>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mój kumpel wygrał trochę na tych darmowych spinach, potem jeszcze na zakładach i teraz chce wypłacać na Skrilla. Jest jednak ten problem, że ostatni depozyt przez MB miał dawno temu. Od tego czasu zmienił mu się adres e-mail, dokonał zmiany na swoim koncie Skrill. U bukmachera ma ten dawny adres. Teraz jest pytanie, czy jeśli zleci wypłatę na to samo konto co kiedyś składał depozyt, to czy to się uda? Czy może być e-mail na Skrillu inny, a w Pinnacle też inny(konto to samo)? A może koniecznie ma zmienić maila u bukmachera?
 
Z 3

zeus112

Użytkownik
Dziś zleciłem wypłatę całej kasy na skrilla po 16 kasa na koncie i teraz wchodzę się zalogować na konto na pinnacle a tu konto zawieszone.
Uwaga: Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone.
Zajrzyj do swojej skrzynki pocztowej, aby uzyskać więcej informacji.
Na poczcie nic nie widzę tylko zaksięgowanie wypłaty z konta.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to ze wychodzą z Polski i może dlatego zawiesili konto.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
No zawiesili, a po co mieli je trzymać? Jak wpłacać było można było do końca lutego a grać do końca marca i wypłacać. Wypłaciłeś domyślam się całość, więc i tak nie mogłeś ponownie wpłacić i grać.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Trochę Euro wygrałem na tych spinach darmowych + to co jeszcze ugrałem. Jakieś dwa tygodnie temu zleciłem wypłatę (tylko część z tego co miałem na koncie, a cześć została) i dostałem e-maila zwrotnego, że muszę kontaktować się z e-maila który jest zarejestrowany na Pinnacle. Na Skrill&#39;u też właśnie zmieniałem e-mail (choć mam zarejestrowane dwa) i pewnie dlatego nie zleciło mi wypłaty.
Mam u nich otwarty kupon. W niedziele ostatnie zdarzenie. Wejdzie czy nie wejdzie... będę wypłacać i tak. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Dzisiaj rano zleciłem wypłatę. Po ok 2h na koncie Skrill. ????
To już przesądzone, że uciekają z Polskiego rynku? Czy sprawa jest jeszcze otwarta?
Szkoda by było to jest jeden z najlepszych bukmacherów u jakich grałem.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Mozna prosic maila do angielskiego supportu?
Albo prosze dac znac na jakiego maila wyslac rachunek i dowod w celu weryfikacji konta

Dzieki
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Ludzie, co jest grane z tą ich weryfikacja. Napisali mi, że dokument/dowód osobisty) nie może zostać przyjęty z powodu nieczytelności/nieważności itp. Konkretnie nie wiadomo co. Czy data ważności dowodu musi być określona na ileś lat?
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Ja czekam od niedzieli. Napisali, że mnie poinformują w ciągu 72 godzin, ale nic się nie dzieje. Wypłacić też nie mogę.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Teraz jest pytanie, czy jeśli zleci wypłatę na to samo konto co kiedyś składał depozyt, to czy to się uda? Czy może być e-mail na Skrillu inny, a w Pinnacle też inny(konto to samo)? A może koniecznie ma zmienić maila u bukmachera?
Tak, wyplate mozna zrobic tylko na konto z ktorego sie dokonywalo depozytu.
Jesli sie zmienilo adres skrilla to przez e-maila da sie to zalatwic i pozwola wyplacic na inny.

Ja wyplacilem 4dni temu kasa na skrilla doszla jakos w 10min.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Nie czytelnosci czy niewaznosci? bo to roznica

Jak to pierwsze to lepsza jakosc zdjecia/skanu zrob
Nie było w ich mailu dokładnie napisane co, tylko grupa przyczyn.
Ja czekałem niecałe 2 dni, ale muszę dalej czekać na poprawkę. Uznali mi rachunki za media, a dowód z jakiejś przyczyny nie. Skan był mały,ale co, nie potrafią sobie powiększyć?
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
kazdy buk tak ma ja z bet365 tez sie z tym meczylem, nie pasowala im jakos to zrobilem profesjonalny skan u fotografa i przydaje sie do dzis
 
Do góry Bottom