>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Playpoker77 - 7$ no deposit

Status
Zamknięty.
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Przecież w emailu wrzuconym przez Suchoparka było napisane że promocja zostaje wznowiona do 17 kwietnia więc nie wiem czemu dziwicie się że dzisiaj już nieaktualne.
W tej sieci jak się ma konta w innych pokerromach to trzeba je zamrozić albo zamknąć bo inaczej będą je blokować
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 208

daka58

Użytkownik
Wie ktoś może jaki obrót tymi 7$? i jak minimalna wypłata jaka weryfikacja ? bo rozumiem że depozyt nie potrzebny... trochę pytańale z góry dzięki
 
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
wyplacil ktos juz z tego dziadostwa?? ugralem 300pkt,zlecilem wyplate 3dni temu,przyszlo potwierdzenie na maila ze do 48h zrealizuja a dalej mam status wyplaty open,nie bede pisal do nich na livechat bo pewnie mi konto zamkna bo na gohard tez mam i gdizes tam na innych everlafach
 
simons 646

simons

Forum VIP
Może przeczekaj okres świąt i wtedy napisz do nich ????
Jak do środy nie będziesz miał od nich info to pozostaje kontakt z supportem, bo już do stracenia nie będziesz nic miał ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tak to fakt, wypłaty od nich to rzeczywiście tragedia ja zleciłem we wtorek rano wypłatę, i też nie zdazyli się do swiąt wyrobic, ale to jeszcze nic kiedyś na wypłate na moneybookers z tej śmiesznej sieci czekałem ponad 2 tygodnie, tłumaczyli się że maja jakieś problemy z wypłatami...trochę ciężko zrozumieć jakie to mogą być problemy, jedyny plus to że na stołach sporo Włochów i Amerykanów którzy chętnie przegrywają swoje pieniądze.
Liczba graczy niestety bardzo mała, w szczycie 2000 graczy to już maks.
 
yako 0

yako

Użytkownik
Chyba nie dziala ten kod, niby jest do wyboru ale wyskakuje komunikat : &quot;bc_already_used&quot;
Dodam ze napewno predzej sie tam nie rejestrowalem ;/

To redeem your bonus, please login and from the Lobby screen go to Cashier &gt; Bonuses and on your Bonus Overview click on “Check Bonus”. The amount of $7 will be credited to your account within an hour.
/Suchoparek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom