>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Play-off 2023

Status
Zamknięty.
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dziwne troche bo w 4 biegu dajesz mu 2 pkt gdzie powinienes liczyć 1. Pawelek u siebie ma srednią 1.6 ostatnio widac że cos zatrybiło także bedzie na styku ta linia jak na moje. Ale zycze zielonosci
W 4 biegu jedzie Affelt,Tajski,Lampart,Kowalski i tu mnie nawet nie ździwią 3 pkt,bo po szerokiej zrobi wszystkich
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ciekawe kombo w betfan

Mybet: Wrocław nie przegra biegu juniorskiego, Wrocław nie wygra biegu z udziałem E.Sajfutdinova w stosunku 5-1, w meczu będzie rezerwa taktyczna, B.Kowalski zdobędzie co najmniej 5 punktów (liczy się pierwszych 5 startów) ? TAK @3,75

Kowalskiego opisał kolega powyżej co prawda w rundzie zasadniczej miał 4 starty po taśmie Magica ale te 5 pkt jak najbardziej jest w stanie przywieźć. W sumie jego over wiąze się też z biegiem juniorskim także tu może upiec 2 pieczenie na jednym ogniu a jest jeszcze Małkiewicz który radził sobie z juniorami Leszna to z młodymi Aniołami tym bardziej moze nawiązać walkę.
Najtrudniejszy może być punkt z tymi biegami Emila ale kto ma ciągnąć im wynik jak nie on, w razie gdyby Emilowi nie poszło może kolega z pary nie da się objechać na 1-5 mega ciężki bieg 13 + potem nominowany ale kurs warty ryzyka imo
Co do taktycznej myślę że są duże szanse jak Sparta db wejdzie w mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +600
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Toruń
3,70
Unibet
Oj Toruń junior odbiera Wam jakiekolwiek szanse, a mi pieniądze.

Skorzystam że stażowego nie pisanego przywileju i napiszę tylko kilka zdań. Na papierze Wrocław silniejszy jednak Toruń mocno niedoceniany. Pokazali co potrafią pokonując u siebie Lublin na ostatniej prostej w zasadniczej. W po było gorzej ale znowu rewanż to piękna jazda Pawła. Jeśli dziś to powtórzy a reszta pojedzie swoje to Apator będzie miał zaliczkę przed rewanżem.
Kurs dla mnie wysoki a Toruń u siebie potrafi powalczyc i wcale to nie musi wyglądać jak wczoraj gdzie Częstochowa pojechała żenujaco
 
Ostatnia edycja:
P 276

pwlib

Użytkownik
Wrocław zwycięzca Ekstraligi 3.75

Wcześniej pograne po 6.75 gdy Łaguta się poobijał.

Po kontuzji Woffindena buki uznają, że faworytem jest Motor. Trzeba skorzystać z wysokiego kursu bo w mojej opinii Woffinden wróci na finał a na pewno na rewanż. Wtedy nadal faworytem jest Sparta. Szczególnie, że pierwszy mecz jeśli będzie to w Lublinie. W RZ Sparta w Lublinie wygrała- we Wrocławiu co prawda przegrała , ale ten mecz był już o nic.
 
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
M.Drabik over 5.5 kurs 1.55 Fortuna
K.Woryna under 5.5 kurs 1.55 Fortuna
J.Holder under 8.5 kurs 1.8 Fortuna
B.kowalski over 7.5 kurs 1.55 Fortuna
A.Laguta under 11.5 kurs 2.22 Fortuna
To początkowy zestaw ode mnie....Woryna ma piekielnie trudne biegi....Drabik liczę że te 6 nazbiera w końcu zna ten tor...Jack no cóż ostatni raz próbuje bo kurs fajny...a dwa biegi ma bardzo trudne...Kowalski pojedzie 5 biegów i liczę że zaliczy 12 bieg wtedy powinno wejsc...a Artiom ma coś ze stopą a kurs taki że zaryzykuję i puszczę to sobie solo😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +753
Q 13,5K

quatr0

Użytkownik
Artiom ma coś ze stopą a kurs taki że zaryzykuję i puszczę to sobie solo😉
A adams235 kurs super i też myślę, żeby zaryzykować solo bo wystarczy jakieś wykluczenie i strata jednego punktu i wchodzi. Natomiast "kontuzją" stopy bym się nie przejmował bo 2 dni po tym wypadek jechał w którejś z zagranicznych lig i zrobił bodajże 14+1 :D
 
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
A adams235 kurs super i też myślę, żeby zaryzykować solo bo wystarczy jakieś wykluczenie i strata jednego punktu i wchodzi. Natomiast "kontuzją" stopy bym się nie przejmował bo 2 dni po tym wypadek jechał w którejś z zagranicznych lig i zrobił bodajże 14+1 :D
Wiem wiem o tym dlatego puszczam to solo i na luzie bo to nie jest mój główny bet,natomiast musielak też miał lekki upadek w Anglii potem po którym jechał już,a wczoraj efekt wszyscy widzieli😉😉
 
