>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Piłka Nożna - Remisy do przerwy

dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Witam, będę się starał w tym temacie podawać swoje typy głównie na piłkę nożna, będę starał się typować remisy do przerwy. Budżet na start to 500zł. Czasami będę też wrzucał inne typy z piłki nożnej, natomiast głównym zadaniem jest szukanie underowych typów w których pada mało bramek.
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Na pierwszy ogień idzie dzisiejszy mecz ekstraklasy Lech Poznań podejmuję Lechię Gdańsk. Lech póki co zawodzi jak w zeszłym sezonie, kadra według mnie mocno osłabiona po zeszłym sezonie. Duże nadzieje po ostatnim meczu z Pogonią, nowy trener duże ambicję. Jeśli chodzi o gości to w tym sezonie wyglądają całkiem nieźle szczególnie u siebie, na wyjazdach zdecydowanie gorzej. Ciekawe transfery i mocna kadra no i ostatnie zwycięstwo z Cracovią.
Według mnie decydującą sprawą w tym meczu będzie pogoda. Wczoraj w Poznaniu cały dzień prawie lało, dziś strasznie zimno, to raczej nie będzie sprzyjać strzelaniu bramek. Obie ekipy prezentują podobny poziom i typuje remis do przerwy, dla odważniejszych można spróbować DW 0;0 do HT
Remis do Przerwy (Bwin) kurs: 2;00 Stawka :100zł
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Aha właśnie się o tym przekonałem ;) Mój wielbłąd, sprawdziłem przed chwilą pogodę i w Gdańsku było podobno, tylko Lechia u Siebie zdecydowanie mocniejsza. Typ mimo to podtrzymuje.
 
Do góry Bottom