>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pierwsze konto na MB

F 0

feniks4

Użytkownik
Witam,
Właśnie zalogowałem się na bet365. Mam konto w BZ WBK więc najwygodniej będzie mi z niego i na niego przelewać środki. Muszę jednak posiadać konto w Moneybookers. Mam kilka pytań:
- czy muszę mieć kartę MasterCard?
- ile rocznie wyniesie mnie utrzymanie samego konta - nie licząc wpłat/wypłat
- czy wypłata na konto kosztuje 8 zł?
Proszę o informacje o kosztach związanych z utrzymaniem oraz wpłatami i wypłatami.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
nie musisz miec karty master
utrzymanie konta jest darmowe
wypłata z mb do banku niecałe 8zł, ale jak wplacasz prosto z banku to sobie wyplacisz prosto do banku
 
forin 450

forin

Użytkownik
nie musisz miec karty master
ale jak wplacasz prosto z banku to sobie wyplacisz prosto do banku
nie prawda, w bet365 zeby wyplacic na konto bankowe trzeba zrobic depozyt przez przelew bankowy gdzie jak dobrze pamietam minimum wplata 500zl lub ukash i paysafecard, a jak sie wplaca przez przelewy 24 via moneybookers to nie mozna wtedy wyplacic na konto bankowe bezposrednio, tylko na moneybookers
 
K 0

kubek15

Użytkownik
A wiecie czy można z MB wypłacić kase tak żeby odebrać ją w banku?
Przykład:
Nie mam konta w banku , ale mam na MB i tam się coś uzbiera i moge to wypłacić jakoś? czy oni tylko na kont musza przelać?
 
C 0

cheateu

Użytkownik
Tylko na twoje konto i tylko na twoje , zadne inne , musza sie zgadzac wszystkie dane podane w moneybookers z kontem bankowym tj. imie nazwisko , adres zamieszkania itd. Jest tylko opcja wyslania na inne konto moneybookers.
 
Do góry Bottom