>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

PiotreX10 "dyszka do dyszki"

P 7

piotrex10

Użytkownik
Witam wszystkich.

Postanowiłem w wolnej chwili dzielić się moimi przemyśleniami, typami. Głównie będę kładł nacisk na dyscyplinę, którą się interesuję, oglądam itp. czyli NBA. Poza tym piłka nożna praktycznie od urodzenia, a i tenisem nie pogardzę ;). Mam nadzieję, że coś uda mi się tutaj ugrać ciekawego i może też ktoś na tym skorzysta, oby na ✅.
W większości, to będą suche typy, aczkolwiek jeśli będzie chwila czasu na napisanie analizy, to na pewno się tutaj znajdzie ;). Z typów sam będę też korzystał, więc na pewno nie będą to pierwsze lepsze mecze jakie zagram.
Zastanawiałem się nad jednostkami, ale wydaję mi się, że po prostu będę podawał w złotówkach stawki.
Wszystkie typy i kursy będą podawane z bet365
Jeśli będzie to inny buk, to podam obok typu źródło. ]
Życzę wszystkim miłej gry i wysokich wygranych :cool:
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
1) Charlotte Hornets - Utah Jazz @1
1,71/100zł
2)Orlando Magic - Minnesota Timberwolves @2
2,20/75zł

3)Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers @Over202,5 /1,40
Phoenix Suns @+8,5 - Detroit Pistons /1,43

ako. 2,002 /100zł
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
4)Atlanta Hawks - Chicago Bulls @2
2,40/100zł

Zastanawiałem się długo nad tym typem i zdecydowałem pójść w stronę Byków. Hawks grali poprzedniej nocy pojedynek z Cavs i walczyli do samego końca o utrzymanie zwycięstwa. Oglądałem ten mecz i przyznam, że szczególnie Cleveland na własne życzenie w 4 kwarcie przegrało trochę w głupi sposób to spotkanie. Zbyt dużo strat i niewykorzystanych kontr, po których zamiast wjeżdżać pod kosz, rzucali z czystych pozycji zza łuku i nie trafiali w decydujących momentach (11/42 i 26,2%). Bardzo dobrze dysponowani byli Schroder D. i Bazemore K. i trafiali w decydujących momentach w 4 kwarcie, szczególnie zza łuku i trzymali dystans na +. Howard D. dołożył walkę na tablicach i 17 zbiórek. Więc, dlaczego gram na Bulls? Myślę, że na pewno są trochę bardziej wypoczęci. Taj Gibson jest znany z waleczności i dobrej obrony, a i w tym sezonie coraz bardziej jest wykorzystywany w ataku. Byki też mają kim straszyć, szczególnie liczę na Butlera i oczywiście doświadczenie Wade, który weźmie ciężar zdobywania punktów w decydujących momentach jak drużynie nie będzie szło. Może w końcu obudzi się Rondo? Ponieważ jak na razie, gra poniżej swoich umiejętności. Czasami też jest potrzebne przeczucie, a przy tym meczu coś mi podpowiada, że tutaj mogą decydować malutkie detale, więc dlaczego nie pójść w stronę Bulls po takim kursie lub dodatnim handi?
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
5)Golden State Warriors - Dallas Mavericks @GSW powyżej 112,5/1,90
Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers @PTW powyżej 100/1.83

ako. 3,47/75zł
6)Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers @+15,5/1,44
Golden State Warriors - Dallas Mavericks @ powyżej 198,5/1,40

ako. 2,02/75zł
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
7)Miami Heat - Chicago Bulls @+5,5/1,43
Milwaukee Bucks - New Orleans Pelicans @1/1,44

ako. 2,06/50zł
8)Denver Nuggets - Golden State Warriors @ powyżej 211,5/1,40
Sacramento Kings - Los Angeles Lakers @ powyżej 202,5/1,40
Miami Heat - Chicago Bulls @ poniżej 209/1,40

ako. 2,74/75zł
9)Miami Heat - Chicago Bulls @ 2/1,95
Denver Nuggets @+11,5 - Golden State Warriors /1,42

ako. 2,78/100zł
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
10)Bulls @ Heat -&gt; Dwyane Wade powyżej 18,5 pkt @1.76/50zł
11)Pelicans @ Bucks -&gt; Anthony Davis (suma pkt, zb, ast) powyżej 42.5 pkt @1.87/50zł
12)Miami Heat - Chicago Bulls @-3,5
2,50/100zł
Zobaczymy jak pójdzie z meczami wcześniejszymi. Jeśli będzie na + to mam jeszcze kilka pomysłów na mecz Kings-Lakers.
 
Do góry Bottom