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wrocław (-6.5pkt.) - Toruń [1] 1.65 etoto
Szacun dla Wrocławia za ten mecz mimo przeciwności losu

Gospodarze osłabieni brakiem Woffindena, ale ile to w tym roku było spotkań, gdzie Tajski zwłaszcza we Wrocku nie błyszczał, a wrocławianie i tak wygrywali. Różnicę na plus powinien zrobić Kowalski. Ponadto wciąż w składzie mają czwórkę solidnych seniorów o dzisiaj powinni przypieczętować awans do finału. Na pewno nie będą chcieli z tym czekać do ostatniego biegu, w związku z czym opcję -6.5 do dubla uważam za wartą gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +336
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
M.Drabik over 5.5 kurs 1.55 Fortuna
K.Woryna under 5.5 kurs 1.55 Fortuna
J.Holder under 8.5 kurs 1.8 Fortuna
B.kowalski over 7.5 kurs 1.55 Fortuna
A.Laguta under 11.5 kurs 2.22 Fortuna
To początkowy zestaw ode mnie....Woryna ma piekielnie trudne biegi....Drabik liczę że te 6 nazbiera w końcu zna ten tor...Jack no cóż ostatni raz próbuje bo kurs fajny...a dwa biegi ma bardzo trudne...Kowalski pojedzie 5 biegów i liczę że zaliczy 12 bieg wtedy powinno wejsc...a Artiom ma coś ze stopą a kurs taki że zaryzykuję i puszczę to sobie solo😉
Czy te zdarzenie weszlo? Nie znam się na żużlu, wynik są 5+3
Post automatycznie złączony:

Czy te zdarzenie weszlo? Nie znam się na żużlu, wynik są 5+3
Wyslalem przed odświeżeniem, juz wiem dzięki za typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Kowalski ov 5,5 etoto 1,95(wszystkie biegi)
Bartłomiej dziś pojedzie 6 razy,w drugim biegu ma min.2 pkt,w 12 1-2....,a więc zostaje do zdobycia 3 pkt. Myślę że spokojnie je uciuła,wiadomo Lubljn nie ma zbyt dużo słabych stron ,ale junior Wrocka nie raz już pokazał że potrafi wygrywać z seniorami.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Kowalski ov 5,5 etoto 1,95(wszystkie biegi)
Bartłomiej dziś pojedzie 6 razy,w drugim biegu ma min.2 pkt,w 12 1-2....,a więc zostaje do zdobycia 3 pkt. Myślę że spokojnie je uciuła,wiadomo Lubljn nie ma zbyt dużo słabych stron ,ale junior Wrocka nie raz już pokazał że potrafi wygrywać z seniorami.
Skoro w 2 biegu 2 to 4 po zostają do zdobycia
 
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lambert (-1.5 pkt.) - Dudek [1] 1.95 betfan

Brytyjczyk dzisiaj będzie podwójnie zmotywowany za wtopę jaką zaliczył we Wrocławiu. Na Motoarenie już wtopy nie powinien zaliczyć. Wczoraj ładnie pojechał w przeciwieństwie do Dudka i dziś powinien pójść za ciosem. Myślę, że kurs warty ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1284
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Miskowiak powzyej 5,5 pkt @1.7

Miskowiak ostatnio w miare przyzwoicie i nawet w meczu wyjazdowym w Toruniu byl jednym z jasniejszych punktow zespolu. Czestochowa wciaz zsznasami na braz i na pewno jest faworytem tego meczu. Woryna ostatnio znizka formy, jezdzi jakby mial sie pozabijac. Drabik tez cieniuje, takze mysle ze obok dunskiego zaciagu to Miskowiak bedzie robic punkty.
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Drabik ma linie 8,5 bardzo duża ale pierwszy bieg raczej 3 punkty potem trudniej i potem łatwy jak uważacie te linie na under?
 
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Ja myślę że nie zdobędzie dzisiaj 9 pkt , pierwszy bieg wygrany , jeździ później w parze z Michelsenem w 13 biegu z Woryna a też jedzie na zawodników z Torunia którzy myślę pojadą dobrze. Myślę że z dwie jedynki przywiezie, bardziej skłaniałbym się że dobre zawody pojadą Obaj Duńczycy czyli Madsen i Michelsen. A w Toruniu wiadomo Sayfutdinov i Lambert
 
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
D.Bewley under 11.5 kurs 1.6 Fortuna
F.Lindgren under 8.5 kurs 1.85 Fortuna
J.Hampel over 6.5 kurs 1.55 Fortuna...tu jeśli 1 zestaw będzie to tak przewiduje

Lindgren ma ciężkie biegi,jedzie choćby z holderem i ktoś z nich zrobi under myślę...w 1 biegu 3 pole niezbyt korzystne
Bewley forma świetna ale liczę tu na jeden zepsuty bieg i spore szanse że może wejść
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1225
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom