>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Piłka nożna plażowa

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mało na ten moment widzę typów długoterminowych ale jeśli coś przykuło moją uwagę to:

Senegal wygra grupę C 3,0
Portugalia wygra grupę D 4,75 - oczywiście jest Brazylia i to Oni są faworytem jednak uważam, że kurs jest mocno za wysoki.

Na I kolejkę wybieram coś takiego:

USA - Włochy 1:3

Włochy
1,45
Włochy I tercja 1,90
Włochy powyżej 4,5 1,75

Tahiti - Argentyna 4:3

Tahiti
1,75
powyżej 7,5 1,80
powyżej 8,5 2,25
Tahiti powyżej 3,5 1,45

Hiszpania - Iran 5:5

Iran powyżej 2,5
1,30
Iran 2,27
gol z przewrotki? TAK 2,50

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Egipt 2:0

ZEA
1,97
gol z przewrotki? TAK 2,50

Zacznę od 2óch ostatnich meczy. Hiszpania co prawda faworyzowana drużyna w meczu z Iranem jednak tak jak napisałem Iran poszedł bardzo mocno do przodu i aż żal nie spróbować iść w ich stronę, kurs jaki podaje nam Fortuna jest bardzo atrakcyjny. Iran od 20 spotkań zaledwie 2 porażki z Rosją, pokonali między innymi Brazylie, Hiszpanię, Paragwaj, Japonie, Senegal. Hiszpania znowuż odwrotnie, oczywiście jest to nadal drużyna, która może zdobyć nawet MŚ ale grają Oni od kilku lat ewidentnie coraz słabiej, terach ich forma przed MŚ nie była najlepsza porażka z Anglią to już była sensacja.
Reasumując tak jak napisałem ten mecz jest tak naprawdę 50 na 50 w Hiszpanii nadal grają świetni zawodnicy jak Dona, Antonio, Chiky, David ale dla mnie Iran może być na tym turnieju czarnym koniem. Do dubla można śmiało dać te 3 bramki po niskim kursie a kto lubi ryzyko to win Iranu.

Jeśli chodzi o ZEA to również idę w ich kierunku ze względu na kurs, jest dość wysoki. Gospodarze i jest to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Egipt jest dla mnie drużyną mocno niewiadomą i zagadką, ZEA widziałem niejednokrotnie jak grają i ta gra jest całkiem przyzwoita. Liczę po prostu na ich zwycięstwo.

Jeśli chodzi o mecz Tahiti vs Argentyna to czuję w tym meczu bramki dlatego poszedłem w overy i to są moje główne typy. Kurs na zwycięstwo Tahiti jest również według mnie wysokie i także pójdę w ich zwycięstwo. Co prawda jak już napisałem Tahiti gra tylko w tych najważniejszych turniejach i ciężko ich oglądać na tych mniejszych turniejach a więc również niewiadoma jest ich forma ale skład jaki jest na tym turnieju pozawala myśleć, że w meczu z Argentyną powinni wygrać.

Włosi w meczu z USA są dla mnie zdecydowanym faworytem i tutaj także nie powinno zabraknąć bramek jednak liczę przede wszystkim na bramki po ich stronie dlatego nie wchodzę w over meczowy a w over drużyny. Włosi również na ten turniej zabrali doświadczony skład a USA według mnie jest jedną ze słabszych drużyn na całym turnieju.

Oczywiście to są moje propozycje, każdy kto chce grać niech gra to co sam uważa i za stawki jakie sam uważa za słuszne.
Powodzenia i zapraszam do udzielania się :)

Spróbuję jeszcze za drobne zagrać na mojego czarnego konia tego turnieju a mianowicie:

Iran wygra MŚ - 12
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2838
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-02-15 o 10.27.14.png

Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
1000x200_FORUMVIP.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za nami pierwszy dzień MŚ w Dubaju.
Oglądaliśmy dość mało bramek jak na plażówkę i to mnie troszkę zawiodła nie mniej jednak faworyci wygrywali więc tutaj już żadne zaskoczenie.
Dziś 2gi dzień i do walki wkracza grupa C i D.

Kolumbia - Japonia 2:3

Z dużą ciekawością wczoraj oglądałem Argentynę w kontekście właśnie dzisiejszego spotkania Kolumbii i Tahiti mocno wymęczyło Argentynę swoją grą, widać było, że Argentyna fizycznie nie dała rady mimo wszystko z 1:4 doszli wynikiem 3:4 ale to bardziej Tahiti zlekceważyło rywala.
W dalszym ciągu nie wiem co z Ozu czy zagra czy nie bo jednak robi robotę w obronie.
Japonia z roku na rok robi duże postępy, na poprzednich MŚ Japonia doszła aż do półfinału! Co było dla nich rewelacyjnym wynikiem. Czy w tym roku również będzie tak dobrze? Uważam, że nie... ale nie można ich przekreślać.
Dla mnie w tym meczu Japonia jest zdecydowanym faworytem i uważam ogólnie, że dziś zobaczymy już zdecydowanie więcej bramek.

Japonia 1,42
powyżej 7,5 1,73

Portugalia - Meksyk 8:2

Jeden z głównych faworytów do wygrania całych MŚ vs jednak ze słabszych drużyn na tych MŚ. Tutaj Portugalia jeśli zagra na swoim poziomie to powinniśmy oglądać widowiskowe spotkanie. Nie powiem czy Portugalia wygra ten mecz 2 czy 5 bramkami ale w tym meczu wejdę w bramki i... gola z przewrotki.
Portugalczycy uwielbiają grać bardzo widowiskowo, atrakcyjnie a i nie ma się co oszukiwać na piasku strzały z przewrotki są codziennością.
Wczoraj takie gole oglądaliśmy w 2óch z 4 meczy co i tak jest dobrym wynikiem patrząc na to, że w 3 meczach było naprawdę mało bramek.

powyżej 7,5 1,6
powyżej 8,5 2,00
gol z przewrotki? TAK 2,30


Senegal - Białoruś 4:6

Najciekawsze spotkanie jeśli chodzi o szanse, nawet według bukmacherów nie są pewni kto tutaj wygra bo najpierw Senegal był faworytem teraz faworytem jest Białoruś.
Ja mimo wszystko idę w stronę Senegalu. Uważam, że Senegal wymęczy Białoruś, są zdecydowanie bardziej fizyczni. Ich poziom jest naprawdę bardzo wysoki. Na ostatnich MŚ przegrali w półfinale z Japonią, wygrana w kwalifikacjach do MŚ. Białoruś przez długi czas nie mógł występować na arenach międzynarodowych ale ostatnio nie ma co ukrywać jak zaczęli grać pokazywali się z bardzo dobrej strony jednak według mnie teraz kursy na Senegal mocno zawyżone.

Senegal 2,44
Senegal lub remis 1,67

Brazylia - Oman 5:3

W tym meczu również faworyt jest jeden jednak Oman to drużyna bardzo nieprzewidująca i tutaj mogą bramki nie strzelić a mogą strzelić ze 3 bramki dlatego według mnie najlepiej wejść w tym meczu w gole.
W tym meczu również idę w gola z przewrotki, Canarinos również uwielbia grać bardzo efektownie jak Portugalia.

powyżej 7,5 1,4
powyżej 8,5 1,70
gol z przewrotki? TAK 2,30 3 poprzeczki po strzałach z przewrotki..​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1963
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Za nami pierwszy dzień MŚ w Dubaju.
Oglądaliśmy dość mało bramek jak na plażówkę i to mnie troszkę zawiodła nie mniej jednak faworyci wygrywali więc tutaj już żadne zaskoczenie.
Dziś 2gi dzień i do walki wkracza grupa C i D.

