>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Projekt Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: Projekt Warszawa
Kurs: 1.50
Bukmacher: Lvbet

Wczoraj siatkówka siadła ledwo, ledwo to dzisiaj też coś spróbujemy z tej dziedziny. Faworytem spotkania na papierze jest oczywiście Warszawa, ale teraz pod koniec rundy przed play-off to różnie cuda mogą się dziać. Warszawa walczy już tylko o lepsze rozstawienie pomiędzy 2 a 3 miejscem, do pierwszego niby 7 punktów straty i jeden mecz mniej obecnie. ZAKSA walczy o wejście do ćwierćfinałów, a więc mają lepszą motywację do grania. Pójdę jednak w stronę Warszawy, która u siebie przez cały sezon przegrała tylko 1 mecz. Co prawda bezpośrednie mecze pokazuje że ZAKSA łapie zawsze co najmniej 1 seta w spotkaniach bezpośrednich, ale zaryzykuję i pójdę w czyste zwycięstwo Warszawy. Mam nadzieję że nie zrobią tej przykrości swoim kibicom i nie przegrają tego meczu u siebie.
Nie warto. Zaksa w full składzie. Projekt z brakami
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Zaksa 2.75
Kurs tutaj wywindowal zdecydowanie za wysoko. Zaksa oczywiscie w ostatnim czasie wyniki dramatyczne ale jednak jezeli graja w pierwszym skladzie to skladowo jednak jest to polka wyzej.
Poza tym nie maja latwej sytuacji w tabeli i musza wygrywac aby dostac sie do play off . Na pewno nie uwazam by dawac tutaj taka dysproporcje w kierunku Warszawy
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
tak zaksa to zaprogramowane roboty a nie ludzie i jak beda grac "w podstawowym skladzie" to magicznie z dnia na dzien wszystko bedzie funkcjonowac tak samo jak wygrywali w tym samym skladzie chocby lige mistrzów xD ludzie czy wy jestescie ludzmi? nie wiem chyba nie. wiecie jak dzialaja ludzie? juz nawet nie bede mowic o sporcie o budowaniu formy/samopoczucia/mentalu/kolektywu/zgrania itd itp?
 
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
Zaksa jest na musiku już od...dobrych trzech miesiecy...najpierw musik top 6 zeby grac w pp , później musik żeby nie było baraży w lm, pozniej musik żeby nie odpasc z lm, teraz musik zeby być w po plusligi.
W tym sezonie w kontekscie zaksy to się więcej mówi/pisze o aspektach pozasportowych - jak ten musik za nimi idzie juz od dłuzszego czasu to moze niech wezma się za reklamę jakiegoś MUSU np . owocowego .....
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Warszawa - ZAKSA over 179.5pkt @1.85 sts

Dużo już o tym meczu zostało napisane wyżej, zgadzam się w zupełności, że ZAKSA jest na tym "musie" od dobrych dwóch miesięcy co najmniej, a wychodzi jak wychodzi, dlatego moim zdaniem najlepsza opcja na ten mecz to over punktowy. Spodziewałem się linii wyższej o 4/5 pkt, patrząc statystycznie w ostatnich 10 meczach między Projektem, a ZAKSA ta linią była pokrywana aż 8 razy i uważam, że dzisiaj po raz kolejny zostanie pokryta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Fajny mecz ogólnie , ale cięzki do wytypowania , myśle że warto jakiś over tu zagrać , wiem że kurs słabszy jak na zakse , ale wydaje mi się że tu mogą być wyrównane sety.
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Projekt - ZAKSA

Bołądź więcej pkt niż Kaczmarek @1,65 Betclic

Przed sezonem mówilibyśmy o tym meczu jako absolutnym hicie Plusligi. Jednak do końca tak nie jest, ponieważ ZAKSA od dawna cieniuje. W tej chwili zajmuje dopiero 9. miejsce i coraz bardziej musi obawiać się o awans do play-off. Projekt natomiast gra swoje. Zajmuje wysokie 3. miejsce, drużyna ma mało wpadek. U siebie stołeczny zespół przegrał tylko raz, z Resovią.

Ja tutaj skupię się na atakujących obu ekip: Bołądziu i Kaczmarku. Obaj to reprezentanci Polski. Nie ma co ukrywać, zdecydowanie lepszy sezon ma Bołądź. On bardzo rzadko zawodzi. Jest jednym z najlepiej punktujących w lidze. Ostatnio zdobywał 16 pkt ze Skrą, 13 z Jastrzębskim czy aż 31 z Zawierciem. Firlej kieruje do niego sporo piłek.

