>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Pierwsz wpłata

I 0

imeusz

Użytkownik
Witam założyłem konto w bet365 ze względu na bonus. Mam konto w ING i chce zrobic przelew ale minimalny to 500 zł a ja chce zrobic przelew na 200 zł. jest jaki inny lepszy sposób
 
E 0

e-diego

Użytkownik
Witam.
Planuje rozpocząć przygodę z bet36 ale zanim to nastąpie chciałem sie upewnić co do jednej rzeczy.
1. Zakładam konto na moneybookers i ze swojego konta bankowego (PKO BP) wpłacam pieniądze na MB, a następnie po założeniu konta na bet36 mogę wpłacić pieniądze z MB na konto bet36 i stawiać zakłady zgadza się??
2. Jeśli tak to czy przy pierwszej wpłacie z prywatnego konta na konto MB muszę się liczyć z jakąś dodatkową opłatą ??
 
E 0

e-diego

Użytkownik
Boryss6
A tak na zapas już zapytam. Gdy będe chciał wypłacić ewentualną wygraną to przelewam z bet36 na MB a potem z MB na prywatne i wsio gra ???? ??
Z tego co wyczytałem nie ma limitów przy wpłacaniu przez MB tak jak przy przelewie 500 zł ?? Czy czas oczekiwania realizacji przelewu z konta prywatnego na MB a potem z MB na bet36 jest długi tzn: parę godzin , kilka dni ??
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
1. Tak . Najpierw z buka na MB później na konto bankowe jednakże należy pamiętać że przelew z MB na konto kosztuje 1.80 euro (wychodzi ponaad 7 zł za przelew)
2. Kiedyś był limit wpłaty przez MB 25 zł , teraz nie wiem czy już znieśli ten limit czy dalej tak jest. Z konta prywatnego na MB idzie kilka dni . Może być w 2 dni zwykłym przelewem. Przynajmniej u mnie chyba dłużej nie szło . Z MB na bet365 przelew idzie w kilka sekund. Przy wypłacie z buka do MB przelew idzie czasami kilka godzin , czasami szybciej . Natomiast z MB na polskie konto z tego co wiem to maksymalnie szło do mnie 5 dni . Ewentualnie można wyrobić sobie kartę do MB która kosztuje jednorazowo 40 zł i uważam iż jest to najwygodniejszy sposób.
 
Do góry Bottom