>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

pierwszy pseudo bukmacher na polskiej licencji

rpg 1K

rpg

Użytkownik
o Totomix chce być bezkonkurencyjnym bukiem w Polsce. Już jakiś czas temu widziałem tą akcję.
I ciekawe co teraz zrobią stare dziadki siedzące w STSie cały dzień
 
T 0

tubinho

Użytkownik
co z tego że można miec ten otwarty zakład i zagra przez internet ,skoro jak wygrasz nie da sie juz obraca na internecie tylko wypłata w totomixie
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No widać ze kombinują jak mogą aby chociaż po części obejść polskie prawo ale to jest raczej marna alternatywa dla zagranicznych buchamcherów i raczej nie ma szans aby podbili tym graczy online. Trzeba czekać na zmiany prawne.
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
P.s. Pani w pasiaku jest klasa jesli ktos by wiedzial jak sie nazywa stawiam piwo ???? ))pozdro ale i tka postawie ????
 
m.n 0

m.n

Użytkownik
Mi to tam nie przyszadza- wplacam grubsza kase np 100 zł, dosjate jeszcze 10 zł na kupon gratis ???? Posiedze w domu, na spokojnie poanalizuje, zagram i potem po wypłate ????
Niemal idealny ten program, chociaz fajnie by bylo jak by mozna np bylo kwote z wygranych doliczac do stanu konta ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
bardzo dobry pomysł jak dla mnie ???? wole iść do Toto po wypłatke niż czekać w innych bukach .. chociaż szkoda że tą kartę trzeba sobie wyrobić
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Trafili z pomysłem w 10. Ja teraz gram tylko przez neta z toto i dobrze idzie. Jest wieksza wygoda i od kazdej dychy dodają 1 zł ???? ✅
 
Do góry Bottom