Kolumbia - Japonia

Z dużą ciekawością wczoraj oglądałem Argentynę w kontekście właśnie dzisiejszego spotkania Kolumbii i Tahiti mocno wymęczyło Argentynę swoją grą, widać było, że Argentyna fizycznie nie dała rady mimo wszystko z 1:4 doszli wynikiem 3:4 ale to bardziej Tahiti zlekceważyło rywala.
W dalszym ciągu nie wiem co z Ozu czy zagra czy nie bo jednak robi robotę w obronie.
Japonia z roku na rok robi duże postępy, na poprzednich MŚ Japonia doszła aż do półfinału! Co było dla nich rewelacyjnym wynikiem. Czy w tym roku również będzie tak dobrze? Uważam, że nie... ale nie można ich przekreślać.
Dla mnie w tym meczu Japonia jest zdecydowanym faworytem i uważam ogólnie, że dziś zobaczymy już zdecydowanie więcej bramek.

Japonia 1,42
powyżej 7,5 1,73

Portugalia - Meksyk

Jeden z głównych faworytów do wygrania całych MŚ vs jednak ze słabszych drużyn na tych MŚ. Tutaj Portugalia jeśli zagra na swoim poziomie to powinniśmy oglądać widowiskowe spotkanie. Nie powiem czy Portugalia wygra ten mecz 2 czy 5 bramkami ale w tym meczu wejdę w bramki i... gola z przewrotki.
Portugalczycy uwielbiają grać bardzo widowiskowo, atrakcyjnie a i nie ma się co oszukiwać na piasku strzały z przewrotki są codziennością.
Wczoraj takie gole oglądaliśmy w 2óch z 4 meczy co i tak jest dobrym wynikiem patrząc na to, że w 3 meczach było naprawdę mało bramek.

powyżej 7,5 1,6
powyżej 8,5 2,00
gol z przewrotki? TAK 2,30


Senegal - Białoruś

Najciekawsze spotkanie jeśli chodzi o szanse, nawet według bukmacherów nie są pewni kto tutaj wygra bo najpierw Senegal był faworytem teraz faworytem jest Białoruś.
Ja mimo wszystko idę w stronę Senegalu. Uważam, że Senegal wymęczy Białoruś, są zdecydowanie bardziej fizyczni. Ich poziom jest naprawdę bardzo wysoki. Na ostatnich MŚ przegrali w półfinale z Japonią, wygrana w kwalifikacjach do MŚ. Białoruś przez długi czas nie mógł występować na arenach międzynarodowych ale ostatnio nie ma co ukrywać jak zaczęli grać pokazywali się z bardzo dobrej strony jednak według mnie teraz kursy na Senegal mocno zawyżone.

Senegal 2,44
Senegal lub remis 1,67

Brazylia - Oman

W tym meczu również faworyt jest jeden jednak Oman to drużyna bardzo nieprzewidująca i tutaj mogą bramki nie strzelić a mogą strzelić ze 3 bramki dlatego według mnie najlepiej wejść w tym meczu w gole.
W tym meczu również idę w gola z przewrotki, Canarinos również uwielbia grać bardzo efektownie jak Portugalia.

powyżej 7,5 1,4
powyżej 8,5 1,70
gol z przewrotki? TAK 2,30​
W jakim buku były zagrane te typy z golami z przewrotki?? Dziękuję z góry za odpowiedż
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zjednoczone Emiraty Arabskie - USA 2:2

ZEA mają doskonałą szansę aby po raz pierwszy w historii wyjść z grupy na MŚ. Grają u siebie, pokonali już wydawało by się groźniejszego rywala - Egipt i dziś zmierzą się z USA o tak naprawdę wyjście z grupy. Oczywiście jeśli przegrają to szanse nadal będą mieć ale mocno skomplikują sobie sytuację.
USA mimo wszystko w 1 kolejce nie zagrali źle, przegrali 1:3 z Włochami. ZEA pokonał Egipt 2:1.
Oczywiście faworytami są gospodarze i zdziwię się jeśli nie wygrają tego meczu jednak kurs na ich zwycięstwo mocno poszło w dół.
Ja mimo wszystko spróbuję zagrać, że USA nie przegra tego meczu więcej jak 2 bramkami. Skoro z Włochami potrafili stawiać opór to myślę, że i dziś mogą to zrobić.
Po 1 ZEA rzadko wygrywają więcej niż 2 bramkami, na ostatnie 10 meczów dokonali tego raz z drugiej strony USA na ostatnie 10 spotkań przegrali więcej niż 2 bramkami także tylko raz.

