>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

platinumplaybingo £10 free

Status
Zamknięty.
F 34

forfan6

Użytkownik
żebyście sie na tych bingo nie przejechali, bo ja z tych dzisiejszych promocji wybrałem jedną, potem chciałem sie zarejestrowac na tamtych 2 innych to mi wywaliło , że login zajęty, spróbowałem sie zalogowac na dane z tego pierwszego binga i normalnie sie zalogowałem...zeby Wam kont nie poblokowali (tfu)
mi loginu nie chciało puścić ale zmieniłem i było ok .
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
żebyście sie na tych bingo nie przejechali, bo ja z tych dzisiejszych promocji wybrałem jedną, potem chciałem sie zarejestrowac na tamtych 2 innych to mi wywaliło , że login zajęty, spróbowałem sie zalogowac na dane z tego pierwszego binga i normalnie sie zalogowałem...zeby Wam kont nie poblokowali (tfu)
gadałem w tej sprawie z livechatem i miła Pani powiedziala ze dopoki mam jedno konto na ich roomie to nie bedzie problemu wiec niema sie co obawiac
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Panowie jak wpłacaliście depo kazali wam je obracać?Mi napisali że jak wpłacę depo min 20 funtów to następnie będę musiał to obrócić i dopiero wtedy będe mógł wypłacić depo plus to co ugrałem z bingo :p obracaliście to czy jak? :-D
 
nales 2

nales

Użytkownik
Panowie jak wpłacaliście depo kazali wam je obracać?Mi napisali że jak wpłacę depo min 20 funtów to następnie będę musiał to obrócić i dopiero wtedy będe mógł wypłacić depo plus to co ugrałem z bingo :p obracaliście to czy jak? :-D
ja wplacilem depo i odrazu zlecilem wyplate ????
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
To nic nie pozostaje jak tylko pogratulować wam wygranej :-D
Ja po raz drugi skontaktowałem się z nimi i jeszcze raz powiedzieli że jak wpłace dp 20funtów automatycznie dodadzą mi jakiś bonus od pierwszego depozytu i że będę mógł go anulować po czym i tak i tak będę musiał zrobić 1x obrót tymi 20 funtami przed wypłatą ???? a z bingo ugrałem dyszkę więc nie bardzo jest sens ryzykować ????

Nales tobie jakie depo kazali wpłacić?
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Jak stamtąd wypłacić ? Konieczny najpierw depozyt ? Bo chce wypłacić wchodze w banking ale nie wiem co dalej ? Chyba musze najpierw wpłacić żeby odblokować opcje wypłaty tak ?
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
tak wplac najlepiej przez mb 20 funtow i odrazu zlec wyplate
napisz na livechat ze wlasnie to zrobiles a on ja zatwierdzi i przesle
czekasz 24 h i masz kase na mb !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom