>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka nożna :)

krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
taką samą piłkę miałem i po dwuch tygodniach się rozje**ła.Graliśmy z kumplami 2h dziennie.i balon się odkleił i piłka do du*y(dodam żę to już trzecia moja piłka za 60zł w której się balon odkleił).Lepiej nazbieraj sobie na takie coś
PIŁKA EURO 2008
(zapewniam cię że taką piłką pograsz kupe czasu)!!!:
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Z krzyskiem zgadzam sie w 100%-ach. Miałem juz kilka piłek po okolo 60 dych i zawsze rozlatywały sie szybko niby tak samo wyglada a jednak takie gow*o. Troche szkoda było mi tych oklo 300zł na orginalna ale jesli chcesz miec ja dłuzej to polecam
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Tą żółtą mamy w klubie ale orginalną bo Jurek Dudek to wujek jednego kumpla z klasy i mu dał więc przyniósł ???? Powiem Wam że gra się bardzo fajnie, ale to może z tego względu że orginalna bo wiadomo podróby jak to podróby :]
Nam trener na nowy sezon kazał kupić nowe piłki bo dostaliśmy w pierwszej klasie z klubu ale prawie wszystkie zgubiliśmy :p I powiedział że jak każdy kupi sobie swoją to będzie bardziej szanował :] Osobiście zastanawiam się nad selectem coś w tym stylu tylko raczej lepszą a raczej lepszy model bo jak każdy wie im wyżej tym lepiej ???? http://allegro.pl/item394574004_super_pilka_select_play_promocja_importer_.html

Selcty do na prawdę b. dobre piłki - bardzo polecam !
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Potwierdzam opinie o selectach. Ja mam właśnie selecta już drugi sezon. I odziwo nawet całkiem dobrze się trzyma. Zawsze piłka mi po sezonie się rozlatywała a tu dalej trzyma się dzielnie. Gram intensywnie na asfalcie i dopiero w drugim sezonie zaczęły łatki odpadać niektóre. Dlatego polecam piłki tej firmy. Pozdrawiam
 
matex 0

matex

Użytkownik
szczerzę mówiąc to mi najlepiej grało się modelem z MŚ 2002, ale jej juz chyba nie dostaniemy w sklepach (szkoda kupiłbym drugą :|)

 
Do góry Bottom