>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Plan długoterminowy( zależy dla kogo )

T 0

trzybe

Użytkownik
no ja jednak poprosiłbym skan :razz:
poza tym nawet jesli teraz masz wiele szczescia to predzej czy pozniej sie przejedziesz, jak to napisal wielkizordon, wplywy nie sa proporcjonalne do ryzyka a co za tym idzie ten system jest nie oplacalny na dluzsza mete
raptem na 4 roznych (ryzykownych zresztą) zdarzeniach masz ako jedynie 2,00, podwajasz stawkę jednak spojrz jakim ryzykiem, 4 inne mecze, 4 inne zdarzenia...

dziwne jest to, że wygrane kupony wstawiasz zawsze PO zakończeniu spotkań
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Również proszę o potwierdzenie w jakiś sposób swoich dotychczasowych dokonań. NA forum dzielimy się wiedzą oraz staramy się innym pomagać a przede wszystkim , przedstawiać konstruktywne zasady systemów wraz z ich poparciem, czego dowodem powinny jak nie posty przed rozpoczęcie zdarzeń to przynajmniej skany zagranych kuponów. W ten sposób to każdy może założyć podobny temat i np. dobierać odpowiednie typy i je wklejać ......także czekam.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
To podziel się swoją wiedzą, jak spokojnie pomnożyć kasę x5, bo sądząc po awatarze, to w Rugby spokojnie obstawiałeś?
Gdzieś jest mój temat w dziale kupony, ostatnio znowu zacząłem tak grać ale jakoś nie chcę mi się wklejać kuponów.
No chyba że ktoś bardzo chce;d
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
gram podobnie
tylko kurs 2 uzyskuje po przez typy 1x tak aby był kurs 2 gram za 20=40 40=80 od czwartku kiedy wpłaciłem 80 dyszek mam juz 320 zł na koncie ktos napisał ze dlaczego nie gram odrazu kursu 4 odpowiadam bo nie obstawiam na pałe a czesto buk wystawia oferte na 24h przed spotkaniem np nhl
Mysle jeszcze o systemie na under 2,5 np za 10=30 30=90 tez moze byc ok ale narazie po co jak kasa rosnie
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
zapomniałem dodać ze co 3 nazwijmy to co kolejka mi wypada czyli przy inwestycji 80 zł wygrywam 240 zł typy 1x przemyslane i tylko 2 zdarzenia naprawde &quot;wchodzi jak w masło&quot;
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
zapomniałem dodać ze co 3 nazwijmy to co kolejka mi wypada czyli przy inwestycji 80 zł wygrywam 240 zł typy 1x przemyslane i tylko 2 zdarzenia naprawde &quot;wchodzi jak w masło&quot;
Boki zrywałem jak to czytałem ..
Kolego załóż temat typuj a jak po miesiącu będziesz na plusie to biedę ci mówił panie i domagał się by inni cię wychwalali . a zapomniałem masz już temat i raczej czerwono w nim jest ;)
Tu 1 temat-- http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-by-trutna-53361.html
Tu 2 temat-- http://forum.bukmacherskie.com/f15/ako-3-na-ponizej-3-5-6-5-hokej-52126.html

.////////////////////////////////////////////////////
i jest niezła zabawa
Czyli jest to co najważniejsze .. pozdrawiam .
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
brutus masz racje metodą prób i błedów doszłem do jednego systemu , ale w koncu gotówka rośnie a mój cel to ugrać 400 zł miesiecznie mam juz z 320 narazie na zero bo tyle wyj.... w tym miesiacu bo próbowałem jakies systemy ale teraz widze co i jak doszłem do jednego wniosku jak obstawiać napewno mecze 1x 66% szans i nie wiecej jak 3 zdarzenia , z daleka omijam pewniaki po 1,5 kurs , i najwaznieszje własne statystyki , akurat jade tym sposobem 20*2=40*2=80 bo daje mi narazie zysk no i jest niezła zabawa
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Powiem tak.
Różnie bywa, ale w dniu lub nawet w tygodniu można znaleść takie mecze, że z podpórką kursy są ponad 2.0 i są w miare pewne.
Mówicie że to takie o lajtowe że sie nie da, ale powiedzcie mi kto sie spodziewał, że wczoraj Federer dostanie 3:0 ( kurs był na niego 1.40 ) w półfinale Australian Open, a w ćwierćfinale rozwalił Nadala 3:0.
Nie ma nic pewnego ale nawet po dużym kursie ale z podpórkami mamy większe szanse niz w pewniakach gdzie często padają remisy.
Moim skromym daniem dużo łatwiej typować mecze gdzie na obydwie ekipy są kursy ponad 2.0 i są w miare równe. Dasz z podpórką i już szanse na trafienie są nawet w miare duże. Daj tak 2 mecze i na 6 różnych rozwiązań 4 masz wykluczone wiec myśle że to nie jest aż takie fatalne... !

Zobaczymy dziś Leverkusen - Hannover i na Hannover przy typie x2 kurs wynosi 2.45
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Powiem tak.
Różnie bywa, ale w dniu lub nawet w tygodniu można znaleść takie mecze, że z podpórką kursy są ponad 2.0 i są w miare pewne.
Mówicie że to takie o lajtowe że sie nie da, ale powiedzcie mi kto sie spodziewał, że wczoraj Federer dostanie 3:0 ( kurs był na niego 1.40 ) w półfinale Australian Open, a w ćwierćfinale rozwalił Nadala 3:0.
Przede wszystkim wypisujesz kompletne głupoty.
Federer - owszem, przegrał 3:0 ale wcześniej nie spotkał się z Nadalem (to było możliwe dopiero w finale). Nadal pokonał Ferrer. Wynik pojedynku Hiszpanów był z resztą do przewidzenia bo Rafael boryka się z kontuzją.

Nie ma nic pewnego ale nawet po dużym kursie ale z podpórkami mamy większe szanse niz w pewniakach gdzie często padają remisy.
Moim skromym daniem dużo łatwiej typować mecze gdzie na obydwie ekipy są kursy ponad 2.0 i są w miare równe. Dasz z podpórką i już szanse na trafienie są nawet w miare duże. Daj tak 2 mecze i na 6 różnych rozwiązań 4 masz wykluczone wiec myśle że to nie jest aż takie fatalne... !
Zobaczymy dziś Leverkusen - Hannover i na Hannover przy typie x2 kurs wynosi 2.45
Sami czasem napędzacie karuzelę głupoty.
Jeden napisze, że kursy 1,1 ZAWSZe wchodzą, inny że najlepiej typować z podpórką mecze o równych kursach na zwycięzców.
Nie ma czegoś takiego jak niezwodne systemy... nie ma też czegoś takiego jak kompletnie idiotyczne (no może poza grą all-in przez cały czas, to zawsze budziło moje duże wątpliwości ???? oraz niektórymi odmianami progresji). Wszystko zależy od wykonawców.
Dobry typer, jeśli potrafi wyłapać kursy value, to właściwie niezależnie od odebranej taktyki wyjdzie na plus.
Będzie grał na live i osiągnie dobrą skuteczność? Super.
Ma duży budżet i będzie właściwie dobierał spotkani a do progresji? Ok.
A może taki, który gra tylko single over 3,00 jest zły? Nie jeśli potrafi trafić więcej niż 33% takich kuponów.

Tyle w temacie
 
Do góry Bottom