>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłkarskie typy

ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
7.
Serie A, Empoli - Roma 12.09.2022, 20:45 (1:2)

Przyznam, że ten mecz mi siedzi w głowie od piątku. Zacznę od obrony, gdzie w obu drużynach jest w tym sezonie spory problem, bramkarze nie są pewnym punktem swoich drużyn, w obecnym sezonie wpuścili po 5 goli. Obaj bronią 64% strzałów, co plasuje ich w dolnym rejonie klasyfikacji bramkarzy Serie A pod tym względem. Obrońcy również nie spisują się najlepiej, szczególnie Smalling w Romie mnie w tym sezonie nie przekonuje. Gospodarze wielkich gwiazd w składzie nie mają, ale u siebie grają ofensywnie i przyjemnie dla oka. W Romie Dybala zaczyna się rozkręcać, Abraham sporo strzela na bramkę, ale na razie mało skutecznie. Obaj są w czołówce oddanych strzałów. Po łomocie od Udinese i porażce w Lidze Europy. Liczę, że dziś będziemy świadkami ciekawego widowiska, a over, który wybrałem do gry mogą pokryć sami wyżej wymieni gracze, dodatkowo liczę, że Empoli również coś ustrzeli.
Over 2,5 gola @1,90 etoto
Stawka: 5j
Wygrana: 8,36j
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
8.
Spezia - Sampdoria 17.09.2022, 18:00 (2:1)

Obstawiam w "polskim" meczu gole. Pełna zgoda, że będzie tu walka, bo sytuacja w tabeli obu drużyn, a szczególnie gości jest kiepska. Dlatego też przypuszczam, że oba zespoły nie zastosują klasycznej murarki, tylko ruszą po 3 punkty. Dodatkowo Drągowski świetne interwencje często przeplata babolami, lub łapanymi głupio kartkami. Golkiper Sampdorii, Audero również jak dotychczas furory nie robi, 11 puszczonych goli na 6 spotkań, 67% obronionych strzałów. Spezia u siebie w ostatnich dwóch meczach strzeliła 4 gole, dodatkowo H2H również wygląda zachęcająco do gry na gole.

11111.png



Over 2,5 gola @2,03 fortuna
Stawka: 5j
Wygrana: 8,93j

9.
Spezia - Sampdoria 17.09.2022, 18:00

Analiza wyżej.
Obie gol @1,75 superbet
Stawka: 5j
Wygrana: 7,70j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1331
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
10.
Fiorentina - Hellas Verona 18.09.2022, 15:00 (2:0, 3 rożne Verony)

Zazwyczaj nie gram rzutów rożnych, ale tu mi się wydaje, że warto iść w stronę rożnych gości, którzy sporo ich nabijają w tym sezonie:
- vs Napoli dom 4
- vs Bologna wyjazd 8
- vs Atalanta dom 7
- vs Empoli wyjazd 10
- vs Sampdoria dom 7
- vs Lazio wyjazd 5.
Verona over 3,5 rożnych @1,82 fortuna
Stawka: 5j

11.
Fiorentina - Hellas Verona 18.09.2022, 15:00

Analiza wyżej.
Verona over 4,5 rożnych @2,84 fortuna
Stawka: 5j
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
12. Serie A
Empoli – Milan 01.10.2022, 20:45 (1:3)

Zacznę od absencji w drużynie gości: bramkarz Maignan, lewy obrońca Hernandez i defensywny pomocnik Tonali – trzech podstawowych graczy Milanu. Wraca natomiast z zawieszenia Leao i to chyba tyle pozytywów. Gospodarze bez większych osłabień, dlatego też w tym meczu będę stawiał na gole i być może na jakąś niespodziankę ze strony Empoli.
Obie gol @1.90 superbet
Stawka: 5j
Wygrana: 8,36
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +974
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
13. Serie A
Atalanta - Fiorentina 02.10.2022, 18:00 (1:0)

Wiem, że oba zespoły nie są w tym sezonie overowe, ale sytuacja kadrowa sprzyja grze pod gole. W drużynie gospodarzy zabraknie bramkarza Musso, Fiorentina również jest osłabiona brakiem obrońcy Dodo, a na bramce wystąpi Terracciano, który ma skuteczność obrony strzałów na poziomie 55%. Tradycyjnie zerkam też na H2H, które również zachęca do gry pod over goli.

82929D86-76F8-40CF-9384-A290EB205798.jpeg

Over 2,5 gola @1,90 fortuna
Stawka: 5j
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
1. La Liga
Mallorca - Barcelona 01.10.2022, 21:00 (0:1)

Nie jestem wielkim fanem hiszpańskiej ligi, przyznam, że zacząłem oglądać głównie, aby sprawdzić jak poradzi sobie w niej Lewandowski, ale do rzeczy. Faworyt w tym meczu jest oczywisty, lecz dziś zagra bez dwóch podstawowych obrońców - Araujo i Kounde. Drużyna gospodarzy w tym sezonie nie strzeliła gola tylko w pierwszej kolejce. Zatem patrząc na wystawiony kurs na BTS zdecydowałem się go pobrać.
Obie gol @2,20 superbet
Stawka: 5j
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Podsumowanie Września:

- Ilość typów: 13
- Typy wygrane: 9
- Typy przegrane: 4
- Zwroty: 0
- Skuteczność: 69%
- Postawione jednostki: 65
- Zysk/strata: +17,5j
- Yeld: +26,92
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1343
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
2. Serie A
Trochę późno, ale gram jeszcze takiego dubla:
Fiorentina over 0,5 gola
Sassuolo - Salernitana obie gol
Stawka: 5j
AKO: 2,34 superbet

Mecz Fiorentiny opisałem wcześniej, natomiast spotkanie Sassuolo - Salernitana, to uważam, że pomimo braku Berardiego gole tu padną, bo goście pod tym względem od 5 spotkań wyglądają bardzo dobrze, a gospodarze nadal mają sporo do zaoferowania w ataku, szczególnie podoba mi się gra tego francuza - Laurienta.
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
3. Serie A
Milan - Juventus 08.10.2022, 18:00 (2:0)

Niewątpliwie to będzie mecz kolejki, bardzo osłabiony Milan po dwóch porażkach z rzędu podejmuje łapiący dobrą formę Juventus. W składzie gospodarzy zabraknie Maignana, Calabrii, Kjaera, oraz Saelemaekersa. Prawdopodobnie wróci Hernandez, ale nadal ta obrona nie będzie optymalna. W Juve wciąż pauzuje za czerwoną kartkę Di Maria, natomiast wróci do składu niegrający wczoraj Milik, który notuje prawdzie wejście smoka do zespołu Starej Damy. Moje typy na ten mecz, to głównie gra na gole:
Over 2,5 gola @2.20 fortuna
Stawka: 10j

4.
Juventus over 1,5 gola @3.50 fortuna
Stawka: 5j

5.
Vlahovic gol @3.40 superbet
Stawka: 5j

6.
Obie gol @1.94 etoto
Stawka: 10j
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
7. Liga Mistrzów
Z dzisiejszych spotkań wybrałem dwa mecze z grupy E: Dinamo - Milan, oraz Salzburg - Chelsea. Wszystkie zespoły z tej grupy mają szanse na awans, więc myślę, że goli tu nie zabraknie. Pierwszy mecz Dinamo z Milanem zakończył się wynikiem 3:1 dla ekipy z Mediolanu, gospodarze w tym sezonie w każdym meczu u siebie strzelali przynajmniej jednego gola. Goście nadal bez podstawowego bramkarza, pauzującego za czerwoną kartkę obrońcy Tomoriego, oraz wciąż kontuzjowanego Calabrii. O atak Milanu się nie martwię, bo bramki strzelają regularnie. Druga para, Salzburg - Chelsea - tu również sądzę, że gole padną i także gram BTS
Dinamo - Milan, obie gol @1,77 fortuna (0:4)
Salzburg - Chelsea, obie gol @1,80 fortuna (1:2)
AKO: 3,19
Stawka: 10j
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Podsumowanie Października:

- Ilość typów: 11
- Typy wygrane: 1
- Typy przegrane: 10
- Zwroty: 0
- Skuteczność: 9%
- Postawione jednostki: 80
- Zysk/strata: -63,28
- Yeld: -79,1


Skandaliczny miesiąc w moim wykonaniu. Jeden mecz, co do którego byłem bardzo przekonany położył mi 4 kupony. Jest nauczka na przyszłość.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Wrzucam kilka zakładów długoterminowych na Mundial. Będę je rozliczał razem z przedsezonowymi.

Zwycięska drużyna będzie z Ameryki Południowej @3.25 fortuna
Stawka: 50j

Brazylia w top4 @2.15 fortuna
Stawka: 50j

Brazylia w top2 @3.20 fortuna
Stawka: 50j

Over 2,5 czerwonych kartek w meczu (łącznie z dogrywką) @28 superbet
Stawka: 30j

Król strzelców - Depay @35 superbet
Stawka: 10j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom