>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2022/2023

T 271

typnet1

Użytkownik
Wiem, ze nie musi byc do zera :)
Kursy leca na leb.
Mega ciekawy mecz + tak jak wspomnialem.. aktualni gracze beda w sezonie 23/24 bronic barw Skry :)
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Skra 3:0 STS 2,40
Skra -1,5 STS 1,40

Blamaż, ale w sumie nie zasłużyli na ósemkę...

Rozkręcona Skra podejmie Olsztyn, który ma już pewne miejsce po fazie zasadniczej. Bełchatowianie mogą jeszcze uratować sezon i awansować do ósemki. Aby tak się stało, muszą wygrać dwa ostatnie mecze za trzy punkty. I obstawiam, że tak się stanie. Nysa jest sama sobie winna, że zawaliła końcówkę rundy. Lepiej będzie oglądać w plejoffach Skrę, niż słabo grających podopiecznych Plińskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
K 1,1K

karol_95

Użytkownik
Skra Bełchatów- AZS Olsztyn
Typ: T.Averill under 9,5 pkt
STS

AZS gra dziś o nic na trudnym terenie w Bełchatowie.Skra jest w dobrej formie i zawzięcie walczy o play offy. Nie od dziś wiadomo, ze Skra gra bardzo mocno na zagrywce co powoduje odrzucenie rywala od siatki. Dodatkowo od momentu kontuzji Tuanigi gra środkiem w AZSie pozostawia wiele do życzenia. Averill od 6 meczów nie jest w stanie osiągnąć więcej niz 9 pkt.
Post automatycznie złączony:

Skra Bełchatów- AZS Olsztyn
Typ: T.Averill under 9,5 pkt
STS
Kurs: 1.8

AZS gra dziś o nic na trudnym terenie w Bełchatowie.Skra jest w dobrej formie i zawzięcie walczy o play offy. Nie od dziś wiadomo, ze Skra gra bardzo mocno na zagrywce co powoduje odrzucenie rywala od siatki. Dodatkowo od momentu kontuzji Tuanigi gra środkiem w AZSie pozostawia wiele do życzenia. Averill od 6 meczów nie jest w stanie osiągnąć więcej niz 9 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
nie wiem co powiedzieć o skrze motywacja raczej jak nigdy ale jak to mozliwe wygrac z kedzirzynem i weglem a dostawać w czapke z olsztynem prowadząc 18:14 nie wiem czy tamte 2 mecze kupili nie wiem na prawdę nie wiem o co tu chodzi
 
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
nie wiem co powiedzieć o skrze motywacja raczej jak nigdy ale jak to mozliwe wygrac z kedzirzynem i weglem a dostawać w czapke z olsztynem prowadząc 18:14 nie wiem czy tamte 2 mecze kupili nie wiem na prawdę nie wiem o co tu chodzi
Skra to jednak stan umysłu. Ale cóż nie żałuję że utopiłem kasę chociaż handi jeszcze może wejść i uratować drugi kupon. No coz wolałem spróbować i uwalić niż na odwrót. Człowiek się łudził...
Post automatycznie złączony:

nie wiem co powiedzieć o skrze motywacja raczej jak nigdy ale jak to mozliwe wygrac z kedzirzynem i weglem a dostawać w czapke z olsztynem prowadząc 18:14 nie wiem czy tamte 2 mecze kupili nie wiem na prawdę nie wiem o co tu chodzi
Ja to pozostawię bez komentarza. Goście pokrywają kursy rzędu 3-5 a tam gdzie jest 1,2 1,4 wtopa i to w grze o duża stawke. Pyta...ale cóż kasa utopiona ale nie żałuję jak już pisałem.

Jak to Swedrowski powiedział teraz. Grali na luzie jak nie mieli nic do stracenia i wtedy pokazywali swoją pełnię umiejętności nie zważając na rywala. Przyszedl faktyczny mecz o realna stawkę i pyta.

Szkoda bo wiadome, że ci idioci stworzyli by za pewne fajna serie z Resovia i przywoływaloby to trochę wspomnienia ale jednak uraz mózgu jest silniejszy. W tym sezonie raz Skra.mi siadła grając przeciwko niej a 6 razy w dupę.grajac za nią
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Skra to jednak stan umysłu. Ale cóż nie żałuję że utopiłem kasę chociaż handi jeszcze może wejść i uratować drugi kupon. No coz wolałem spróbować i uwalić niż na odwrót. Człowiek się łudził...
Post automatycznie złączony:



Ja to pozostawię bez komentarza. Goście pokrywają kursy rzędu 3-5 a tam gdzie jest 1,2 1,4 wtopa i to w grze o duża stawke. Pyta...ale cóż kasa utopiona ale nie żałuję jak już pisałem.

Jak to Swedrowski powiedział teraz. Grali na luzie jak nie mieli nic do stracenia i wtedy pokazywali swoją pełnię umiejętności nie zważając na rywala. Przyszedl faktyczny mecz o realna stawkę i pyta.

Szkoda bo wiadome, że ci idioci stworzyli by za pewne fajna serie z Resovia i przywoływaloby to trochę wspomnienia ale jednak uraz mózgu jest silniejszy. W tym sezonie raz Skra.mi siadła grając przeciwko niej a 6 razy w dupę.grajac za nią
mniej wiecej mialem tak samo raz wygrana na skrze reszta w pyte ale w tym sezonie siatkówka polska ligo to w ogole jakies wyniki kosmos w szczególnosci w nizszej częsci tabeli
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Warta - Cuprum -15,5 1 STS 1,60
Nie wiedziałam o brakach kadrowych, a i tak było blisko...

Zakładając, że Warcie zależy na zwycięstwie, nie widzę żadnych szans dla gości. Owszem mogą ryzykować na zagrywce maksymalnie, może coś wejdzie, ale nie przesadzajmy - między zespołami jest różnica klas. Liczę na pokrycie handi. Zieloności:)
 
Ostatnia edycja:
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Cuprum +17.5 1.85
Kompletnie nie zgadzam się z kolegą wyzej . Oba zespoły mają już względny luz . Cuprum będzie chciało dobrze zakończyć sezon a handi jest po prostu bardzo bardzo duży . Az taki mocarz z tego zawiercia nie jest. Jeszcze niedawno cuprum przegrało mniej niż 10 pktami z Jastrzębskim który w mojej ocenie prezentuje wyższy poziom
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Zaksa vs Jastrzebski 2 2,53
Dla mnie personalnie Jastrzebski jest po prostu sporo lepszy. Atak i rozegranie moim zdaniem lvl wyzej. Reszta pozycji klasa porownywalna. Tabela rowniez pokazuje kto w tym sezonie jest po prostu lepszy i Jastrzebie dolozy dzisiaj wisienke na torcie. Wygrana z żałosną perugią zaksy nie jest dla mnie żadnym argumentem. Ponieważ gramy w kędzierzynie to szanse dzis oceniam 50/50 a kurs mamy 2.53 wiec widze value
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Zaksa vs Jastrzebski 2 2,53
Dla mnie personalnie Jastrzebski jest po prostu sporo lepszy. Atak i rozegranie moim zdaniem lvl wyzej. Reszta pozycji klasa porownywalna. Tabela rowniez pokazuje kto w tym sezonie jest po prostu lepszy i Jastrzebie dolozy dzisiaj wisienke na torcie. Wygrana z żałosną perugią zaksy nie jest dla mnie żadnym argumentem. Ponieważ gramy w kędzierzynie to szanse dzis oceniam 50/50 a kurs mamy 2.53 wiec widze value
1. A jak to było w PP?
2. Obydwa zespoły skupiają się teraz na LM. Nie wiadomo jakimi wyjdą składami, lepiej tego nie tykać.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Podałeś kolejny argument żeby ten mecz tykać. Jastrzębie ma mecz z halbankiem u siebie a ZAKSA ciężki wyjazd z Perugia. Większe prawdopodobieństwo że ZAKSA odpuści . Poza tym jastrzębie musi wygrać żeby wyprzedzić Zawiercie
Nawet gdyby argumenty powyżej nie istniały to to że nie wiemy jakim składem wyjdą bardziej skłania ku 50 na 50 a kurs jest wyższy
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Pewnie że tak. W środę ten sam wynik ale JSW zdecydowanie bliżej awansu.

ZAKSA nie ma rezerw na odpowiednim poziomie. Ten sezon pokazał to już wielokrotnie. I czy warto im wychodzić podstawowym składem dzisiaj by narażać się na kontuzję i co za tym idzie wielką dziurę we Włoszech? Nie. Już lepiej nastawić się na ewentualny decydujący mecz w Warszawie - to nie jest jakaś wielka kara. Dla mnie ZAKSA ten mecz musi odpuścić, hc na Jastrzębie też do grania
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zaksa - Jastrzebie @ Jastrzębie (2.53) FORTUNA

Zgadzam się tutaj zdecydowanie z typem na Jastrzębie. Kędzierzyn ma wręcz historyczną szanse na wyeliminowanie potęgi z Perugi, inna sprawa że Perugia coś nie trafiła z formą na ten kluczowy fragment sezonu (moim zdaniem i tak awansują, ale to później się napisze) w każdym razie nic nie wskazuje na to, żeby Kędzierzyn miał się tutaj zabijać o punkty a zmiennnicy w obu zespołach to przepasć na strone Jastrzębia, gdzie mamy Tervaporttiego i Hadrave, którzy naprawdę potrafią pograć na poziomie Toniuttiego i Boyera a w Kędzierzynie drewniany Kluth i przede wszystkim jak wyjdą w tym meczu bez Bednorza to nie mają czego szukać. Żaden to pewniak, ale po takim kursie? kursy powinny być tutaj odwrotne i ja to spokojnie pobieram.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:1

Hitowe starcie na zakończenie etapu. Mecz, który tak naprawdę raczej obu drużynom nie jest teraz potrzebne (w tle rewanże w półfinałach ligi mistrzów) i dziś możemy ale nie musimy się spodziewać zmian w składzie. Swoje szanse mogą dostać czy to J. Hadrava, R. Szymura, E. Tervaportti, D. Dryja czy to z drugiej strony W. Żaliński, B. Kluth, N. Huber ale z drugiej zaś strony obie drużyny mogą wyjść w swoich najmocniejszych składach. Ciężko ugryźć to spotkanie w tym momencie.
ZAKSA nie zmieni swojego miejsca tzn może spaść miejsce niżej ale nie zmieni to zupełnie nić i tak zagrają z Warszawą, Jastrzębski może zając jeszcze 2 miejsce ale tak naprawdę czy jest to im potrzebne? Zupełnie nie, i tak w półfinale spotkają się z Zawierciem.
Czy jedna bądź druga drużyna odpuści sobie to spotkanie? Oby nie, w końcu mogą zagrać zmiennikami a Oni już mogą dać z siebie 100%...

powyżej 181,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
M 93,8K

michalkin

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel

Hitowe starcie na zakończenie etapu. Mecz, który tak naprawdę raczej obu drużynom nie jest teraz potrzebne (w tle rewanże w półfinałach ligi mistrzów) i dziś możemy ale nie musimy się spodziewać zmian w składzie. Swoje szanse mogą dostać czy to J. Hadrava, R. Szymura, E. Tervaportti, D. Dryja czy to z drugiej strony W. Żaliński, B. Kluth, N. Huber ale z drugiej zaś strony obie drużyny mogą wyjść w swoich najmocniejszych składach. Ciężko ugryźć to spotkanie w tym momencie.
ZAKSA nie zmieni swojego miejsca tzn może spaść miejsce niżej ale nie zmieni to zupełnie nić i tak zagrają z Warszawą, Jastrzębski może zając jeszcze 2 miejsce ale tak naprawdę czy jest to im potrzebne? Zupełnie nie, i tak w półfinale spotkają się z Zawierciem.
Czy jedna bądź druga drużyna odpuści sobie to spotkanie? Oby nie, w końcu mogą zagrać zmiennikami a Oni już mogą dać z siebie 100%...

powyżej 181,5 1,85​
Trochę ske z tobą nie zgodzę. Jeśli zaksa spadnie w tabeli to pierwsze dwa mecze grają w Warszawie i później ewentualny decider. Jest to duża różnica.
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Mecz: Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa 18:00
Typ: poniżej 12,5 punktów Jingyin Zhang (2 pkt)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Superbet

dodatkowy bet:
wynik po dwóch setach: 1:1 ( 1:1)
Betclic 2,1

Mecz: AZS Olsztyn - Czarni Radom 20:30
Typ: powyżej 7,5 punktów Mateusz Poręba (nie wyszedł w podstawie)
Kurs: 1,8
Bukmacher: Superbet

dodatkowy bet:
+3,5 seta (3:1)
STS 1,85


Plusliga jest wymagającą technicznie ligą i długo w niej nie przetrwa zawodnik, który ma problemy z odbiorem serwisu. Takim zawodnikiem jest Jingyin Zhang, który ostatnio przeciwko mocnej ekipie jaką jest Resovia Rzeszów oblał test na przyjmującego. Można przyjmować na trzeci metr, a później z wysokiej piłki kończyć ataki przeciwko słabym ekipom jakie były BBTS Bielsko-Biała (16 pozycja) , czy Cuprum Lubin (14 pozycja). Ale gdy przychodzi mu zmierzyć się z siatkarzami którzy potrafią grać blokiem to kolega z Chin jest jak kula u nogi. Słabo przyjmuje i ogranicza opcje wystawy rozgrywającemu, a jak ma problem z skończeniem ataku to pożytku z niego żadnego.
W kwadracie zawsze gotowy, żeby go zastąpić jest Martinez, który jest słabszy w ataku, ale za to bardzo dobrze odbiera serwis, przez co Kampa ma kilka opcji na rozegraniu. Dzisiaj Zhang stanie na przeciwko siatkarzom Projektu Warszawa, którzy są trzecią drużyną ligi pod względem ilości bloków. Serwis też mają nieprzyjemny i zapewne uprzykrzą mu życie, gdzie powinien być celem przy serwisie. A jego występ może być zbliżony do tego z Resovią Rzeszów, gdzie miał tylko 1 punkt, kończąc 1 z 4 piłek w ataku i został zmieniony pod koniec pierwszego seta. Dlatego uważam że jak Zhang wyjdzie w podstawie to nie dotrwa do końca spotkania, gdzie bez dobrego przyjęcia z bardzo dobrymi ekipami będzie mu ciężko. A trener Trefla zawsze ma przygotowaną drugą opcję na przyjęciu. Dlatego oferta poniżej 12,5 punktów w Superbecie z kursem 1,95 jest w mojej ocenie warta gry.

Screenshot_20230402-081044_Superbet.jpg

Niedzielny pojedynek w Ergo Arenie zapowiada się, że nie skończy się w trzech setach. A najlepszy kurs na over 3,5 seta ma STS z kursem 1,45, tylko po odjęciu podatku wyjdzie 1,28. Słabo i według mnie nie warto pchać się w takie kursy. Dlatego znalazłem alternatywną opcję z ciekawszym kursem. Mianowicie chodzi o dokładny wynik po dwóch setach. W przypadku tych dwóch ekip bardzo często pada wynik 1:1 po dwóch setach. Spotkania Trefla gdy mecz trwa więcej niż trzy sety, to w tym roku 6/7 był remis po dwóch setach ( Resovią 1:1, Cuprum 1:1, BBTS 1:1, Aluron 1:1, ZAKSA 1:1, Czarni 1:1 i Skra 2:0 ). Projekt to regularnie robi 1:1 i w ostatnich pięciu meczach aż w czterech było 1:1 po dwóch setach ( Stal 1:1, BBTS 1:1, Aluron 1:1, Luk 1:1 i Olsztyn 2:0). Najlepszą ofertę na remis po dwóch setach ma Betclic z kursem 2,1. Kolejne buki to Fortuna i Betfan z kursem 2.

Screenshot_20230401-232406_Samsung Internet.jpg

W Iławie o 20:30 zmierzy się AZS Olsztyn z Czarni Radom. U gospodarzy tego spotkania prawdopodobnie będą roszady w składzie. Opieram to na wypowiedzi środkowego Mateusza Poręby który w piątek udzielił wywiadu mówiąc "Mogę zdradzić, że Trener chcę przygotować drużynę do play-off. Niektórzy zawodnicy dostaną szansę na pokazanie swojej dyspozycji, aby poczuli „smak” gry w PlusLidze. Chcemy podejść do tego meczu z uśmiechami na twarzy, ale pokażemy charakter i wolę walki."
Poręba w ostatnim spotkaniu zagrał po dwóch miesiącach przerwy wynikające z kontuzji i liczę że znowu wyjdzie w podstawie, żeby złapać rytm meczowy przed play-offami. Sześć dni temu w Bełchatowie uzbierał 10 punktów w trzech setach i dzisiaj powinien zrobić podobny wynik. Szczególnie biorąc pod uwagę że Olsztyn wyjdzie okrojonym składem to mecz może trwać więc niż 3 sety. Dlatego dobrze wygląda oferta +7,5 punktów dostępnej w Superbecie z kursem 1,8.

