>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pierścionek zaręczynowy.

kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Ja osobiście proponuję coś takiego

IND Pacers +3.0 @ 1.83 ⛔
AZS Olsztyn @ 1.55 ⛔
Skra Bełchatów @ 1.28 ✅
Jarkko Nieminen @ 1.50 ✅
AKO 5.45
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Chiny - Brazylia (Handicap setowy) H(2.5 - 0) 2 1.20
Russia - Egipt (Handicap setowy) H(0 - 2.5) 1 1.25
AKO: 1.50 * 100
Tego nie podsumuję, bo nie chce mi się sprawdzać jakie to były wyniki. Gdyby jednak był ktoś tak dociekliwy i chciał sprawdzić, proszę o PW i wtedy włączę ten kupon do statystyk.
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Postanowiłem podsumować moje dotychczasowe wypociny. Z racji tego, ze w paru poprzednich typach nie podałem stawki za którą grałem, przyjmę, że każdy zakład bądź kupon grany był za 25zł tak jak to miało miejsce ostatnio. Tak więc podsumowując:


PODSUMOWANIE 20.02.2012


Oddanych typów: 41
Trafionych typów: 29
Nietrafionych typów: 10
Zwrotnych typów: 2
Zagranych kuponów: 25
Trafionych kuponów: 14
Nietrafionych kuponów: 10
Zwrotnych kuponów: 1
Suma stawek: 680zł
Suma wygranych: 887,16zł

Yield: 30,46%
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Lucie Safarova @ 1.50 ✅
Mahesh Bhupathi i Rohan Bopanna @ 1.28 ✅
Lokomotiv Nowosybirsk @ 1.12 ✅
AKO 2.15 *25

Typy podawane zaraz przed szkołą, więc dopiero teraz poprawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Real Madryt Powyżej 0.5 (Pierwsze 10 minut – rzuty rożne) @ 1.44 *25 ⛔


Nie skomentuję tego meczu.. Zagrałem też Real wygra do zera.. Domyślacie się jakie było moje zachowanie w 93min.. Mam nadzieje, ze na Santiago dostaną porządny wpier... ;)
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Juan Martin Del Potro wygra 2-0 @ 2.00 *25 ✅

Mecz dostarczył ogrrromnych emocji.. Ale Potro dał radę po ładnym i wyrównanym spotkaniu.
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Real Madryt @ 1.38 ✅
Igor Sijsling @ 1.50 ✅
AKO 2.07 * 50

Chyba peffka. Pozdrawiam.

Bądź co bądź kupon wszedł.. Ale czy warty był tych nerwów? Wyczyny Sijslinga oglądałem na streamie i.. pozwole sobie nie skomentować. Natomiast Real.. Spodziewałem się trudnego spotkania. Bramka Ronaldo, no cuuudowna i tyle. Ale poza nią kilka zmarnowanych sytuacji i nerwówka do samego końca. Wygrana dzięki nieporadności zawodników Rayo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Lukas Lacko wygra 2-0 @ 1.57 * 50 ⛔

Tra ge dia !!! Co prawda odrobiłem część na LIVE ale i tak trochę w plecy.. Tiebreak w 3 secie doprowadził mnie do epilepsji.. Bubka 4 czy 5 matchpointów.. Lacko chyba ze 3.. Grali jak ofiary.. Przeciwnicy siebie warci. Powinien być remis.. Pozdrawiam.
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Errani S / Vinci R - Gallovits-Hall E / Shvedova Y 1 @ 1.25 zwrot
Cabal, Juan Sebastian - Paire, Benoit 2 @ 1.38 ✅
AKO: 1.73 * 50

Niestety 1 zwrot ale jakieś drobniaczki wpadły ;)
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Kubot 2-0 @ 1.25 ✅
Isner @ 1.13 ✅
Nalbandian @ 1.30 ⛔
AKO: 1.83 * 25


Meczu niestety nie widziałem, nie wiem co się Nalbandianem stało, że tak słabo.. No nic tripelek nie wszedł krótko mówiąc. Przynajmniej stawkę odpowiednią dobrałem ;)
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Na dziś coś takiego:
Del Potro, Juan Martin - Golubev, Andrey 2-0 @ 1.30 ✅
Team Lakkapää - Sun Volley 1 @ 1.25 ✅
CMC Ravenna (1.5) - Bre Banca Lannutti Cuneo (0) 2 @ 1.30 ✅
AKO: 2.11 * 50

Konsekwentnie na Del Potro plus siatkówka.. Jeżeli się komuś podoba proszę pobierać. Pozdrawiam

To co miało wejść, weszło ;)
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Lokomotiv Kharkiv (0) - AZS Politechnika Warszawa (2,5) 1 @ 2.20 *25 ⛔

Jeszcze coś takiego wpadło mi przed momentem w oko.. Warszawa wygrać nie wygra, tak podejrzewam.. Obojętnie jaka wygrana Lokomotivu daje nam złoty set, więc jeśli Lokomotiv wygra pierwszego seta wydaje się, że 3-0 jest pewne, bo AZS będzie skupiał się na owym złotym secie.. Zobaczymy czy się sprawdzi!

Meczu niestety nie widziałem.. Ale chyba była szansa na 3-0? Jeśli ktoś oglądał i chce podzielić się informacją zapraszam na priv.
I oczywiście nie doceniłem AZS. Zasłużone gratulacje!
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Kocham Katkę ! ile masz lat jesli mozna wiedziec i ile lat ma wybranak ktorej chcesz sprawic pierscionek, z czystej ciekawosci pytam i zycze powodzenia
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Murray, Andy - Berdych, Tomas 2 +1,5 @ 1.50 ⛔
Llodra M / Zimonjic N - Knowle J / Peya A 1 @ 1.25 ⛔
AKO: 1.88 * 50

No niestety.. Nie udało się nic trafić na początek miesiąca.
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska (Handicap setowy) H(1.5 - 0) 2 @ 1.70 ⛔
PGE Skra Bełchatów - Fart Kielce (Handicap setowy) H(0 - 1.5) 1 @ 1.18 ✅
AKO: 2.01 * 50

Ciągle zastanawiam się nad tym Jastrzębiem.. Kursy na Resovię znacznie wzrosły. H -1.5 na Rzeszów to aż 2.20.. Czytałem, że rezerwa będzie i, że mogą się dogadać ale czy aby na pewno?

Warszawska tragedia.. Mieli prawo być zmęczeni.. A Resovia była jednak do grania.. No cóż.
 
Do góry Bottom