidny skład I mają kim grać na przyjęciu Waliński, z Vasina, na pozycji atakującego mający już swoje lata chodz przez niektórych nazywany ciągle młodym siatkarzem Jakub Jarosz. Na libero Mariański, włoski rozgrywający Saitta. Na środku Adamczyk i Usowicz perspektywiczni siatkarze. W Barkomie świetny atakujący Tupchii grający z meczu na mecz coraz lepiej. Wyróżniającymi siatkarzami siatkarzami również Palonsky, Kovalov. Kapitalny środkowy Gueye, który juz ma oferty za granicy przez solidne europejskie kluby. Barkom ostatnio pokonali Resovie, Czestochowe, Olsztyn, Lubin, Zawiercie, Jastrzębski Węgiel także bardzo solidne marki, może oprócz Lubina i Częstochowy. Graja ostatnio bardzo solidna siatkówkę i całkiem realne szanse na play-offy chodz nadal daleka. Graja o wiele bardziej solidniejsza siatkówkę niz Katowice. Ostatni mecz Katowic gładka porażka z bardzo przeciętnym, ale walczącym Radomiem, natomiast Barkom wygrywa z Resovia. Kurs dość spory na Barkom i coś czuję, że przybliza się do 1-8, gdzie po tym meczu mają Radom i Bełchatów więc mecze jak najbardziej do powalczenia o punkty ligowe. Pozdrawiam.
 
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Katowice- Barkom
Typ: over 180,5
Kurs: 1,79

Fortuna

Nie wierzę w tym meczu w 3-setowy pojedynek. Moim zdaniem zobaczymy 4-5 setów, faworytem są goście, coś się musiało wydarzyć ze składami bo kurs na Barkom był po południu w okolicy 1,8, a spadł na 1,55. Dotychczas na 3 pojedynki pomiędzy zespołami były wyniki 5,4 i 3 setowe. Jednak w tym trzysetowym meczu dwa sety były na przewagi, zatem mało brakło do 4 setów. Dziś liczę że zobaczymy twardy mecz, zbliżony potencjał obu zespołów, także powinno być ciekawie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1323
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Jutro piękny kurs do dubla na Olsztyn,Gdańsk miejsce zachowa a Oksztyn o życie,własna publika,prezent na święta a i kadrowo lepsi,polecam za 3 pkt Olsztyn
 
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Jutro piękny kurs do dubla na Olsztyn,Gdańsk miejsce zachowa a Oksztyn o życie,własna publika,prezent na święta a i kadrowo lepsi,polecam za 3 pkt Olsztyn
Gdańsk walczy o 5 miejsce, a to będzie znacząca różnica, czy zagrają w ćwierćfinale z kimś z dwójki Zawiercie/Warszawa, czy z chimeryczną Resovia, więc Gdańsk będzie grał na 100%, tam żadnego odpuszczania nie będzie, a sam Olsztyn w ostatnim czasie zalicza dziwne wpadki (Katowice, Barkom, Lubin). Bezpośredni bilans także przemawia za Gdańskiem, w ostatnich trzech meczach Olsztyn nie ugrał nawet seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
no PRO8L3M 7,6K

no PRO8L3M

Użytkownik
Zgadzam się z tym co napisał kolega wyżej. Gdańsk ma o co grać. Punktując z Olsztynem zapewnia sobie 6 miejsce. Z Bogdanką mogą powalczyć o 5 miejsce choć Lublin ma dość dogodny terminarz i może braknąć. Olsztyn potrafi grać dobrą siatkówkę, ale grają mocno w kratkę i wyglądają na drużynę, która nie dźwiga presji. Potrafią zrobić seta do 15 by w kolejnym do 15 przegrać więc lokowanie pieniędzy w ten zespół jest obarczone ryzykiem. Według mnie czynnik presji będzie tu dość istotny i to może być zaletą Gdańska, który ma w perspektywie mecz z Częstochową i Rzeszowem.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W TOP8 oprócz Jastrzębia jeszcze wszystkie zespoły będą walczyć o pozycję przed play-off. Choć w sumie Resovia już ma raczej pewne 4 miejsce.
Dzisiaj mega ważny mecz dla Nysy. Jeśli udałoby im się wygrać to zrobiliby ogromny krok ku play-off. Jednak Projekt walczy o drugie miejsce, więc spodziewam się ciekawego spotkania i overu setowego.

A ode mnie na dziś mega promocja od buka:

W.Włodarczyk under 11,5pkt 1,85!!! fortuna 3pkt easy😉

Nie oszukujmy się, ale Wojtek nie jest jakimś topowym siatkarzem w naszej lidze. Owszem ma duże doświadczenie, jednak mimo wszystko postawił bym go w tej dolnej strefie wśród przyjmujących PLS. Linia 11,5pkt to bardzo wysoka linia jak na jego możliwości. Wystarczy wspomnieć że podczas 23 występów w tym sezonie tą linię pokonał tylko dwa razy!!!!
Dziś Nysa będzie walczyła o życie, jednak z zespołem dysponującym bdb blokiem i nie sądzę by Włodarczyk zbliżył się do granicy 11pkt.
Jedyną niewiadomą jest to czy wyjdzie w pierwszej szóstce, bo inaczej typ do śmietnika.
Jednak dla mnie to mega promka i skrzętnie ją wykorzystuję!!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2651
M 94K

michalkin

Użytkownik
Siemanko.
chciałbym podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami na temat tego co może się wydarzyć w plus lidze. Jastrzębski 1 miejsce w fazie zasadniczej niemal pewne. Trwa natomiast walka o 2 miejsce między Projektem a Zawierciem. No ale pytanie jest czy warto? Drużyna zajmująca 3 miejsce w tabeli w ćwierćfinale trafi na Lublin albo Trefl. Nie oszukujmy się, ale zarówno Projekt jak i Zawiercie wychodzą z takiego pojedynku zwycięsko. Natomiast drużyna, która zajmie miejsce 2 ma spore szanse, że na dzień dobry trafi na Zakse. Różnica między 7 a 9 miejsce to zaledwie 1 pkt więc sytuacja jest otwarta. Ja osobiście będąc na miejscu Projektu dzisiejszy mecz bym zdecydowanie odpuścił. Niech zaksa się bije co najwyżej o 8 miejsce i trafia w ćwierćfinale na Jastrzębski albo w ogóle nie wjeżdża do playoffow. Wygrana w dzisiejszym meczu z jednej strony przybliża do 2 miejsca, a z drugiej daje szansę Zaksie nawet na miejsce 7. Ja wiem, że zaksa to nie jest ten zespół co chociażby w poprzednim sezonie ale mimo wszystko bardzo groźna drużyna, która może w każdej chwili zaskoczyć. Dlategeo ja osobiście gram sobie Nysę na Sb z superprzewaga. I zeby nie było. Projekt jest drużyna przynajmniej klasę lepsza drużyna i szybkie 0-3 dla gości nie zdziwi ale mimo wszystko ja w dzisiejszym spotkaniu poszukam drugiego dna.
dajcie znać co wy sądzicie o czymś takim.
moj typ: Stal Nysa @4.4 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1900
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Siemanko.
chciałbym podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami na temat tego co może się wydarzyć w plus lidze. Jastrzębski 1 miejsce w fazie zasadniczej niemal pewne. Trwa natomiast walka o 2 miejsce między Projektem a Zawierciem. No ale pytanie jest czy warto? Drużyna zajmująca 3 miejsce w tabeli w ćwierćfinale trafi na Lublin albo Trefl. Nie oszukujmy się, ale zarówno Projekt jak i Zawiercie wychodzą z takiego pojedynku zwycięsko. Natomiast drużyna, która zajmie miejsce 2 ma spore szanse, że na dzień dobry trafi na Zakse. Różnica między 7 a 9 miejsce to zaledwie 1 pkt więc sytuacja jest otwarta. Ja osobiście będąc na miejscu Projektu dzisiejszy mecz bym zdecydowanie odpuścił. Niech zaksa się bije co najwyżej o 8 miejsce i trafia w ćwierćfinale na Jastrzębski albo w ogóle nie wjeżdża do playoffow. Wygrana w dzisiejszym meczu z jednej strony przybliża do 2 miejsca, a z drugiej daje szansę Zaksie nawet na miejsce 7. Ja wiem, że zaksa to nie jest ten zespół co chociażby w poprzednim sezonie ale mimo wszystko bardzo groźna drużyna, która może w każdej chwili zaskoczyć. Dlategeo ja osobiście gram sobie Nysę na Sb z superprzewaga. I zeby nie było. Projekt jest drużyna przynajmniej klasę lepsza drużyna i szybkie 0-3 dla gości nie zdziwi ale mimo wszystko ja w dzisiejszym spotkaniu poszukam drugiego dna.
dajcie znać co wy sądzicie o czymś takim.
moj typ: Stal Nysa @4.4 Superbet
Z pewnością większa motywacja po stronie Nysy, jednak czy wystarczy umiejętności?
Projekt rozdaje tu karty.
Wg mnie jednak zajęcie drugiego miejsca jest ważne bo daje to w półfinale handicap grania ewentualnego decydującego spotkania we własnej hali.
Nie sądzę by Projekt gdybał na którym miejscu będzie ZAKSA po fazie zasadniczej bo to jak wróżenie z fusów.
Typ wart ryzyka uważam. Ja gram osobiście under Włodarczyka w tym meczu i handi setowe w stronę Nysy.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) kurs 1.96 Fortuna

