>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Playoff w NBA

Status
Zamknięty.
L 2

luis

Użytkownik
Ciekawi mnie kto wygra w tym roku po zeszlorocznej sensacji w finale gdzie detroit pokonalo Lakers w tym jest chyba kilku wyraznych faworytow. Ostawiałbym finał na zachodzie Spurs- Suns a na wschodzie Pistons- Heat. Wiecej szans daje zwycięzcy finalu na zachodzie.
 
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
ja to sie musze przyznac szczerze ze jestem nadal w epoce chicago z jordanem, pippenem, rodmanem i kukocem heh... od tamtej pory i jak tvp zaprzestalo emisji meczykow skonczylo sie jakos... a w tym roku to w ogole na bierzaco nie jestem...
 
L 2

luis

Użytkownik
Ja jestem na biezaco bo jestem szczesliwym posiadaczem cyfry + i staram sie ogladac na biezaco mecze oczywiscie nie na zywo bo 2:00 w nocy to nie chce mi sie czekac za bardzo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
co prawda to prawda shaqu przodownik... mi osobiscie nie podoba sie jego styl gry, wole mniejszych szybszych zawodnikow no ale jest skuteczny bez dwoch zdan...
 
D 0

darek

Forum VIP
ech... NBA to juz nie to cokiedys jak Chicago mialo najlepsza ekipe terazjuz sie nie interesuje NBA juz mnie to nie pociaga :p
 
Y 0

yomany

Użytkownik
Wg. w finale zagraja Miami i Phoenix. no i off kolr maiami wygra z shaqem na czele ???? .
Chociaz patrzac na satystyki jak jeszcze byla liga to Miam bylo gorsze bo przegrali o 3 razy wiecej niz Phoenix a takze phoenix zdobylo 36 ptk wiecej. Wiec &quot;wszytko sie moze zdarzyc...
:mrgreen:
 
Y 0

yomany

Użytkownik
Wczoraj Phoenix pokazala mega porazke :/ normalnie N/C kolejny taki mecz i moga sie pozegnac z finalami :/
 
kenia 0

kenia

Użytkownik
a co sadzicie o tym meczu w piątek graja
Indiana-Detroit(3m.)
kursy 1,95 na Indiane a na Detroit 1,75 :?: :?: :?:
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Ejj a jest w handicap??Bo tak to trudno jest powiedzieć...ja bym spróbował w handicap...ale stawiam 100zł że po 2 meczach w Indianie bedzie remis 2-2 jak zawsze..to bedzę ciekawa rywalizacja..jak Dallas-Huston
 
Y 0

yomany

Użytkownik
Statystyki by. Yomany

Miami vs. Washington 3-0
Indiana vs. Detroit 2-1
Phoenix vs. Dallas 2-1
San Antonio vs. Seattle 2-1




Statystyki MIA vs. WAS

Miami vs. Washington

Tutaj widac duza przewage Miami nad washington 3 wygrane mecze z rzedu pograzaja washington.Jezeli teraz Miam wygra to po sprawie

Punkty w poszczegolnych meczach

1 mecz MIA 105, WAS 86
2 mecz MIA 108, WAS 102
3 mecz MIA 102, WAS 95
[Dzis jest rozgrywany 4 mecz (Miam na wyjezdze) ]

Srednia ilosc ptk
Miam - 105ptk
Washington - 94,3

Uwazam ze dzisiejszy mecz Miam wygra.Choc bede to wyownany mecz washington walczy o przetrwanie natomias Miam gdyby dzis wygralo bylo by bo sprawie


Statystyki PHO vs. DAL

Phoenix vs. Dallas

Phoenix jest faworytem wygrania calego play offu z shaqem na czele [to chyba jest ich przepustka do wygrania] WIdac ze gdy graja u siebie maja miazdzaca przewage natomias na wyjezdze jest bardzo wyrownanie.

Punkty w poszczegolnych meczach

1 mecz PHO 127, DAL 102
2 mecz DAL 108, PHO 106
3 mecz PHO 119, DAL 102

Srednia ptk
PHO - 117,3
DAL - 104

Statystyki IND vs. DET

Indiana vs. Detroit

Dzis w nocy indiana pokazala klase i wygrala 2 raz z rzedu z Detroit.Mysle ze ogolna klasyfikacja roztrzygnie sie na korzysc indiany.

Punkty w poszczegolnych meczach

1 mecz DET 96, IND 81
2 mecz IND 92, DET 83
3 mecz IND 79, DET 74

Srednia PTK

DET - 86
IND - 84

Widac dos slaby poziom obydwu druzyn co widac po ilosci koszow.

Statystyki SA vs. SEA

San Antonio vs. Seattle

W sumie nic ciekawego nei dzieje sie na ich meczach wyrazna przewaga SAS w domu jak i na wyjezdzie.MMYsle ze bez problemu SAS poradzi sobie z SEA.

Punkty w poszczegolnych meczach

1 mecz SAS 103, SEA 81
2 mecz SAS 108, SEA 91
3 mecz SEA 92, SAS 91

Srednia PTK

SAS - 100,6
SEA - 88

Widac wyrazna przewage SAS nad rywalem.
 
R 0

r4d3k

Forum VIP
Finały konferencji będą wyglądały chyba tak:

Pistons - Heat
Spurs - Maverics (chociaż mam cichą nadzieję że wygra Suns, niemniej jednak realnie patrząc większe szanse ma ekipa z Dallas)

Typ na finał

Heat - Maverics
4 : 1

????
 
Y 0

yomany

Użytkownik
No nie wiem cz heat wygra :roll: tylko 2 razy doszli do finalow konfederencji i za tymi 2 razami przegrali.Chociaz teraz sia silejsi rozgromilo washington 4 razy pod zrad nigdy im sie tak nei zdazylo.
 
R 0

r4d3k

Forum VIP
Wygra :p shaq poki co ze wszystkimi swoimi zespolami doszedl do finału ???? ale finał konferencji będzie mega ciekawy. Pistons - Heat :] mniam.... juz sie nie mogę doczekac :twisted: a jeszcze jakby finał był Heat - Suns... Żar kontra Słońca hehe ????

Dziś w nocy jeden z najciekawiej zapowiadający się mecz w tegorocznychych play-off&#39;s: piąte spotkanie Mavs z Suns. Moim zdaniem to spotkanie zadecyduje o tym kto awansuje do finału konferencji, ale wytypować zwycięzce jest niezwykle ciężko. To najbardziej wyrównana para jak dla mnie i wszystko tu jest możliwe.

A kogo wy typujecie na finały??

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom