>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pierwszy depozyt

P 0

ppawcio

Użytkownik
W jaki sposób najlepiej zdeponować pieniądze na betfair, poza moneybookers.
Mam konto w mbanku i karte visa electron.
Szukałem wszędzie ale nigdzie nie jest napisane ile kosztuje wypłata z betfair na kartę i zwykły przelew na konto. Jakbyście podali mi ile kosztuje wpłata na betfair tymi dwoma sposobami to też byłbym bardzo wdzięczny(zdaje mi się, że za darmo, ponieważ betfair posiada konto w polskim banku).
Chyba napisałem to trochę niezrozumiale to teraz to skrócę:
1 Ile kosztuje wypłata z betfair na konto przelewem?
2 Ile kosztuje wypłata z betfair na kartę?
3 Ile kosztuje wpłata do betfair kartą lub przelewem?
4 Czy mogę wpłacić na polskie konto betfair PLN&#39;y, a oni sami mi je zamienią na euro, czy muszę wpłacić euro(jako walutę wybrałem euro)?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi:grin:
 
B 4

bongo84

Użytkownik
1. chyba 10 euro czy cos takiego
2. nie wiem nigdy nie wyplacalem
3. nic nie kosztuje
4. wplacasz w zlotowkach reszta Cie nie obchodzi
 
S 1

sado222

Użytkownik
1. chyba 10 euro czy cos takiego
2. nie wiem nigdy nie wyplacalem
3. nic nie kosztuje
4. wplacasz w zlotowkach reszta Cie nie obchodzi
10 euro wyplata? Cos nie wydaje mi sie to mozliwe.. wydaje mi sie,ze jakies 2 euro
 
P 0

ppawcio

Użytkownik
Dzięki za powyższe odpowiedzi ????
Sado222: Ja jednak wolę betfair.
A gdzie znajdę na stronie betfair odpowiedź na 2 pytanie? Szukałem ale nic nie znalazłem. A może ktoś wypłacał na kartę i wie ile &quot;biorą&quot;?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Dwie osoby napisały w temacie i żadna odpowiedź nie jest ani pełna, ani prawdziwa.

1. Ile kosztuje wypłata z Betfair na konto przelewem?
Wypłata 5 EUR więc nieopłacalne.

2. Ile kosztuje wypłata z Betfair na kartę?
Wypłata 0 zł, czas realizacji 2-3 dni.

3. Ile kosztuje wpłata do Betfair kartą lub przelewem?
Prowizja od wpłaty kartą 1,5%, pieniądze od razu na koncie. Transakcja w banku rozliczona po 2-3 dniach.
Zwykły przelew 0 zł według tabeli na bf, ale osobiście nie sprawdzałem.

4. Czy mogę wpłacić na polskie konto Betfair PLN&#39;y, a oni sami mi je zamienią na euro, czy muszę wpłacić euro(jako walutę wybrałem euro)?
Przy wpłacie podajesz ile wpłacasz PLN, a resztą zajmą się oni.

Jak masz kartę debetową mBanku, to ustaw limity transakcyjne dla płatności internetowych, wpłacaj kasę i ... graj.
 
P 0

ppawcio

Użytkownik
Wielkie dzięki Robsonikk, właśnie o to mi chodziło.
Ale czy to nie jest tak, że płatności kartą do polskich banków są za darmo? Pytam się bo może myślałeś, że wpłata ma iść do Anglii. Pozdrawiam
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Wpłacałem kartą 1,5% prowizji, wypłata na kartę 0 zł prowizji, oczywiście mam na myśli nasz kraj. Sprawdzone.
 
Do góry Bottom