USA +2,5 1,5

Argentyna - Iran 3:6

Iran bardzo mnie zaskoczył in plus - mimo tego, że przegrywali z Hiszpanią 0:3 i 2:5 potrafili zagrać do końca i wygrali po rzutach karnych. Dziś Hiszpania także miała wynik 3:0 z Tahiti i również przegrała tyle, że 3:5. Iran wyglądał naprawdę dobrze w meczu z Hiszpanią przede wszystkim w 2 i 3 tercji. Argentyna przegrała z Tahiti 3:4 wynik niby na styku ale widoczne było to, że Tahiti ich miażdży fizycznie i dziś Iran powinien zrobić to samo. Argentyna nie grała na MŚ bardzo dawno i po prostu zbierają tego lekcje chociaż oczywiście nie mogą się wstydzić spotkania z Tahiti bo wynik nie wyglądał źle.

Iran -1,5 1,5
Iran strzeli powyżej 4,5 1,65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2385
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Meksyk - Oman 2:5

Oman mega się pokazał w meczu z Brazylią mimo, że przegrali to spotkanie 3:5 to nie mają się czego wstydzić. Meksyk został wręcz zdemolowany przez Portugalią 2:8.
Oman zdecydowanym faworytem w tym meczu jednak kursy na nich są hmm strasznie niskie.
Pytanie na ile % Brazylia zagrała z Omanem bo tego też nie wiemy. Oman na pewno to solidna ekipy i mają dużo pecha, że trafili do tak mocnej grupy Brazylia i Portugalia.
Oman na pewno ma nadzieję jeszcze na awans, dziś wygrana i mecz z Portugalią o awans gdzie na pewno nie będą faworytem.
8 i 10 bramek padło w ich spotkaniach, Meksyk traci bardzo dużo bramek i myślę, że Oman troszkę postrzela ale i Meksyk też.
Obie drużyny w swoich meczach strzelili gola z przewrotki więc można również iść w tę stronę.

powyżej 6,5 1,65
gol z przewrotki? TAK 2,00

Japonia - Białoruś 1:3

Kursy na Japonię to dla mnie nieporozumienie, oczywiście Białoruś mnie zaskoczyła in plus w meczu z Senegalem albo inaczej Senegal mnie zawiódł.
Japonia wygrała z Kolumbią 3:2 można powiedzieć tylko 3:2 ale nadal Japonia to vice mistrz świata i należy się z nimi liczyć. Ozu zagrał w meczu z Kolumbią więc gra ich najlepszy obrońca ale również i jest niesamowicie groźny i oddaje dużo strzałów z dalszej odległości.
Osobiście liczę, że Japonia utrze nosa bukmacherom bo troszkę kursy za mocno zjechały w dół. Wydaje mi się, że nie zobaczymy w tym meczu za dużo bramek, Japonia jest solidna w obronie i być może będzie to spotkanie dość spokojne.

Japonia z remisem 2,26
Japonia +2,5 handi 1,40
poniżej 8,5 1,80

Brazylia - Portugalia 2:2
Bramek zabrakło ale tak jak się spodziewałem mecz bardzo na styku.

2óch głównych faworytów na tych MŚ spotykają się ze sobą w grupie. O meczu Brazylii vs Oman napisałem wyżej, Brazylia na pewno potrafi zagrać zdecydowanie lepiej. Portugalia pokazała co potrafi w ataku, strzeliła 8 bramek słabemu Meksykowi. Ojjj czeka nas spotkanie na mega wysokim poziomie ale te kursy...Brazylia aż takim faworytem? Nawet jeśli wygrają to ja idę w stronę Portugalii, ta drużyna ma wszystko aby dziś zagrać i nawet móc wygrać. No może szkoda, że Andrade już nie broni w Portugalii bo był to bardzo groźny bramkarz, który uwielbiał oddawać strzały.
Liczę na bardzo ofensywne spotkanie.

