>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Piłka od Tigera

blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Witam, w tym temacie będę podawał swoje typy z piłki nożnej, zapraszam do gry i życzę wysokich wygranych! Proszę o nie komentowanie tego tematu, każdy typ rozliczę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Primera Divison, 18.01.2015 godzina 21:00
Elche CF vs. UD Levante​
Typ: over 6,5 kartki w meczu, Betano @1,90 ✅✅✅
Wynik: 1:0, 6 kartek żółtych, 1 czerwona​
Krótka analiza typu:
Mecz bardzo sprzyjający overowi kartkowemu. Sędzia tego spotkania, pan Carlos Velasco uwielbia kartkować. W ostatnich trzech meczach pokazał łącznie 28(!) kartek żółtych, a w dwóch ostatnich pokazał zawodnikom nawet dwie czerwone. Ten mecz będzie walką o wyjście ze strefy spadkowej. Zapowiada się ostry mecz, w którym obie drużyny nie będą odstawiać nogi. Punkty zdobyte w tym meczu będą miały ogromne znaczenie, ponieważ mogą dać nowe życie dla jednej z drużyn.
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Serie A, 18.01.2015 godzina 12:30
SS Lazio Rzym vs. Napoli​
Typ: 2, Betano @2,87 ✅✅✅
Wynik: 0:1​
Krótka analiza typu:
Obie drużyny walczą o miejsce dające kwalfikacje do LM. Drużyna Lazio gra u siebie bardzo dobrze, ostatnie 2 mecze wygrała po 3:0. Jednak mój typ kieruję w stronę gości, z powodu braków kadrowych Lazio. W drużynie ze Stadio Olimpico zabraknie aż 9 ważnych graczy. Marchettiego, De Vrija, Edersona, Gonzaleza, Cianiego, Braafheida, Gentilettiego, Lulicia i Andersona. W drużynie Napoli też zabraknie kilku zawodników (Ghoulama, Michu, Britosa, Zunigi,Insigne), lecz tych piłkarzy o wiele łatwiej zastąpić drużynie z Neapolu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Jupiler League, 18.01.2015 godzina 14:30
RSC Anderlecht vs. Lierse SK​
Typ: handicap RSC Anderlecht -1, Betano @1,61 ✅✅✅
Wynik: 3:0​
Krótka analiza typu:
Typ warty grubszego zagrania. Drużyna Anderlechtu (2 miejsce w tabeli) podejmuje ostatnią drużynę tabeli- Lierse SK. W tym spotkaniu typuję zwycięstwo gospodarzy przynajmniej dwiema bramkami. Ostatnie mecze Anderlechtu to imponujące zwycięstwa (5:0, 4:0, 2:0, 3:0, 3:0). Na drugim biegunie są piłkarze Lierse, których ostatnie mecze to istny koszmar dla kibiców tego klubu. Na 4 ostatnie mecze w lidze zanotowali 3 porażki (w tym dwie po 6:0) i jeden remis. Co więcej, drużyna Lierse SK od 2004 roku przegrała każdy mecz jaki grała na obiekcie Anderlechtu przynajmniej dwiema bramkami. W Anderlechcie zabraknie jedynie zawieszonego za kartki Mitrovicia. Mimo braku tego napastnika drużyna Anderlechtu powinna spokojnie zwyciężyć przynajmniej dwiema bramkami. Dla odważniejszych polecam -2 RSC Anderlecht po kursie @2,5✅✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
PODSUMOWANIE DNIA 18.01.2015
Typy zagrane: 3
Typy trafione: 3
Typy nietrafione: 0
Skuteczność dnia: 100 %
Skuteczność ogółem: 100 % (3/3)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Premier League, 19.01.2015 godzina 21:30
Everton vs. West Brom​
Typ:over 1,5 kartki w meczu , Betano @1,60
Wynik: zakład unieważniony przez bukmachera​
Krótka analiza typu:

Poniedziałkowa oferta jest bardzo uboga w porównaniu do weekendowej, lecz moim zdaniem wypatrzyłem ciekawy typ. Przechodząc do rzeczy, w każdym meczu Evertonu w Premier League padały przynajmniej 2 kartki na spotkanie. West Brom dużo mocniej stroni od kartek, lecz w pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie padło 5 kartoników. W dodatku sędzią tego spotkania będzie Michael Oliver, który tak bardzo nie stroni od wyciągania z kieszeni &quot;żółtka&quot;.
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Zakład na kartki w meczu Everton - West Brom został unieważniony przez Betano. Linia skoczyła do 3,5 jak na moje nie ruszam tego w takim razie.
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Premier League, 19.01.2015 godzina 21:30
Everton vs. West Brom​
Typ: Romelu Lukaku Dowolny gol, Betano @2,30 ⛔⛔⛔
Mecz tak słaby, jak nowe odcinki serialu &quot;Świat według kiepskich&quot;​
Wynik: 0:0​
Krótka analiza typu:

Skoro w kartkach zmieniła się linia, podam mój rezerwowy typ na ten mecz. Nie ukrywam, że ten typ jest dużo bardziej ryzykowny. Dziś na Goodison Park czeka nas interesujący mecz, w którym kibice Evertonu liczą na przełamanie swoich pupili. Everton ostatnio w końcu zagrał dobry mecz (z Man City 1:1), a błyszczał w nim Lukaku, który sprawiał niemałe kłopoty dla bardzo mocnej defensywy Obywateli. Jeżeli utrzyma formę z poprzedniego meczu powinien wchodzić w defensywę WBA jak &quot;w masło&quot;. Belg powinien być dziś największą gwiazdą spotkania, które moim zdaniem uwieńczy bramką. Również w poprzednim meczu tych ekip na The Hawthorns Belg zapunktował.
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
PODSUMOWANIE DNIA 19.01.2015
Typy zagrane: 1

Typy trafione: 0

Typy nietrafione: 1

Skuteczność dnia: 0 %

Skuteczność ogółem: 75 % (3/4)​
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Mecze towarzyskie, 20.01.2015 godzina 15:00
SK Sturm Graz - KSV 1919​
Typ: 1&amp;over 2,5 ; Betano @ 2,00 ✅✅✅
Wynik: 5:0
Niestety nie mam czasu na napisanie analizy, ale polecam ten typ
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Capital One Cup, 20.01.2015 godzina 20:45
Liverpool vs. Chelsea​
Typ: over 4,5 suma kartek ; Betano @1,87 ⛔⛔⛔
Wynik: 1:1​
4 &quot;żółtka&quot; w meczu :zoltakartka:
Krótka analiza typu:
Największy hit dzisiejszego dnia. Kolejny mecz, w którym wietrzę over kartkowy. Już na konferencjach prasowych menedżerowie obiecali walkę o awans do finału Capital One Cup. W końcu może to być jedyna szansa na uratowanie sezonu dla Liverpoolu, a dla Chelsea pierwszy puchar po powrocie The Special One, który wiecznie chce udowodnić wyższość Chelsea nad Liverpoolem na stadionie Anfield, mając w pamięci wydarzenia z przeszłości. Martin Atkinson, sędzia dzisiejszego spotkania, lubi kartkować czołowe drużyny Premier League w meczach bezpośrednich, sądzę, że nie inaczej będzie w pucharze.
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
PODSUMOWANIE DNIA 20.01.2015
Typy zagrane: 2

Typy trafione: 1

Typy nietrafione: 1

Skuteczność dnia: 50 %

Skuteczność ogółem: 67 % (4/6)​
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Mecze towarzyskie, 23.01.2015 godzina 16:00
FC Dynamo Kiev -Benfica Luanda​
Typ: 1&amp;over 3,5 ; Betano @ 2,12
Wynik:
Krtótka analiza typu:
Dziś będzie najkrócej, w zespole z Kijowa w kadrze meczowej bardzo dużo piłkarzy podstawowych, a kurs dla mnie wygłada jak promocja. :cool:
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Eerste Divisie (Holandia - Jupiler League), 06.02.2015 godzina 20.00
FC Eindhoven vs Roda JC​
Typ: over 2,5 ; Bet365 @1,66
Wynik:
Krótka analiza typu:​

Witam po dłuższej przerwie, jak wiadomo okres sesji jest ciężkim okresem, ale już prawie przeżyłem więc można coś zagrać ???? Dziś na warsztat biorę mecz drugiej ligi holenderskiej. W Eindhoven zobaczymy pojedynek dwóch drużyn z czołowych miejsc tabeli. Dlaczego over 2,5? Z prostej przyczyny. Obie drużyny zupełnie inaczej rozpoczęły 2015 rok. FC Eindhoven wygrywa mecze i strzela sporo goli. Drużyna z Eindhoven wygrała 4 ostatnie mecze: 3:0, 4:3, 3:0, 2:1. W każdym z tych meczów padał over 2,5. Natomiast drużyna Rody z pewnością ostatnimi wynikami nie zadowoliła swoich kibiców. W 2015 rozegrała już 5 meczów: 0:3, 3:2, 1:3, 1:4, 1:3. Wszystkie z tych meczów było mocno overowe. Nie zapowiada się na braki kadrowe w obu drużynach. Moim drugim typem za mniejszą stawkę jest czysta 1 na gospodarzy po kursie @1,85 w Bet365 . Polecam i pozdrawiam :cool:
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
Primera Divison, 06.02.2015 godzina 20.45
Deportivo La Coruna - Eibar​
Typ: over 6,5 kartki ; Bet365 @1,8
Wynik:
Krótka analiza typu:​

Jak sędzią jest Carlos Velasco wiadomo, że będą żniwa jeżeli chodzi o kartki :grin: W pierwszym moim typie w tym temacie już wspominałem o Hiszpanie. Velasco się nie patyczkuje, daje dużo kartek, a 6,5 linia co to dla niego. W ostatnich 5 meczach pokazał odpowiednio od najwcześniejszego meczu: 10, 9, 9, 7, 9. Polecam i Pozdrawiam :cool:
 
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik
blacktiger 53

blacktiger

Użytkownik

Piłka nożna -- Finlandia --Veikkausliiga


Hifk vs Jaro

typ: 1 @1.90 Bet 365

Zapraszam dziś do Finlandii, gdzie o godzinie 13 na Sonera Stadium zagrają drużyny Hifk i Jaro. Mecz ten wybrałem ze względu na zachęcający kurs. Drużyna Hifk jest w dobrej formie, nie przegrała ostatnich 5 meczów ogółem, a z ostatnich 4 meczów u siebie zdobywała punkty. Drużyna Jaro natomiat jest na przeciwnym biegunie, forma tej bardzo młodej (średnia wieku 19.3 lat) drużyny nie jest imponująca. Co prawda przełamali serię porażek na wyjazdach, ale stało się to z najsłabszą drużyną ligi. Z innymi zespołami bilans drużyny Jaro nie urzeka, na 5 meczów wyjazdowych przegrali wszystkie 5. Jak wynika z informacji podanych na stronach zepsołów, nie zapowiada się na braki kadrowe. Polecam i pozdrawiam.
 
Do góry Bottom