>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 0

kubson3

Użytkownik
Dziękuję za informację. Już rozumiem. A czy mogę z tego buka przesyłać kasę na swoje konto Bezpiecznie? Słyszałem że teraz nawet kilka tyś wygranej przesłane na swoje konto może być zgłoszone przez Bank do urzędu skarbowego. Czyli wypłacać można tylko z STSa lub Fortuny??? Chyba że da się jakimś systemem gry przenieść kasę z pinnacle na sts (mam tam też Konto) edition nie mam portfeli skrill itp bo już wpłaciłem przez konto i tylko tak mogę wypłacać
 
I 0

isanox

Użytkownik
jest jeszcze jakas mozliwosc zmiany widoku, bo ta beta strasznie nieczytalna? btw. na rynkach pilkarskich nie mozna obstawiac ani dnb ani 1x ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Cały czas masz 3 opcje do wyboru azjan klasyk i beta.
1x i DNB masz pod inną postacią tylko nie zawsze, ponieważ czasami faworyt jest wyraźny.
1x = +0,5 handicap
DNB = (0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kubson3

Użytkownik
Witam. Przesłałem pieniądze na Pinnacle pierwszy raz przez Skrila. Przysłali mi jakąś wiadomość o wypłacie (że osoby z krajów z licencja Maltanska) maja przy pierwszej wypłacie przesłać dokumenty. Czy ja jako Polak, mam też przy wypłacie środków (małych, czy dużych) przesyłać te dokumenty czy bez tego przyjmą mi na Skrill.? Pisało tam też że mogę wypłacić tylko tyle ile wpłaciłem, a w przypadku większych sum muszę kontaktować się bezpośrednio z Skrillem.
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Oczywiście że musisz wysłać im skan dowodu i co tam jeszcze będą chcieli.
A czemu możesz wypłacić tyle co wpłaciłeś to nie mam pojęcia.
 
jankeswilga 47

jankeswilga

Użytkownik
Witam. Przesłałem pieniądze na Pinnacle pierwszy raz przez Skrila. Przysłali mi jakąś wiadomość o wypłacie (że osoby z krajów z licencja Maltanska) maja przy pierwszej wypłacie przesłać dokumenty. Czy ja jako Polak, mam też przy wypłacie środków (małych, czy dużych) przesyłać te dokumenty czy bez tego przyjmą mi na Skrill.? Pisało tam też że mogę wypłacić tylko tyle ile wpłaciłem, a w przypadku większych sum muszę kontaktować się bezpośrednio z Skrillem.
może nie zrobiłeś obrotu x 3 i dlatego tak napisali, ale nawet bez obrotu możesz wypłacić wszystko tylko prowizje pobiorą
 
K 0

kubson3

Użytkownik
Dokłądny cytat:
&quot;Dokładamy wszelkich starań, aby zasady przetwarzania płatności Pinnacle były sprawiedliwe wobec naszych klientów i nie wymagały od nich ponoszenia jakichkolwiek kosztów, a jednocześnie aby pozwalały nam niezmiennie oferować najlepsze kursy w sieci. O ile to tylko możliwe, pokrywamy wszystkie prowizje od transakcji, jednak niespełnienie przez klienta naszego warunku obrotu (trzykrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłaty oraz odpowiednich opłat za wypłatę.
Każdemu klientowi przysługuje jedna darmowa wypłata w miesiącu kalendarzowym. Wszystkie pozostałe wypłaty w tym samym miesiącu kalendarzowym, niezależnie od ich kwoty i metody transferu, wiążą się z dodatkową opłatą. Wysokość tej opłaty zależy od wybranej metody.
Prosimy pamiętać, że w przypadku dokonania wpłaty za pośrednictwem systemu Skrill wypłaty do wartości wpłaconej kwoty realizowane są na to samo konto Skrill. Możesz również dokonać wypłaty środków na swoje konto Skrill w kwocie przekraczającej kwotę wpłaty.
Aby wypłacić swoje środki, należy skontaktować się bezpośrednio ze Skrill.
Jeśli użytkownik pochodzi z kraju wymienionego w maltańskiej licencji hazardowej, aby jego wypłata została przetworzona, musi dostarczyć dowód potwierdzający tożsamość i pełny adres. Prosimy o przesłanie następujących dokumentów przed ponownym zleceniem wypłaty:

  1. kopia dokumentu tożsamości (paszport /prawo jazdy),
  2. kopia rachunku za media z nazwiskiem, jako potwierdzenie adresu.&quot;
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Jako potwierdzenie adresu przyjmują faktury za towar? Za media nie posiadam.
Przyszedł mail, że do czasu ukończenia weryfikacji nie będę mógł się nawet zalogować. Póki co mogę.
Jednak max stawka na zakład wynosi 0,01zł ????
A przysłali tę wiadomość po ok. pół roku od rejestracji ????
 
W 0

wiko

Użytkownik
Mam pytanie otóż ustawilem przypadkiem widok bet i nie wiem jak wrocic do azjatyckiego, nigdzie tego nie widze na stronie, pomoże ktoś ???? Z góry dzięki
 
K 102

kristo45

Użytkownik
To da się wrócić do tego widoku? Najwyraźniej widzę, że tak. Też nie mogłem powrócić do tego starego widoku. Była mowa w tym wątku że Pinnacle zrezygnował z niego na rzecz nowego. Więc jak to jest?
Dzięki powyższemu linkowi wróciłem do starego Pinnacla ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To da się wrócić do tego widoku? Najwyraźniej widzę, że tak. Też nie mogłem powrócić do tego starego widoku. Była mowa w tym wątku że Pinnacle zrezygnował z niego na rzecz nowego. Więc jak to jest?
Dzięki powyższemu linkowi wróciłem do starego Pinnacla ????
Ja osobiście cały czas korzystam ze starego wyglądu zdecydowanie lepiej się prezentuje ????
 
Z 2

ziejson199

Użytkownik
Witam, mam problem i liczę na szybką odpowiedź. Mam/miałem konto w pinnaclu na swoje dane, ale ono było w euro, a ja potrzebuje w Pln, support powiedział mi że nie mogę zmienić waluty(bo już raz była zmieniana na początku z pln, na eur(ja jebie)) i teraz pytanie, czy jeśli założe konto na dane przyjeciala będę mół wypłacać na swój skrill? Nie będzie żadnych problemów?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Witam, mam problem i liczę na szybką odpowiedź. Mam/miałem konto w pinnaclu na swoje dane, ale ono było w euro, a ja potrzebuje w Pln, support powiedział mi że nie mogę zmienić waluty(bo już raz była zmieniana na początku z pln, na eur(ja jebie)) i teraz pytanie, czy jeśli założe konto na dane przyjeciala będę mół wypłacać na swój skrill? Nie będzie żadnych problemów?
Nie będziesz mógł.
 
W 0

winchester

Użytkownik
Witam, po zalogowaniu pojawił się komunikat:
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.
Miał ktoś podobny problem?
 
Do góry Bottom