Kaczmarek natomiast w tym sezonie więcej nie grał niż grał. Niedawno pauzował ponad miesiąc. Oficjalnie mówi się o depresji, nieoficjalnie powody są inne. Fakty są takie jednak, że Łukasz mocno schudł i to nie jest ten sam zawodnik co wcześniej. Ostatnio z Treflem zdobył 14 pkt grając na słabej skuteczności. Dziś pewnie wyjdzie w pierwszym składzie, ale z blokiem Projektu łatwo mu nie będzie.

Dla porównania na innych bukmacherach na Bołądzia mamy linie 20,5, a na Kaczmarka 16,5, więc róznica jest spora.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Warszawa - ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kurs @2.70 Superbet
Można rzec mecz o wszystko.
Warszawa od początku sezonu bez Pita i Lisinaca, teraz wypadł Semeniuk. Zagrają środkiem Wrona-Kowalczyk. To niesamowite osłabienie. Moim zdaniem WAWA będzie pikować w dół. ZAKSA w od pewnego czasu w spokojnym treningu. Do składu wrócił zarówno Śliwka jak i Szymański. Daje to rotację na przyjęciu gdzie mamy jeszcze Bednorza i Chitigoi. Kaczmarek ze swoimi problemami, ale w regularnym treningu od ponad dwóch tygodni. W poprzednim meczach nie wyglądał źle. Na środku Paszycki, który znajduje się w znakomitej formie. Do tego doświadczony Smith, który w meczach o najwyższe stawki zawsze wyróżniał się na plus. Warszawa zdecydowanie nie ma takiej siły rażenia. Ich znakomita gra była zwieńczona wygraniem pucharu challenge. Od tej pory pikują w dół.
Uważam, że ZAKSA pokaże dziś mentalność mistrzów. Są w pełnym składzie i spodziewam się dominacji od początku meczu🏐



e. ZAKSA po miesiącach w pełnej obsadzie
Kaczmarek- Janusz-Sliwka, Bednorz-Smith, Paszycki- Shoji
Wszystkie ręce na pokład


e. ZAKSA 2:0 w Superbet =
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
L 2,5K

luis11

Użytkownik
ZAKSA Top 3 @3.75 fortuna
ZAKSA Top 8 @1.75 fortuna

Baaaardzo fajne kursy na awans Kędzierzyna do fazy Play Off, jak i na medal w tym sezonie. Kędzierzyn ten sezon ma fatalny, plaga kontuzji, ale na ich szczęście, wszystko zaczyna się normować na sam koniec i jest jeszcze bardzo duża szansa na uratowanie tego sezonu. ZAKSA w końcu jest w pełnym składzie, mimo tego, że trenowali w pełnym składzie bardzo krótko to w Warszawie przez pierwsze dwa sety wyglądali kapitalnie, pełna dominacja, dopiero jak wkradło się zmęczenie (siatkarzy zaczęły łapać skurcze), to Warszawa doszła do głosu i mecz się wyrównał. Teraz mecz z Suwalkami u siebie, więc tu będą obowiązkowe 3pkt, a potem robi się już ciekawie, bo najpierw Zakse czeka wyjazd na Zawiercie, a w ostatniej kolejce wyjazd na Jastrzębski. Kędzierzyn w pełnym składzie będzie faworytem w tych meczach, tym bardziej że teraz im dłużej będą trenować w pełnym składzie to ta forma będzie rosnąć. Poza tym można tu jeszcze rozpatrzeć jedną kwestię, mianowicie przed ostatnią kolejką prawdopodobnie Jastrzębski będzie miał zapewnione pierwsze miejsce i uważam, że jeśli będzie tylko cień ryzyka, że wygrywając mecz z ZAKSA spowodują, że zajmą oni 8 miejsce i trafią na nich w ćwierćfinale to ten mecz po prostu odpuszczą, bo dla każdej drużyny w PlusLidze gra w ćwierćfinale z ZAKSA to będzie najgorsze z możliwych rozwiązań. Bezpośredni przeciwnicy Kędzierzyna do awansu to Olsztyn ( kolejno mecze z: Gdańsk, Warszawa, Suwałki), Nysa (Warszawa, Suwałki, Zawiercie), czyli jak widzimy łatwych meczy też nie mają i w komplet punktów nie wierzę, a wystarczy, że ZAKSA przeskoczy tylko jedną z nich.
Podsumowując ZAKSA w końcu w pełnym składzie, z Warszawą już naprawdę to fajnie wyglądało, przede wszystkim gra Śliwki będzie tu miała kolosalne znaczenie dla Kędzierzynian, a widać już było, że Olek jest w dobrej formie, a trenuje na razie bardzo krótko. Jak nie przytrafia się kolejne kontuzje, tylko będą spokojnie trenować i grać w pełnym składzie to uważam, że każdy przeciwnik w fazie Play off będzie miał baaaardzo ciężką przeprawę z Kędzierzynem i ich medal jest bardzo możliwy, a może nawet coś więcej. Jak pisałem wyżej kurs na medal dla Zaksy prawie 4 i naprawdę żal tego nie zagrać, znając potencjał tego zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
ZAKSA Top 3 @3.75 fortuna
ZAKSA Top 8 @1.75 fortuna

