>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

PLK 2024/25 (typy, analizy, komentarze)

deepred 882,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W tym temacie podajemy typy, wymieniamy się przemyśleniami na temat najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce w nadchodzącym sezonie. Zachęcam do dyskusji i jednocześnie informuję, że jakiekolwiek obelgi, podśmiechujki i wyszydzanie innych użytkowników będą odpowiednio nagradzane.
 
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Mecz już za chwilę
Górnik under 77.5 kurs 1.6 Do dubla Fortuna rano można było złapać
Górnik under 76.5 kurs 1.7 Fortuna
Duże zderzenie dla beniaminka uważam,przewaga fizyczności i ogrania po stronie Kinga,do tego myślę że gospodarze mogą nie dźwignąć presji,ogromne oczekiwania ale skład osobowy górnika nie powala...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3215
A 33,7K

antyks

Użytkownik
06/10 17:30
Czarni Słupsk - Spójnia Stargard

Czarni -4 pkt @1,75 etoto
poniżej 160 pkt @1.84 etoto
poniżej 146 pkt @4,40 etoto

Czarni podbili budżet i zbudowali naprawdę fajny skład - dołączyli m.in. Jackson, Stein (ex Spójnia), Ford, kapitan Nowakowski oraz Hagins. Spójnia wręcz przeciwnie - ucięte finanse, nagła zmiana trenera. Brak awansu do play off pobudził Czarnych do przebudowy i na ten moment wygląda to naprawdę ciekawie. W drużynie panuje bardzo dobra atmosfera i są duże nadzieje i ambicje związane z tym sezonem. Miałem okazję oglądać z trybun towarzyski mecz z Treflem Sopot, w którym najbardziej widoczna była różnica wzrostu i poniekąd to zaważyło na przegranej Czarnych (72:77) - jednak ta dziura zostałą załatana Haginsem. Czarni u siebie to underowa ekipa - w tamtym sezonie średnia punktów w meczach w Hali Gryfia wyniosła 152,6 pkt - natomiast jeśli wyznaczymy podaną przeze mnie linię 160 pkt - na 15 meczów została przekroczona jedynie 4 razy. Co ciekawe - domowe mecze bezpośrednie między Czarnymi a Spójnią kończyły się sumą: 142 pkt (2023), 119!!! (2023) i 134 (2021). Bilety na mecz są już praktycznie wyprzedane (zostało kilka sztuk), więc atmosfera będzie na pewno gorąca. Myślę że Czarni spokojnie wygrają ten mecz i nie zobaczymy tu zbyt wysokiej sumy punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +364
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Sezon rozpoczęty a tu taki spokój ,czas rozruszać temat
Stalówka z dwoma sponsorami tytularnymi ale z 8 zawodnikami do gry ,w sparingach wyglądali fatalnie choć jest ciekawy grajek Paxon Wójcik który może robić furorę,uważam że z czasem Stał może grać lepiej ale problemem będzie trener....dziś graja z bardzo dobrze wybieganym i mega fizycznie dobrze przygotowanymi dzikami...w sparingach i pucharze wyglądali bardzo dobrze
Typy glówne:
Dziki-Stal 1 kurs 1.66 Fortuna
Dziki over 79.5 kurs 1.65 Fortuna
Typy poboczne:
J.Joosear over 10.5 kurs 1.5 Superbet do dubla
N.MgGlynn over 10.5 Kurs 1.52 Superbet do dubla
K.MgGill over 11.5 kurs 1.47 Superbet oraz 13.5 kurs 1.77 Superbet
Typy z punktami typowo dla zabawy dla emocji pograne😁
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3680
Z 971K
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Dyscyplina: koszykówka Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Trefl Sopot razem z dogrywką
Typ: over 168,5 pkt 89-97
Kurs: 1,94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Wb tym spotkaniu koszyków3ki Orlen Basket faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gości Trel Sopot,ale jednak to pojedynek derbowy i w takim meczu wszystko się może zdarzyć nawet łącznie z wygraną Arki Gdynia.Jest to początek sezonu dla obu zespołów i ich forma jest jednak wielką niewiadomą.Koszykarze tych drużyn mają w swoich szeregach graczy którzy bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i robią to bardzo często i w dzisiejszym wieczornym pojedynku na pewno będzie podobnie i moim zdaniem w tym pojedynku padnie bardzo wysoki wynik punktowy,a sprawa zwycięstwa jest otwarta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1575
luczi 4,7K

