>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poradniki / Instrukcje Plik do prowadzenia statystyk kuponów

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ktoś podpowie, co oznacza yield. To jest zysk po odciągnięciu podatku?
Post automatycznie złączony:

Nie mogę pobrać pliki znowu skasowany?
Yield (z definicji): Yield jest to wskaźnik, który określa stosunek wygranych w zakładach bukmacherskich do wszystkich zainwestowanych przez nas pieniędzy. Najprościej można więc go nazwać stopą zwrotu z inwestycji, jaką jest obstawianie zdarzeń sportowych. Wskaźnik ten wyrażany jest zawsze w procentach.
 
W 0

Wochu

Użytkownik
Witam, może ktoś wrzucić na nowo ?po wejściu w stronę jest napisane na czerwono że plik został usunięty,nawet nie widać opcji "wolne pobieranie" dzięki 😎
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
IMO - skoro plik jest do kuponów, to można pomyśleć o spisywaniu kursów, które zagrałeś na danym kuponie + ich statystyka. Które weszły, a które nie.
Wtedy masz obraz, jakie kursy najczęściej psują Ci statystyki.
Proszę:


Cześć,

Myślałeś, żeby dorzucić do swojego pliku statystyki, o których pisałem jakiś czas temu do Ciebie. Plik super, ale brakuje w nim takiego elementu.

PS.
znacie może strony, na których można zobaczyć statystyki zwycięskich kursów np. w podziale na ligi i konkretne zdarzenia?
Nigdzie nie mogę znaleźć takiej strony...
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Cześć,

Myślałeś, żeby dorzucić do swojego pliku statystyki, o których pisałem jakiś czas temu do Ciebie. Plik super, ale brakuje w nim takiego elementu.

PS.
znacie może strony, na których można zobaczyć statystyki zwycięskich kursów np. w podziale na ligi i konkretne zdarzenia?
Nigdzie nie mogę znaleźć takiej strony...
Cześć, tak, myślałem o tym, i to nawet byłoby dość proste do zrobienia, ale nie zrobiłem z prostej przyczyny - otóż większość typerów to gracze, którzy lubują się w taśmach, a znacznie mniej jest takich, którzy grają tylko single bądź duble. Tym samym konieczność wprowadzania do Excela każdego jednego kursu zniechęcałaby do korzystania z takiego narzędzia.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Cześć, tak, myślałem o tym, i to nawet byłoby dość proste do zrobienia, ale nie zrobiłem z prostej przyczyny - otóż większość typerów to gracze, którzy lubują się w taśmach, a znacznie mniej jest takich, którzy grają tylko single bądź duble. Tym samym konieczność wprowadzania do Excela każdego jednego kursu zniechęcałaby do korzystania z takiego narzędzia.
A znasz może takie strony, na których można przyjrzeć się takim danym?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Niestety link znowu wygasł. successful successful czy mogę prosić o re-upload i link do pliku?
Proszę [LINK]. Dałem status prywatny (tj. tylko osoby które klikną w ten link otworzą plik). Może w ten sposób nie zostanie tak szybko usunięty. W pierwszym poście tego wątku również poprawiłem odnośnik.

Dla przypomnienia: wybieramy "wolne ściąganie" - żeby nie było potrzeby uiszczania żadnej płatności za pobranie.
 
Do góry Bottom