>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

pinnaclesports - konto zawieszone

F 0

frantic20

Użytkownik
witam, piszę tutaj bo lekko jestem zaniepokojony działaniem tego bukmachera ...Do tej pory miałem jak najbardziej pozytywną ocenę.
A wiec w niedzielę nagle znikło mi 4tyś z konta ... myślałem że to jakiś błąd i zaraz wszystko wróci do normy. Wchodzę na meila a tam kilka prób wypłaty kasy na netellera ... wtf myślę ? patrzę kasa z powrotem na koncie - 100 zł przegrane w kasynie ... (loguje się tylko z domu przez koma i kompa w pracy do ktorego tylko ja mam dostęp - nie zapamiętuje haseł).
Wysyłam meila do obsługi że ktoś włamał mi się na konto i próbuje kase wypłacić ... jakaś pobieżna reakcja ... wysyłam oburzony jeszcze 2 meile czy nie rozumieją tego że ktoś próbuje kase mi ukraść - dodaję żeby zbanowali wszystkie inne ip oprócz mojego. na co zawieszają mi konto i żądają dokumentów. oczywiście wysyłam ... otrzymuję meila że dziękują za przesłanie dokumentów.
Na kolejne moje meile jak długo moje konto będzie zablokowane, co z moją kasą nie dostaje żadnej odpowiedzi ... czekam już ponad 24h i zero odp co z moim kontem i kasą .... wtf ?
Czy to poważne ? nawet nie raczą odpowiedzieć czy jest jakiś problem i kiedy mi odwieszą konto ... co mam teraz zrobić ?
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Nie widzę tutaj winy Pinnacle. To, że ktoś włamał Ci się na konto to twoja wina, pewnie masz jakiś syf w kompie lub łatwe hasła itp. Konto zablokowali ze względów bezpieczeństwa i teraz pewnie sprawdzają co się stało. Poczekaj jeszcze trochę na maila do Pinnacle, albo zadzwoń jeśli mają infolinie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Najlepiej zadzwoń na infolinie włamanie to zawsze kłopot domyślam się to jakiś Twój Kumpel sobie jaja robi i teraz ty masz z tego tytułu kłopoty. Problem leży po Twojej stronie oni zablokowali by Ci utrzymać kasę teraz musisz to wyjaśniać.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
ale jak wyjaśnić jak nawet nie odpiszą łaskawie co jest grane ... tam nie ma infolini.
Raczej żaden kumpel po prostu jakiś złodziej - haker. mam spory obrót na tym koncie ... co miesiąc wypłacam po kilka tyś. może ta taka zagrywka buka bo niewygodny klient ...
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
ale jak wyjaśnić jak nawet nie odpiszą łaskawie co jest grane ... tam nie ma infolini.
Raczej żaden kumpel po prostu jakiś złodziej - haker. mam spory obrót na tym koncie ... co miesiąc wypłacam po kilka tyś. może ta taka zagrywka buka bo niewygodny klient ...

tak, niewygodny klient dla Pinka bo kilka tysi co miesiąc wypłacasz... jaja :grin:
to nie betsson czy inny sportingbet, żeby za grosze konto blokowali.
Seweryn dobrze pisze.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Napisałem tutaj info o tym co mi się przytrafiło i po 20 min dostałem 4 meile od różnych osob z pinnaclesports lol ???? konto odwieszone.
Z tym że dalej nie wiem kto mi się włamał ( adres ip - wtedy wiedziałbym czy to haker czy ktoś z mojego otoczenia np.) co z kasą którą złodziej przegrał w kasynie - nie została zwrócona ... i pewnie nie będzie.
Dobrze by było gdyby istniała jakaś lista ip która może logować się do danego konta i było by po problemie ...

wow w końcu dostałem jakąś odp. tylko nie wiem czy ten suport jest ograniczony jakiś... żadnej odp na konkretne pytanie, ten poniższy meil też tyle znaczy co nic ... sprawdzili dokumenty i możliwe że mi odblokują konto - brawo .



Dear Client,


We have received and approved your ID documentation.

Our Customer Service Department has been notified.

To assist further with the reinstatement of your account, please send an email to our Customer Service Department at the following email address: [email protected]
 
Do góry Bottom