ZAKSA już w pełnym składzie w teoretycznie pełnym składzie. Wrócił Śliwka nie tak dawno Kaczmarek. Także linia przyjęcia Śliwka, Bednorz wygląda bardzo obiecująco. Na pozycji atakującego Łukasz Kaczmarek. Shoji amerykański topowy libero. Na rozegraniu pierwszy rozgrywający Reprezentacji Polski Marcin Janusz. Skład ZAKSY ewidentnie przynajmniej na papierze wygląda na medale. Forma Kędzierzynian według mnie patrzac na ostatni mecz co prawda przegrany z Warszawa, ale ZAKSIAKI mieli pilke meczową w górze, ale Bednii wyrzucił piłkę po ataku w aut. Ślepsk coś ostatnio graja lepiej, ale to nadal drużyna, która walczy tylko o utrzymanie. Kędzierzynianie przez pierwsze dwa sety zagrali kapitalne dominowali w tych pdwoch setach gdzie wygrali pierwszego do 21 pkt, natomiast drugiego do 16. ZAKSA naprawdę w tym spotkaniu mogli się podobać jeśli chodzi o styl. Kędzierzynianie ciągle nie mają pewnego miejsca w 1-8, a wręcz dopiero o nie walczą. Slepsk nie mają wcale łatwych spotkan bo oprócz Kędzierzyna mają Nysę i Olsztyn. Według mnie Kędzierzyn wygląda naprawdę solidnie i czuje, ze na własnej hali pewnie wygraja z Ślepskiem. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +405
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Nysa- Projekt
Typ: over 176,5
Kurs: 1,79

Fortuna

Oba zespoły mają o co walczyć, faworytem jest oczywiście Warszawa, ale trener gości lubi kombinować składem jak chociażby w meczu ze słabym Ślepskiem gdzie po wygranym secie do 14 zmienił 2 zawodników i w drugim secie przegrali do 14. Nysa to zespół solidniejszy od Ślepska i uważam że bez kombinacji w składzie gości są w stanie powalczyć i ugrać przynajmniej seta a może coś więcej.
W dotychczasowej historii na 8 spotkań tylko raz mecz zakończył się w 3 setach, pod koniec grudnia 2023 Projekt wygrał 3-0.
Dziś liczę na lepszy mecz gospodarzy i wielosetowe spotkanie.
Biorę też handi na Nysę + 11,5 @ 1,77 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +845
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Szymendera wypada ze składu, Jankonwpada z Armoa. Dobre wariaty gdzie budują zespół, ostanie mecze słabe AZS.. uwazam, ze na + im to wyjdzie dlatego nie rozumiem czemu skaczą kursy na nich, zwłaszcza, ze dzisiaj święta i walczą o top 8. Moim zdaniem AZS dzisiaj to weźmie :) pobieram to
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Szymendera wypada ze składu, Jankonwpada z Armoa. Dobre wariaty gdzie budują zespół, ostanie mecze słabe AZS.. uwazam, ze na + im to wyjdzie dlatego nie rozumiem czemu skaczą kursy na nich, zwłaszcza, ze dzisiaj święta i walczą o top 8. Moim zdaniem AZS dzisiaj to weźmie :) pobieram to
Przecież Jankowski kontuzja i bd grać Karliczek z Armoa i Alanem a na sypie Jankiewicz
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Częstochowa - BOGDANKA LUK Lublin typ (powyżej 3.5 seta w meczu) kurs 1.51 Betclic