luczi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Sezon rozpoczęty a tu taki spokój ,czas rozruszać temat
Stalówka z dwoma sponsorami tytularnymi ale z 8 zawodnikami do gry ,w sparingach wyglądali fatalnie choć jest ciekawy grajek Paxon Wójcik który może robić furorę,uważam że z czasem Stał może grać lepiej ale problemem będzie trener....dziś graja z bardzo dobrze wybieganym i mega fizycznie dobrze przygotowanymi dzikami...w sparingach i pucharze wyglądali bardzo dobrze
Typy glówne:
Dziki-Stal 1 kurs 1.66 Fortuna
Dziki over 79.5 kurs 1.65 Fortuna
Typy poboczne:
J.Joosear over 10.5 kurs 1.5 Superbet do dubla
N.MgGlynn over 10.5 Kurs 1.52 Superbet do dubla
K.MgGill over 11.5 kurs 1.47 Superbet oraz 13.5 kurs 1.77 Superbet
Typy z punktami typowo dla zabawy dla emocji pograne😁
Nawet hp spokojnie do gry… Wojcik robił furorę w sparingach ale czuję że to będzie gracz na max 10 min w meczu szczególnie jak wróci Brembly, po prostu mocno ponad stan póki co. Tak czy siak Dziki pewniak 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1000
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Taka ciekawostka dosyć humorystyczna Superbet wystawił linie na Kuliga ....który wróci do gry koło grudnia 😁dość powiedzieć że on te kontuzje złapał w zeszłym sezonie a więc minęło spoooooro czasu o czym wszyscy wiedzą ...prócz analityków Superbeta😉
 
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Ostatni mecz dzisiaj ciężko wyczuc ale uważam że są tendencje do tego żeby padł over zwłaszcza Lublin ma mocna siłę pod koszem,Toruń w sparingach nieźle obwód grał ale pod koszem ich ciężko widzę ...wydaje mi się że będzie szybki mecz i sporo fauli...minusem może być krótsza ławka Torunia...
Pierniki-Start L. over 168.5 kurs 1.75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2894
K 75,7K

krzepki89

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
co ciekawe , dziś tylko na 4 graczy wystawiono , Langović i MArtinez ze Spójni , sam nie wiem co grać, Kosze w Słupsku sa dziwne i bywało wiele underów pkt. linia na mecz ustawiona na 157 pkt , wydaje się być dobra, ja raczej mecz pod tv niz typowanie
 
scorpio82 613,6K

scorpio82

Best of the Best
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
9.10
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Typ: Wygrana Śląsk
Kurs: 1.44 ✅ (81:100)
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
2 kolejka w Orlen Basket Lidze przynosi mecz pomiędzy Arką Gdynia i Śląskiem Wrocław które w meczach na inaugurację swoje mecze przegrały i dziś będą chciały odnieść pierwsze w sezonie zwycięstwo. Faworytem Śląsk który w turnieju o Superpuchar pokonał Legię i Kinga czym potwierdził że dysponuje silnym składem. Do dzisiejszego spotkania podejdą jednak po 2 porażkach i to może być powodem do niepokoju jednak rywale wśród kandydatów do spadku zatem trzeba udowodnić swoją jakość i wygrać. Licząc końcówkę poprzednich rozgrywek Arka z serią 5 kolejnych porażek. W poprzednim sezonie Śląsk wygrał oba mecze przeciwko Arce i dziś liczę na podtrzymanie dobrej serii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1028
A 33,7K

antyks

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+4
9.10
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Typ: Wygrana Śląsk
Kurs: 1.44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
2 kolejka w Orlen Basket Lidze przynosi mecz pomiędzy Arką Gdynia i Śląskiem Wrocław które w meczach na inaugurację swoje mecze przegrały i dziś będą chciały odnieść pierwsze w sezonie zwycięstwo. Faworytem Śląsk który w turnieju o Superpuchar pokonał Legię i Kinga czym potwierdził że dysponuje silnym składem. Do dzisiejszego spotkania podejdą jednak po 2 porażkach i to może być powodem do niepokoju jednak rywale wśród kandydatów do spadku zatem trzeba udowodnić swoją jakość i wygrać. Licząc końcówkę poprzednich rozgrywek Arka z serią 5 kolejnych porażek. W poprzednim sezonie Śląsk wygrał oba mecze przeciwko Arce i dziś liczę na podtrzymanie dobrej serii.
Na pewno nie brałbym tego po 1,44. Śląsk zagrał tragicznie w pierwszym meczu z Gliwicami, natomiast Arka w drugiej połowie przeciwko Treflowi wyglądała całkiem nieźle. Kolenda świetnie zagrał. Dodatkowo dzisiaj zagra nowy zawodnik - Tolbert. Wspominanie coś o zeszłym sezonie to totalny absurd, bo skład Arki się całkowicie zmienił... Ale po co zadawać sobie jakikolwiek trud, żeby cokolwiek sprawdzić, przecież "OBIE DRUŻYNY BĘDĄ CHCIAŁY ODNIEŚĆ ZWYCIĘSTWO" xD przekonujące... " rywale wśród kandydatów do spadku" to samo chyba przed ostatnim meczem byś powiedział o Gliwicach, a skończyło się ich wygraną 91:73
 
luczi 4,7K

luczi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Stal - Czarni 2 , kursy już w okolicy 1.6-1.7, wczoraj jeszcze bliżej 2.

Cały czas przeciw Stali, dopóki nie wróci Kulig a w późniejszej perspektywie Brembly, plus nie dojdzie/dojdą wzmocnienia - a będą, Stal będzie miała ciężko wygrać jakikolwiek mecz do 6kolejki i meczu z Toruniem, chociaż i ten nie wygląda tak źle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
luczi 4,7K

luczi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Stal - Czarni 2 , kursy już w okolicy 1.6-1.7, wczoraj jeszcze bliżej 2.

Cały czas przeciw Stali, dopóki nie wróci Kulig a w późniejszej perspektywie Brembly, plus nie dojdzie/dojdą wzmocnienia - a będą, Stal będzie miała ciężko wygrać jakikolwiek mecz do 6kolejki i meczu z Toruniem, chociaż i ten nie wygląda tak źle.
Wypada tylko przeprosić za tą pewność, szok wynik dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Anwil over 83.5 kurs 1.75 Fortuna
Myślę że przy tym potencjale Anwilu jest spora szansa że taka dość niska linia zostanie przekroczona ,liga i u siebie myślę że Anwil będzie cisnął ,jest tez szansa że Dziki nie będą zamulać...
Anwil win kurs 1.33teraz,choc wczesniej złapałem 1.41 Fortuna do dubla myślę spokojnie można podbić...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1996
movieplk 379,9K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
14/10/2024 18:00 CET
King Szczecin - GTK Gliwice over 163.5
1.89 (Fortuna)/1.85 (STS/ETOTO)/1.84 (Fuksiarz-Stanowski)
5/10

King na razie wygląda bardzo słabo, a kluczowe właśnie dla mnie w tym wszystkim jest ślimacze tempo i słabiutki Mazurczak, który dwukrotnie został wyjaśniony w spotkaniach Ligi Mistrzów. Powinni z meczu na mecz podkręcać tempo i jakość gry. GTK to jednak totalnie inny poziom względem ostatnich przeciwników. To drużyna zbudowana wokół miękkich strzelców za trzy nawet na pozycji PF'a, która powinna grać szybko i oddawać wiele rzutów za trzy. King zapewne będzie dominował podkoszowo i spodziewam się luźniejszego meczu i najlepszego ofensywnie meczu Kinga, bo będą mieli najsłabszego przeciwnika z dotychczasowych i atut własnego parkietu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3213
kibic-zwierze 47,4K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o niedzielnych meczach ? Wygląda mi tam na cztery dość moze spokojne wygranie: Legia, Szczecin, Anwil, Spojnia ?
Jakieś opinie ?
 
Do góry Bottom