>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piast G. - HEKO Czermno, ŁKS - Lechia

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Mam małą prośbe, czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy warto w tych spotkaniach dać dwie jedynki :?: Czy może dać Radomiak - Nowe Misto 1 :?: Ja sie na tej lidze zbytnio nie znam i z tych trzech zdarzeń prosiłbym o wybranie dwóch pewniejszych. No i prosiłbym jeszcze o odpowiedź jak najszybszą bo chce już sobie kupon złożyć.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Sadze ze Piast mozna zagrac.Poniewaz walcza o awans i zrobia wszystki zeby u siebie wygrac.Podobnie jest w meczy ŁKSu z lechia napewno powalcza o zwyciestwo.Ale pamietaj ze to druga liga polska i tam sie moze wszystko zdarzyc.Jaednak sadze ze to bardzo solidne typy bo obie druzyny walcza o awan do pierwszej ligi. :wink:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Sadze ze Piast mozna zagrac.Poniewaz walcza o awans i zrobia wszystki zeby u siebie wygrac.Podobnie jest w meczy ŁKSu z lechia napewno powalcza o zwyciestwo.Ale pamietaj ze to druga liga polska i tam sie moze wszystko zdarzyc.Jaednak sadze ze to bardzo solidne typy bo obie druzyny walcza o awan do pierwszej ligi. ;)
Dzięki bardzo fcbialas, no to zagram Piast i ŁKS.
 
J 0

jedrek

Użytkownik
witam
Co do Radomiaka ostatni mecz przegrał zwazajac na to ze Radomiak jest druzyna ktora w rundzie wiosennej nie wygrała zadnego meczu to bym sie zastanowił czy postawic czysta 1
ja jestem Kibicem Radomiaka i zawsze bede obstawiał na niego lecz ten mecz obstawił bym z podporka czyli 1x zremisował ✅

ŁKS - Lechia ŁKS ma kłopoty wewnetrzne jednak ostatni mecz wygrali na wyjezdzie z zagłebiem 0:1 wiec idac za ciosem powinni i u siebie wygrac lecz patrzac na całą runde wiosenna wiem ze to roznie z ŁKS-em bywa dlatego takze bym podparł ten wynik 1X zremisował ✅

Piast - HEKO co do tego meczu hmmm dwie druzyny ze srodka tabeli nie jeden raz sie przekonałem ze takie mecze zazwyczaj kończa sie remisami wiec zaryzykowałbym to czysty x ehh 2:0 ⛔

ale jak juz napisał moj poprzednik to jest II Liga i wszystko moze sie zdarzyc tutaj nawet Lider moze przegrac z ostatnia druzyna z tabeli

pozdrawiam i zycze powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom