>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pieniądze bez zwrotu?

D 2

decoo

Użytkownik
Witam,
Otóż mam pewien problem. Przez pośpiech wpisałem adres mieszkania, w którym mieszkam na studiach. Od razu po tym fakcie pisałem do konsultantki na czacie , która powiedziała mi, że gdy wyślę te dokumenty(dowód, prawo jazdy oraz wyciąg z banku z widocznym numerem konta) to nastąpi zmiana adresu na ten, który mam podany na dokumentach. Gdy wysłałem to poprzez e-maila to konsultant wysyła mi wiadomość, że na dokumentach musi być adres, jaki mam wpisany na dokumentach, a jak nie to mam wysłać rachunki za prąd itd. (nie są na mnie). Gdy pisałem o jakiejś innej możliwości to ciągle pisano mi żeby wysłać te rachunki za gaz, albo że mam podać dokumenty z adresem z konta. Zablokowano mi konto, więc nie mogę załatwić tego na czacie z konsultantem. Co w tym przypadku zrobić? Na adres, który mam na dokumentach nie jest zarejestrowane żadne konto, więc nie ma mowy o wyłudzeniu jakichś bonusów czy coś w tym stylu, po prostu się pomyliłem.
Pozdrawiam
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Na pewno masz jakieś dokumenty z adresem: paszport, dowód osobisty, prawo jazdy itd.
Rachunek za media, prąd etc., jeśli nie masz, możesz dostać fakturę za paliwo na każdej stacji benzynowej lub w sklepie budowlanym.
Możesz również podać login na PW, zmonitoruję tą sprawę.
 
D 2

decoo

Użytkownik
Święta, czy nie święta, ponad 2 tygodnie minęły ... ???? Później będzie, że sprawa już przedawniona i nie odzyskam kasy, wiadomka
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Przepraszam, że tak późno odpisuje, ale wcześniej z różnych powodów nie mogłem napisać.
Twoje konto jest zablokowane, ponieważ są podejrzenia o wyłudzenie bonusu.
Powinieneś otrzymać kilka dni temu e-mail z informacjami jakie dane musisz dostarczyć.
 
Do góry Bottom