Częstochowa nadal nie ma w pełni zagwarantowanego utrzymania chodz po dzisiejszej porażce Radomia są bardzo blisko pozostania w PlusLidze. Ostatni mecz Lublina z Olsztynem wygrany co prawda po tie-breaku, ale pierwsze dwa sety wykonaniu Lublina były dramatyczne i przegrane bardzo wysoko. Ciągle walczą o piata lokatę z Gdańskiem, który właśnie wygrali za 3 pkt z Olsztynem i awansowali na piata pozycje w tabeli. Lublinie są objawieniem w tym sezonie. Wygrywają spotkania, gdzie nie są do końca w nich faworytami. Częstochowa nie nie tak dawno w meczu wyjazdowym pokonali Asseco Resovie Rzeszów w trzech setach I sprawili ogromna niespodziankę. Oba zespoły maja o co grać i chodz Lublin jest faworytem to Częstochowa z atakującym Dawidem Dulskim na przyjęciu z Kogutem, Hainem na środku, Sobański także wnosi dużo jakości w grze Częstochowian. Wszystko uzupełnia rozgrywający norweski, który narzuca swój rytm i to mu wychodzi, a jest nim Espeland. Czuję, że Częstochowa urwie na swoim obiekcie minimum jednego seta. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Cuprum Lubin - GKS Katowice typ GKS Katowice kurs 1.97 Betclic

Katowiczanie graja dość solidna siatkówkę. Ostatnio potwierdzili to z Barkomem, którzy sprawiali bardzo duże niespodzianki w ostatnim czasie. Katowicach dobrze wygląda przyjęcie Waliński i Vasina. W dodatku ciągle "mlody" Jakub Jarosz. Na rozegraniu doświadczony Włoch. Na pozycji libero Mariański, który linie przyjęcia trzyma na przyzwoitym poziomie. Dwóch młodych perspektywicznych środkowych także z meczu na mecz wyglądają coraz to lepiej. Oprócz meczu w Radomiu Katowiczanie w każdym meczu walczyli. Świadczy o tym ugranie dwóch setów z Resovia, wygrana po tie-breaku z Olsztynem, pokonanie ZAKSY w trzech setach. Lubinianie oprócz wygranej z Częstochowa i Olsztynem to praktycznie w ostatnim czasie same porażki. Ciągnie ta grę ich Hanes czy Berger, ale Ferenc czy Kwasowski wyglądają w ostatnim czasie dość przeciętnie. Hala w Cuprum także nie wypełnia się zbytnio kibicami także atu własnej hali tutaj aż tak bardzo bym nie przywiązywałbym uwagi. Katowice potrafili ostatnio wygrać na wyjeździe czy to z Gdańskiem czy Barkomem ugranie seta w Jastrzębiu i Nysie to całkiem solidne wyjazdowe wyniki. Ostatni mecz z Barkomem na pewno podbudował ta drużynę i dzisiaj wydaje mi się, że mimo iż nie są faworytem to powinni wygrać wygrać spotkanie. Pozdrawiam.
 
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Cuprum- Katowice
Typ: over 180,5
Kurs: 1,79
Fortuna


Ja w dzisiejszym meczu Plus Ligi nie odważę sie typowania zwycięscy bo zapowiada się spotkanie na styku, zatem może być każde rozstrzygnięcie. Uważam jednak że dzisiejszy pojedynek nie zakończy się w 3 setach bo oba zespoły prezentują zbliżony poziom i obi drużyny mają o co walczyć. Cuprum wygrywając ma dziś szanse przeskoczyć Gieksę w ligowej tabeli i awansować na 13 lokatę, która zapewni im utrzymanie. Moim zdaniem zobaczymy dziś długi pojedynek z 4-5 setami, zatem idę w dość bezpieczną linię 180,5, która zostanie pokryta przy 4 setach w okolicy 20 punktów dryżuny przegrywającej.
Poza tym liczę również na ostrą walkę od pierwszego seta zatem dokładam:
1 set over 45,5 @ 1,76
Fortuna
Post automatycznie złączony:

