>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plebiscyt Pilki Noznej 2012

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik


Betsafe​

Obcokrajowiec roku 2012

Ljuboja 1,60 betsafe

To 60% lokata szkoda ze sa straszne limity.. Konkurenci to Razack i Nakoulma wiec o 254436534 klas gorsi zawodnicy. Ljubo przewyzsza osiagnieciami jak i umiejetnosciami obu razem wzietych.


Druzyna roku 2012

Polska U17 3,40 betsafe

Rowniez wyrazny faworyt sposrod beznadziejnej stawki gdzie mamy 3 zespoly. Legia albo Slask ? Bez przesady bo te druzyny nie osiagnely nic szczegolnego a raczej zawiodly. Slask zdobyl mistrzostwo i superpuchar ale zblaznil sie w pucharach. Legia zawiodla w lidze, w pucharach rowniez bo oczekiwania byly wyzsze. Lider jesieni ale co to za osiagniecie.. Kurs na Legie 1,40 zalosny i potezne value na malolatow ktorzy zdobyli brazowy medal i to ogormny wyczyn jakby nie patrzec bo dawno polska pilka nie osiagnela takiego sukcesu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Termin przypadał na dziś na 12, mam nadzieję, że się to wyjaśni dość szybko.
Ciekawostka - po tym jak zagrałem, kurs na Ljuboję spadł do 1,35.
@Soltysiao - dzięki za zwrócenie uwagi na takie zakłady, ✅ dla Ciebie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szkoda tylko ze nie mozna sie dowiedziec kiedy jest ta gala ...., rok temu byla 12 grudnia tyle ze przypadalo to na niedziele.. szukalem w programie tv na najblizsza niedziele ale nie ma..
 
M 176

michal93

Użytkownik
Nie wiem czy to wiarygodne źródlło ,ale Zarzeczny na weszlo pisze,że nie bedzie w tym roku gali

*
Podobno w tym roku nie odbędzie się gala Piłki
Nożnej – brak sponsorów.
No, skoro piłkarzy brakuje, to nie dziwota!
A ja pamiętam jak kiedyś kilka dni namawiałem Marka
Leśniaka, żeby przyjechał do Marriotta i odebrał
nagrodę Piłkarza Roku.
No i przyjechał.
No i zaj***ali mu nowego mercedesa z parkingu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jako ze PN to zenada i nikt nie wie kiedy beda wyniki tak PZP jasno napisal ze wyniki beda znane w 2 max 3 tygodniu stycznia a wiec ja wchodze pod limit w 250% lokate ;).
PLEBISCYT PZP - wyniki plebscytu 7 stycznia !!
Najlepszy lewy obronca
Wawrzyniak 2,50 ;oooo betsafe
Niezle jaja z takim kursem a ze sa swieta to traktuje to jako lokate ( niestety limity spore...). Stawka lewusow tragiczna, dwoch zagranicznych Henriquez i Costa szans nie maja, Brzyski czy Magiera tez nie zagroza jedynemu reprezentantowi kraju ktory wystepowal na Euro i ktory ma najwiecej udanych wystepow i bramek w obecnym sezonie.. Obrona tego tytulu z 2011 to formalnosc wiec brac prezenty poki rozdaja !!
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Jak najbardziej popieram i pograłem Wawrzyniaka. Dla mnie lokata jest też 1,65 na Jędrzejczyka, bo za rywali ma Ceesaya, Brozia, Bembena i Norambuenę. No konkurencji to tu nie ma żadnej, z tej reszty chwalony był jedynie jakoś szerzej Łukasz Broź, ale nie żartujmy... ????
Myślę, że można pobawić się też w 2,50 na Kuciaka. Potencjalnymi rywalami Burić i Kelemen, ale Jasmin trochę błędów w tym roku miał, a Kelemen trochę miejsca oddawał Gikiewiczowi.
Najtrudniej chyba wytypować środkowego obrońcę. Arboleda po 2,45 jako faworyt nie do grania, bo wiosna przeciętna, a jesienią przez pół rudny kontuzja. Taki sam kurs na Jodłowca, a to już kompletna paranoja, bo wiosna w Polonii słabiuteńka, a jesień we Wrocławiu najwyżej przyzwoita. Ja bym spróbował 2,45 na Żewłaka, który renomę ma sporą. Trochę pauzował za kontuzje, miał słabsze mecze, ale poziom prezentował stosunkowo stabilny. Poza tym wybierają tutaj piłkarze, a Manuela za bardzo się nie lubi, w przeciwieństwie do Żewłaka, który cieszy się ogromnym szacunkiem.
Celeban odpada, bo pół roku w Rumunii, może Banaś, może Danch, ale to mało prawdopodobne.
Zresztą można sobie na stronie PZP zobaczyć wyniki głosowania kibiców w tym plebiscycie, które nie będą brane pod uwagę, ale jakimś wyznacznikiem są i pokrywają się z moimi typami. Oczywiście należy brać poprawkę na akcje kibicowskie w stylu Akahoshi jako najlepszy pomocnik ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 16

potter3

Użytkownik
Żewłakow i Wawrzyniak dali nieźle zarobić ???? szkoda że limity były duże.
Rozliczył wam już betsyf zakłady ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ten plebiscyt to jedna wielka kpina. W tym numerze jest pseudo zapowiedz ale nie ma napisane konkretnego terminu tylko ciagle wspominaja ze niebawem, na dniach, niedlugo...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W koncu sa oficjalne wyniki i mimo ze wielokrotnie ich oczernialem, krytykowalem i pisalem do nich niemile rzeczy to dzis poprawili mi humor wyborem i dali rekompensate za to czekanie.

Obcokrajowiec roku 2012

Ljuboja 1,60 Betsafe ✅

To 60% lokata szkoda ze sa straszne limity.. Konkurenci to Razack i Nakoulma wiec o 254436534 klas gorsi zawodnicy. Ljubo przewyzsza osiagnieciami jak i umiejetnosciami obu razem wzietych.


Druzyna roku 2012

Polska U17 3,40 Betsafe ✅

Rowniez wyrazny faworyt sposrod beznadziejnej stawki gdzie mamy 3 zespoly. Legia albo Slask ? Bez przesady bo te druzyny nie osiagnely nic szczegolnego a raczej zawiodly. Slask zdobyl mistrzostwo i superpuchar ale zblaznil sie w pucharach. Legia zawiodla w lidze, w pucharach rowniez bo oczekiwania byly wyzsze. Lider jesieni ale co to za osiagniecie.. Kurs na Legie 1,40 zalosny i potezne value na malolatow ktorzy zdobyli brazowy medal i to ogormny wyczyn jakby nie patrzec bo dawno polska pilka nie osiagnela takiego sukcesu.
 
Do góry Bottom