Baaaardzo fajne kursy na awans Kędzierzyna do fazy Play Off, jak i na medal w tym sezonie. Kędzierzyn ten sezon ma fatalny, plaga kontuzji, ale na ich szczęście, wszystko zaczyna się normować na sam koniec i jest jeszcze bardzo duża szansa na uratowanie tego sezonu. ZAKSA w końcu jest w pełnym składzie, mimo tego, że trenowali w pełnym składzie bardzo krótko to w Warszawie przez pierwsze dwa sety wyglądali kapitalnie, pełna dominacja, dopiero jak wkradło się zmęczenie (siatkarzy zaczęły łapać skurcze), to Warszawa doszła do głosu i mecz się wyrównał. Teraz mecz z Suwalkami u siebie, więc tu będą obowiązkowe 3pkt, a potem robi się już ciekawie, bo najpierw Zakse czeka wyjazd na Zawiercie, a w ostatniej kolejce wyjazd na Jastrzębski. Kędzierzyn w pełnym składzie będzie faworytem w tych meczach, tym bardziej że teraz im dłużej będą trenować w pełnym składzie to ta forma będzie rosnąć. Poza tym można tu jeszcze rozpatrzeć jedną kwestię, mianowicie przed ostatnią kolejką prawdopodobnie Jastrzębski będzie miał zapewnione pierwsze miejsce i uważam, że jeśli będzie tylko cień ryzyka, że wygrywając mecz z ZAKSA spowodują, że zajmą oni 8 miejsce i trafią na nich w ćwierćfinale to ten mecz po prostu odpuszczą, bo dla każdej drużyny w PlusLidze gra w ćwierćfinale z ZAKSA to będzie najgorsze z możliwych rozwiązań. Bezpośredni przeciwnicy Kędzierzyna do awansu to Olsztyn ( kolejno mecze z: Gdańsk, Warszawa, Suwałki), Nysa (Warszawa, Suwałki, Zawiercie), czyli jak widzimy łatwych meczy też nie mają i w komplet punktów nie wierzę, a wystarczy, że ZAKSA przeskoczy tylko jedną z nich.
Podsumowując ZAKSA w końcu w pełnym składzie, z Warszawą już naprawdę to fajnie wyglądało, przede wszystkim gra Śliwki będzie tu miała kolosalne znaczenie dla Kędzierzynian, a widać już było, że Olek jest w dobrej formie, a trenuje na razie bardzo krótko. Jak nie przytrafia się kolejne kontuzje, tylko będą spokojnie trenować i grać w pełnym składzie to uważam, że każdy przeciwnik w fazie Play off będzie miał baaaardzo ciężką przeprawę z Kędzierzynem i ich medal jest bardzo możliwy, a może nawet coś więcej. Jak pisałem wyżej kurs na medal dla Zaksy prawie 4 i naprawdę żal tego nie zagrać, znając potencjał tego zespołu.
Z tym, że ZAKSA będzie faworytem w Zawierciu i Jastrzębiu to poleciałeś 😄 Myślę, że te ekipy tym bardziej zagrają full składem, żeby wyrzucić groźnego rywala z play-off. Co do Śliwki tak, wrócił w dobrej formie. Ale Kaczmarek mocno cieniuje. Moim zdaniem ZAKSA zdobędzie 3-4 pkt do końca sezonu i inne ekipy są w lepszej sytuacji.
 
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Z tym, że ZAKSA będzie faworytem w Zawierciu i Jastrzębiu to poleciałeś 😄 Myślę, że te ekipy tym bardziej zagrają full składem, żeby wyrzucić groźnego rywala z play-off. Co do Śliwki tak, wrócił w dobrej formie. Ale Kaczmarek mocno cieniuje. Moim zdaniem ZAKSA zdobędzie 3-4 pkt do końca sezonu i inne ekipy są w lepszej sytuacji.
Hmmm, ZAKSA grająca o wszystko vs zespoły z pewnym awansem przygotowujące się już fizycznie na fazę Play off - tak zdecydowanie uważam, że Kędzierzyn będzie faworytem w tych spotkaniach. Ludzie szybko zapomnieli o poprzednich trzech sezonach o potencjale Zaksy, która trzykrotnie wygrywała lm, tak, tak wiem, zaraz ktoś użyje argumentu, iż to już są "syte koty", tylko oni w tym sezonie przegrali już lm, w pucharze nawet nie zagrali, brak awansu do fazy Play off dla takich graczy to jest katastrofa i tutaj będzie już pełną mobilizacja. Ja uważam, że spokojnie awansują do fazy Play off, a potem z każdym mogą awansować dalej, a kursy na te zdarzenia moim zdaniem mocno zawyżone, nie uwzględniające potencjału tego zespołu.
A pisanie, że ZAKSA do końca sezonu zdobędzie 3-4 pkt to nawet nie chce mi się komentować, jutro zdobędą 3 z suwalkami, czyli Twoim zdaniem ugrają MAX 1 pkt w dwóch ostatnich meczach grając z drużynami, które już przygotowują się na fazę Play off i pewnie są po ciężkich treningach siłowych?
 
Ostatnia edycja:
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Hmmm, ZAKSA grająca o wszystko vs zespoły z pewnym awansem przygotowujące się już fizycznie na fazę Play off - tak zdecydowanie uważam, że Kędzierzyn będzie faworytem w tych spotkaniach. Ludzie szybko zapomnieli o poprzednich trzech sezonach o potencjale Zaksy, która trzykrotnie wygrywała lm, tak, tak wiem, zaraz ktoś użyje argumentu, iż to już są "syte koty", tylko oni w tym sezonie przegrali już lm, w pucharze nawet nie zagrali, brak awansu do fazy Play off dla takich graczy to jest katastrofa i tutaj będzie już pełną mobilizacja. Ja uważam, że spokojnie awansują do fazy Play off, a potem z każdym mogą awansować dalej, a kursy na te zdarzenia moim zdaniem mocno zawyżone, nie uwzględniające potencjału tego zespołu.

Na pewno jeśli dojdzie do takiego układu,.że Jastrzębie grając ostatni mecz u siebie z Zaksą przegrywając trafi na nich to wyjdą rezerwami bo Zaksa będzie lepszym rywalem niż Nysa lub Olsztyn xd No chyba, że taka bieda w Jastrzębiu, że szkoda im paliwa na wyjazd do Olsztyna.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Hmmm, ZAKSA grająca o wszystko vs zespoły z pewnym awansem przygotowujące się już fizycznie na fazę Play off - tak zdecydowanie uważam, że Kędzierzyn będzie faworytem w tych spotkaniach. Ludzie szybko zapomnieli o poprzednich trzech sezonach o potencjale Zaksy, która trzykrotnie wygrywała lm, tak, tak wiem, zaraz ktoś użyje argumentu, iż to już są "syte koty", tylko oni w tym sezonie przegrali już lm, w pucharze nawet nie zagrali, brak awansu do fazy Play off dla takich graczy to jest katastrofa i tutaj będzie już pełną mobilizacja. Ja uważam, że spokojnie awansują do fazy Play off, a potem z każdym mogą awansować dalej, a kursy na te zdarzenia moim zdaniem mocno zawyżone, nie uwzględniające potencjału tego zespołu.
A pisanie, że ZAKSA do końca sezonu zdobędzie 3-4 pkt to nawet nie chce mi się komentować, jutro zdobędą 3 z suwalkami, czyli Twoim zdaniem ugrają MAX 1 pkt w dwóch ostatnich meczach grając z drużynami, które już przygotowują się na fazę Play off i pewnie są po ciężkich treningach siłowych?
Nie no nie żartuj sobie. ZAKSA faworytem z Zawierciu i Jastrzębiu????
Przecież obie z tych drużyn mogą wpaść na Zaksę już w pierwszej rundzie play-off, więc jeśli będą miały możliwość, dzięki wygranej wyrzucenia Kędzierzyna poza TOP8 to to zrobią. Nie będzie tu odpuszczania w żadnym wypadku. Projekt też to wie i pomimo przegranych gładko dwóch pierwszych setów, zmobilizowali się i ograli Zaksę.
Ja widzę max 5pkt dla Zaksy do końca sezonu zasadniczego.
 
S 3,1K

StaszekWawrinka

Użytkownik
No chyba kluczowa ostatnia kolejka i tak jak napisał luis Jastrzębski bedzie miał prawo do kalkulowania z racji zapewnienia sobie pierwszego miejsca w tabeli. Będąc w sytuacji Jastrzębskiego grając w ostatniej kolejce z ZAKSĄ wygrywając z nimi pozbywają ich prawa do przeskoczenia w tabeli, więc albo ich wyeliminują z PO albo trafią na nich zamiast na Nyse/Olsztyn. Więc dla mnie mogąspokojnie sobie ten mecz odpuścić żeby ominąć ZAKSĘ. Tym bardziej mental bedzie po stronie ZAKSY, bo oni będą musieli walczyć, a Jastrzębski nie. Bardzo ciekawy typ od luisa. I tutaj akurat mecz ZAKSY z Jastrzębskim będzie OTWIERAĆ ostatnią kolejkę, więc tym bardziej nie bedą znane wyniki bezposrednich przeciwników ZAKSY, lecz mniej wiecej bedzie mozna antycpować ich wyniki. Bardzo dobry typ
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
widze ze masa ludzi sie najarała na te zakse i takie 3 punkty z suwalkami to dla nich oczywistosc, a o tym ze te suwalki od jakos 4-5 meczy graja zdecydowanie lepiej i nawet wyniki o tym swiadcza 2-3 z zawierciem (tak wiem bez tavaresa,bienka,kwolka) i 2-3 z jw u siebie to tego sie juz nie pamieta. o tym ze zaksa kondycyjnie jest w stanie zagrac max 2,5 seta po czym kompletnie pada (widac jak sie "przykladaja" na treningach) co dobitnie pokazaly mecze z gdanskiem a z wawką juz w szczegolnosci to tez taki "szkopuł". a kondycji/wytrzymalosci to nie odbudują w pare dni, a czasu na taki trening nie ma. zreszta taki kaczmarek po "kuracji alkoholowej" doprowadzil sie do takiego stanu ze po godzinie grania ledwo sie od ziemii odrywa w ataku.
 
lukas88 308,2K

lukas88

Forum VIP
Resovia- Cuprum
Typ: 2 (+15,5)
Kurs: 1,88

Fortuna

Resovia to taki siatkarski Veszprem w Pluslidze, ekipa z niesamowitym składem ale nie potrafią tego przełożyć na wyniki. Dziś podejmują ambitny zespół z Lubina, który walczy jeszcze o pozostanie w dolnych Play- offach. Zespół gości ograł ostatnio Norwida, który potęgą nie jest ale wygrana w Olsztynie już robi wrażenie. W mojej ocenie gości stać na walkę w poszczególnych partiach a może i ugranie seta, zatem poza handicapem punktowym idę też w over 140,5 @ 1,85, który ma szanse wejść nawet przy 3 setach, a przy czterech to bez dwóch zdań.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +487
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Resovia- Cuprum
Typ: 2 (+15,5)
Kurs: 1,88
Fortuna


Resovia to taki siatkarski Veszprem w Pluslidze, ekipa z niesamowitym składem ale nie potrafią tego przełożyć na wyniki. Dziś podejmują ambitny zespół z Lubina, który walczy jeszcze o pozostanie w dolnych Play- offach. Zespół gości ograł ostatnio Norwida, który potęgą nie jest ale wygrana w Olsztynie już robi wrażenie. W mojej ocenie gości stać na walkę w poszczególnych partiach a może i ugranie seta, zatem poza handicapem punktowym idę też w over 140,5 @ 1,85, który ma szanse wejść nawet przy 3 setach, a przy czterech to bez dwóch zdań.​
Veszprem jak Veszprem. Pokonają Barce -5 a za chwilę dostaną od Wisły Płock. Tak samo dzisiaj. Resovia dostała od Barkomu a teraz może być -25:)
 
Do góry Bottom