Zawiercie- Zaksa
Typ: 1 (-1,5) seta
Kurs: 1,88
Fortuna


Nie zainwestuję w Zaksę złamanego grosza w tym sezonie, Kedzierzynianie grają dno i wodorosty, mam wrażenie że mentalnie są już na wakacjach. Kaczmarek bez formy, Bednorz podobnie, Śliwka wraca po kontuzji i potrzebuje czasu by dojść do optymalnej dyspozycji.
Zawiercianie kapitalny sezon, wygrana w pucharze Polski, są na pozycji V-ce lidera i wygrywając za 3 punkty są w stanie przynajmniej na chwilę wskoczyć na pozycję lidera. Jastrzębie nieco odpuściło koniec sezonu, w ostatnim meczu z Zawierciem odpoczywali Huber ora Gladyr przez co dość gładko w weekend z Zawierciem. Mają co prawda jeszcze dwa domowe pojedynki ze Skrą i Zaksą także raczej marne szanse oby odpuścili któreś z tych spotkań, ale uważam że zespół Michała Winiarskiego podejdzie jutro poważnie do meczu i pewnie rozprawią z zespołem z Kędzierzyna. Mają szereg zawodników w bardzo dobrej dyspozycji jak Bieniu, Butryn, Perry Kwolek czy Zniszczoł, nie zapominając o świetnie rozgrywającym Tavaresu.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1091
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jak Vasina dzis łyknie -9 pkt to będę w szoku, Ostatni mecz bardzo dobry, czy powtórzy dzisiaj ? Mam mieszane uczucia, prędzej bym grał over walinskiego 12.5
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Jak Vasina dzis łyknie -9 pkt to będę w szoku, Ostatni mecz bardzo dobry, czy powtórzy dzisiaj ? Mam mieszane uczucia, prędzej bym grał over walinskiego 12.5
Ostatnio w dobrej formie i nie tylko ostatni mecz bardzo dobry. Pewnie kwestia długości meczu będzie decydować czy pokryje linie 18,5 punktów. Nawet ciężko opierać się na jego średniej 15 punktów, czy ostatnim spotkaniu Cuprum, gdzie zdobył tylko 10 pkt.

Screenshot_20240401_174510_Samsung Internet.jpg
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
W. Ferens under 12,5 pkt 1,85 fortuna


Ważne spotkanie na dole tabeli. Bardzo mało prawdopodobnym jest by Radom dał radę przeskoczyć w tabeli dzisiejszych gospodarzy, lecz na dwie kolejki do końca rozgrywek jest to jeszcze matematycznie możliwe.
Czysto siatkarsko, to uważam że Katowice powinny wygrać dzisiejsze spotkanie bo z pewnością ich potencjał kadrowy jest dużo większy niż Cuprum. Jednak GKS przegrał sporo spotkań z drużynami z dołu tabeli, a ich bilans wyjazdowy jest zatrważający bo to tylko 2 wygrane na 14 spotkań. Obecnie mają serię 6 przegranych z rzędu na wyjeździe.
Cuprum natomiast ma bilans 5-9 w meczach we własnej hali. Wygrali mecze z drużynami z miejsc 11-16 i przegrali z całą górą-oprócz Gdańska. Czyli teoretycznie u siebie radzą sobie dobrze ze słabszymi drużynami i dziś powinni wygrać. Jednak mam mieszane uczucia co do ich dzisiejszej wygranej i wolę pójść w stronę punktów zawodników.
Konkretnie wybrałem Wojtka Ferensa.
To jego 15 sezon w PLS, więc doświadczenia mu nie brakuje, jednak najlepszy okres kariery ma już chyba za sobą. Jest typowym "średniakiem" wśród przyjmujących w naszej lidze i niczym wielkim się nie wyróżnia. Do tej pory linię 12,5pkt pokonał 3 razy na 26 występów, zatem to niezbyt powalająca statystyka. Trzeba dodać że tylko raz udało mu się pokonać tą linię znacznie, zdobywając 19pkt, a dwukrotnie zdobył 13pkt. Min w ostatnim meczu z Resovią zdobył te 13pkt i zanotował naprawdę dobry występ. Dlaczego więc typuję under? A to dlatego iż w meczu z Rzeszowem zawiódł ich nominalny atakujący i najlepiej punktujący Hanes, który został zmieniony. Przez to atak został oparty w większej mierze na przyjmujących.
Nie sądzę by Hanes ponownie zagrał tak słabo jak ostatnio i myślę że to głównie na nim Cuprum będzie opierało swój atak.
Patrząc na ogólne statystyki sezonu Ferensa, naprawdę nie wierzę w to by dziś pokonał linie 12,5pkt.
Dla mnie jest to najlepsza opcja na dzisiejszy mecz z całkiem fajnym kursem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2634
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
No ciekawe z tą Zaksą. Czy już totalnie odpuszcza czy powalczą bo przecież w tej kolejce Olsztyn gra w Warszawie a Skra w Jastrzebiu i w wypadku wygranej z Wartą wielce możliwe było by wskoczenie przed ostatnią kolejką na ósme miejsce i później wszystko w swoich rękach w Jastrzębiu co oczywiście jest lekkim wyolbrzymieniem ale zawsze.
 
Do góry Bottom