Screenshot_20230402-081121_Superbet.jpg

W momencie wyjścia Olsztyna rezerwowymi to rosną szanse że mecz nie skończy się w trzech setach. Zagrać mogą rozgrywający Jankiewicz, atakujący Król, przyjmujący Szymendera czy środkowy Dawid Siwczyk. A podstawowi zawodnicy będą przygotowywać się, do pierwszego meczu w play-offach który za 4 dni z Zawierciem. Goście mają pewne 15 miejsce w lidze i będzie to ich ostatni mecz w sezonie. Liczę że mimo jest to ostatni mecz sezonu to zagrają w najmocniejszym zestawieniu. Dlatego over 3,5 setowy przy kursie 1,85 dostępny w STS-ie wygląda bardzo atrakcyjnie.


Screenshot_20230402-041051_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2963
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Jeśli już zakładamy, że Olsztyn wyjdzie rezerwą to moim zdaniem dużo lepszą opcją jest Radom +9.5 pkt (2.72) Fortuna . Przeciwko rezerwom Olsztyna powinni być tak naprawdę faworytem a co dopiero handi +9.5. Moim zdaniem bardzo dobra i ciekawa opcja, trener Olsztyna już zapowiada, że bedą roszady więc można założyć, że nie ma szans na występ Butryna, który jest szykowany na najważniejsze mecze sezonu i bez sensu byłoby ryzykować kontuzjami w meczu o pietruche. Dla Radomia to ostatni mecz sezonu, więc chyba warto coś pograć na luzie i wygrać jeden z nielicznych w tym sezonie meczów, albo chociaż o tą wygraną powalczyć. Kurs bardzo duży, więc na pewno warty zagrania
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 17:30
Typ: powyżej 176,5 punktów ( sorry, Olsztyn nie dojechał )
Kurs: 1,85
Bukmacher: STS

Kolejne zakłady:
Wynik po dwóch setach: 1:1
Kurs: 2,48 Bukmacher: Betclic

Taylor Averill powyżej 9,5 punktów
Kurs: 1,9 Bukmacher: STS

Dzisiaj w PlusLidze rozpoczynamy play-offy, a jako pierwsi na parkiet wyjdą siatkarze Aluronu CMC Warta Zawiercie i Indykpol AZS Olsztyn. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze, gdzie w LVbet widnieje na nich kurs 1,18 , a na zwycięstwo gości 4,7. W mojej ocenie kursy przesadzone i osobiście Olsztynowi daje większe szanse na zwycięstwo. Tym bardziej że Jurajskim Rycerzom nie leży rywal, który jako jedyny wygrał z nimi dwa mecze i są jednyną drużyna którzy zdobyli twierdze w Zawierciu. Olsztyn zmagania w fazie zasadniczej ukończył na 7 miejscu, co można uznać że wynik dobry biorą pod uwagę z jakimi problemami zmagali się. Największe komplikacje sprawiła kontuzja rozgrywającego Joshua Tuaniga, która wykluczyła go do końca sezonu. W awaryjnym trybie ściągnięto z Cumprum Lubin Grzegorza Pająk i początkowa współpraca nie układała się z środkowymi czy atakującym Butrynem. W ostatnich dwóch meczach w mojej ocenie wszystko już zazębiło się i pokonali na wyjeździe Skrę Bełchatów 3:0, a następnie u siebie Czarni Radom 3:1. Bardzo dobrze ocenił rywala doświadczony środkowy gospodarzy Miłosz Zniszczął, mówiąc: "Na pewno będą to spotkania dużo trudniejsze, niż byłyby z innymi rywalami, bo Indykpol AZS do Zawiercia przyjeżdża jako jedyny zespół, który w tym sezonie pokonał nas dwukrotnie. Nie będzie łatwo, ale z drugiej strony jest w nas chęć rewanżu i pokazania, kto jest lepszy na przestrzeni całego sezonu.", "To drużyna bardzo dobrze zbilansowana na każdej pozycji i w składzie ma wielu dobrych zawodników. Myślę, że ich najmocniejszą stroną jest zagrywka, więc na pewno będziemy starali się ją trochę przytrzymać i jak najszybciej zdejmować rywali zza linii 9 metra". Uważam że ten mecz będzie bardzo zacięty i w trzech setach nie skończy się. Jurajscy Rycerze znakomicie czują się w własnej hali, ale Akademicy mają atuty którymi mogą uprzykrzyć mecz przeciwnikowi. Proponuje over 176,5 punktów, gdzie najlepsza oferta jest w STS-ie z kursem 1,85. Pozostali bukmacherzy wystawili linię o 3 albo 4 oczka wyższą.

