>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Play blokuje dostęp do stron buknacherskich

B 63

bodzio57

Użytkownik
Wczoraj chcąc się zalogować na swoje konto na Bah-u niestety stronka nie chciała się załadować, inne strony wchodzą normalnie lecz Unii, bah Sportingbull niestety na sieci Play nie działają. Takie małe info
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Wydaje mnie się że dlatego że są dostępne w Polsce i można jeszcze na nich grać ale np rivalo wycofał sie z Polski ale można śmiało grać nawet na sieci Play
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Trzeba zmienić DNS-y na np.googlowskie i będzie działać.

Wchodzimy w połączenie sieciowe -&gt; karta sieciowa -&gt; PPM (prawy przycisk myszy) -&gt; Właściwości -&gt; Protokół TCP/IPv4 -&gt; Właściwości -&gt; zmieniamy następujące wartości:

Preferowany serwer DNS: 8.8.8.8
Alternatywny serwer DNS: 8.8.4.4
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Wchodzimy w Wi-Fi -&gt; Nasze połączenie sieciowe -&gt; ustaw statycznie IP i zmieniamy DNS jak wyżej. W zależności od telefonu różnie się będzie wchodziło w ustawienia, ale ogólnie to 2 minuty roboty.
 
kempazzo 131

kempazzo

Użytkownik
..ale to mówicie o korzystaniu z WiFi tylko?.. a jak będąc poza domem i korzystając z LTE Play&#39;a wchodzić na unibed ?..
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
G 294

gostek365

Użytkownik
Zmienić ustawienia DNS można praktycznie na każdym urządzeniu z dostępem do internetu od komputera poprzez laptop , tablet telefon , nie ma problemu przynajmniej ja takich problemów nie miałem , w razie potrzeby skorzystać z wujka google i wszystko będzie jasne , akurat ja nie mogłem ogarnąć zmiany na tablecie ale google mi pomogło i teraz już wszędzie mam DNS y googlowskie żeby nie zawracać sobie dupy blokada domen czy wejdą dziś jutro czy za miesiąc mnie to już nie obchodzi .
 
D 0

daniel9314

Użytkownik
Syf sie robi w tym panstwie a my na to pozwalamy pis nielegalnie blokuje buki przeciez prawo unijne na to pozwala pozatym calkiem niedawna afera zwiazana z acta wogole nie przeszla to jakim prawem pozwalamy im na takie dzialania samowolka jeszcze troche tak pojdzie wylecimy z uni albo co gorsza rozpeta sie tu wojna a co do blokowania storn polecam kupic niemiecka karte i korzystac z niemieckiego neta badz kupic starter z orange bo jeszcze moge wbijac na nim ps ludzie powinni sie przeciwstawic temu co robi pis poniewaz niedlugo bedziemy mogli zapomniec o jakiejkolwoek demokraci
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Trzeba zmienić DNS-y na np.googlowskie i będzie działać.
Jeśli chodzi o informatykę, to nie za bardzo czaję, ale...
Wiadomo, że google to największy szpieg świata i po zmianie DNS będzie znał moje hasło do banku, do Skrilla, Paypala, itp.
Więc pytam:
- czy zmiana DNS jest warta świeczki?
- co mi jeszcze grozi?
- czy są jeszcze inne DNS bardziej wiarygodnych firm?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jeśli chodzi o informatykę, to nie za bardzo czaję, ale...

Wiadomo, że google to największy szpieg świata i po zmianie DNS będzie znał moje hasło do banku, do Skrilla, Paypala, itp.

Więc pytam:
- czy zmiana DNS jest warta świeczki?
- co mi jeszcze grozi?
- czy są jeszcze inne DNS bardziej wiarygodnych firm?
Skoro się nie znasz na &#39;informatyce&#39;, to po co (głupie zresztą) wnioski tego typu? :razz:

https://wikileaks.org/wiki/Alternative_DNS
do wyboru do koloru. Mogę polecić Cisco, jak nie wiesz, które wybrać. Różnica w działaniu będzie niezauważalna przy wszystkich podanych adresach DNS
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 42

cravchenko

Użytkownik
Już powinna śmigać, a już myślałem, że nawet na kompie mi poblokowali. Na telefonie (mam z Playa) niestety, ale już nie odpalę.
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
Rowniez mam w Play i pobralem DNset na androida i mozna sie logowac bez problemu w moim przypadku na BaCh. W rozmowie z konsultantem BaCh ponad tydzien temu gdy Play zaczelo blokowac zapewnial ze prowadza rozmowy zPlay ale zapewne nic nie wskuraja
 
Do góry Bottom