Screenshot_20230405-232045_Samsung Internet.jpg

Również polecam remis po dwóch setach, gdzie bardzo atrakcyjny kurs 2,48 jest w betclic. W porównaniu z innymi bukmacherami to najlepszy jest w Fortunie 2,22 i Betfan 2,2. Tak jak wyżej wspomniałem że liczę na zacięty mecz, a kurs 2,48 kusi żeby pograć remis po dwóch setach. W ostatnich trzech sezonach gdy dochodziło do overa setowego to zawsze był remis po dwóch setach. Osobiście dałbym na to zdarzenie kurs koło 2, więc jest tutaj value które sprawia że warto spróbować zagrać.

Screenshot_20230405-231924_Samsung Internet.jpg

Kolejnym betem który polecam w tym meczu jest over środkowego Taylora Averill. Amerykański środkowy robi świetne liczby, czy to w ataku, w bloku, gdzie zresztą jest piąty w lidze, ale też ma dobry serwis. Może punktować w każdym elemencie i uważam że rozgrywający Olsztyna będzie go wykorzystywał przy każdej okazji wystawienia 1 na 1 z środkowymi Zawiercia. W pierwszym meczu w hali przy Blanowskiej 40, gdzie były pięć setów zdobył aż 17 punktów, atak 10/12, 5 bloków i 2 asy. W drugim meczu przy trzech setach zdobył 14 punktów, atak 13/14 i 1 blok. Bukmacherzy wystawili linie 9,5 i uważam że 10 punktów to powinien zrobić nawet w trzech setach, a zapewne taka linia wynika z tego że początkowo współpraca z nowym rozgrywającym nie układała się. Ale bazując na ostatnich dwóch meczach wygląda na to że znaleźli już wspólny język i w Bełchatowie miał 11 punktów (atak 7/8, 1 blok i 3 asy), a z Radomiem gdzie niewiele grał to 4 punkty (atak 3/3 i 1 blok). Olsztyn ma dobre przyjęcie i środowy Averill powinien mieć sporo okazji do ataku, gdzie w pojedynkach 1 na 1 powinien pewnie punktować, bo uważam go za klasę lepszego od środkowych Zawiercia. Również w bloku powinien zapunktować gdzie siatkarze Zawiercia nie należą do wybitnie skocznych zawodników i nie atakują na takim pułapie gdzie nasz człowiek miałby problem z ich złapaniem. Dlatego uważam że warto zagrać over 9,5 puntów z kursem 1,9 gdzie jest dostępny w STS-ie, czy 1,85 w Superbecie, oraz w Etoto z kursem 1,8.

Screenshot_20230405-233138_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +616
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Na dziś myślę, że świetną opcją to po prostu Olsztyn +14.5 pkt (1.49) Fortuna

Kurs naprawdę jest spory a Olsztyn z Butrynem w świetnej formie z Averillem na środku, mają naprawdę dużą moc w ataku jak i na zagrywce. Jeśli chodzi o Zawiercie to wyraźna zniżka formy pod koniec sezonu, szczególnie Kovacevic grał fatalne mecze, szczególnie w Pucharze Polski, gdzie się po prostu ośmieszał i nie był wstanie kończyć piłek na pojedynczych blokach. Czy druzyna Zawiercia jest aż tak dużo mocniejsza od Olsztyna? naprawdę szczerze wątpie, raczej są to wyrównane teamy i coś takiego jak 14.5 nie ma prawa tutaj uwalić. No to nie jest jakiś Radom, żeby gromić ich 15stoma punktami i to jeszcze w PlayOffach gdzie gra będzie na pewno zacięta i nikt tutaj skóry łatwo nie sprzeda. Spokojna opcja po spokojnym kursie, ale myślę że jest to pewny typ

Co do overu punktowego Averilla hmmm szczerze? tak naprawdę ten typ będzie zależał od tego czy Olsztyn załapie się tutaj na gre i urwie jakieś sety bo przy 3:0 dla Zawiercia taki over nie ma prawa tak naprawdę wejść, w końcu to środkowy i na połowie obejść nie ma go po prostu na boisku. Jesli Zawiercie będzie dobrze serwowało i odrzucało Olsztyn od siatki to po prostu nie będzie mu jak zagrać tej piłki. 9.5 to bardzo wysoka linia jak na środkowego i wyższe widziałem chyba tylko na Kochanowskiego w tym sezonie, także powodzenia, ale bardzo ryzykowny typ ;)
 
Do góry Bottom