Portugalia +1,5 handi 2,1
Portugalia +2,5 handi 1,65
Portugalia powyżej 2,5 1,45
Portugalia powyżej 3,5 2,10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1271
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Iran - Tahiti 5:3

Mecz tak naprawdę o 1 miejsce, obie drużyny są już pewne awansu i w pełni zasłużenie.
Iran pokonał po rzutach karnych Hiszpanię, w regulaminowym czasie gry padł wynik 5:5 a następnie wygrali z Argentyną 6:3 więc w 2óch meczach strzelili 11 bramek.
Tahiti wygrali z Argentyną 4:3 następnie pokonali 5:3 Hiszpanię mimo, że przegrywali w tym meczu już 0:3 to kapitalnie się odrodzili. W 2óch meczach strzelili 9 bramek.
Oczywiście może być tak, że obie drużyny dziś zagrają na pełnym luzie aby tylko zagrać i padnie 2,3 może 4 bramki ale możemy oglądać naprawdę fajne widowisko i obok takiego kursu na over nie mogę przejść obojętnie jakie dają nam bukmacherzy.
Często jest na over 8,5 w okolicach 1.8 - 2,0 a tutaj mamy na over 7,5 aż taki kurs - myślę, że warto spróbować.

powyżej 7,5 2,75 LVBet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1980
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Meksyk - Brazylia 3:3

Taki na dziś zakład proponuję.
Brazylia już ma awans praktycznie z 1 miejsce ponieważ nie wyobrażam sobie aby mogli ten mecz przegrać. Awans już mają na 100% ponieważ wygrali z Omanem jak i również z Portugalią. Z Omanem wygrali 5:3 natomiast z Portugalią zremisowali 2:2 i wygrali po dogrywce 3:2.
Meksyk przegrał oba spotkanie 2:8 z Portugalią oraz 2:5 z Omanem.
Dlaczego gol z przewrotki?
Meksyk strzelił gola z przewrotki z Portugalią mimo, że strzelił tylko 2 bramki. W tym meczu osobiście przewidują bardzo dużą ilość goli, nawet myślę w okolicach 10 a może nawet i więcej w zależności jak Brazylia podejdzie do tego meczu. Brazylia uwielbia grać bardzo widowiskowo, często strzelają z przewrotek czy z takich pozycji, które praktycznie żadna drużyna nawet by nie próbowała strzelać. Grają bardzo drużynowo i myślę, że dziś będzie wiele prób strzałów z przewrotki.
Kurs jest bardzo atrakcyjny na taki zakład dlatego polecam go.

gol z przewrotki - TAK 2,25 LVBet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1998
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Tahiti 5:2
Mimo, że Tahiti prowadzili już 2:0 to tragiczny mecz w ich wykonaniu, najsłabszy na tych MŚ a Włosi naprawdę zaimponowali mi i czeka nas fajny półfinał z Białorusią, ciekawe jakie kursy wystawią.

To spotkanie będzie ostatnim ćwierćfinałem w dniu dzisiejszym.
Idę w lekką niespodziankę ponieważ to Włosi są faworytem tego meczu. Włosi wygrali na tym turnieju 3:1 z USA, 6:2 z Egiptem oraz 0:0 ze ZEA i po rzutach karnych przegrali. Tahiti wygrała 4:3 z Argentyną, 5:3 z Hiszpanią i przegrali 3:5 z Iranem.
Mecz z Hiszpanią Tahiti mocno mi zaimponował ponieważ przegrywali już 0:3 i wydawało się, że to Hiszpania będą górą w tym meczu jednak mocno Tahiti wymęczyło Hiszpanów i liczę na podobny scenariusz im dalej w las to Tahiti będzie górowało nad Włochami fizycznością i świeżością. Włosi pomału zmieniają swoją kadrę, oczywiście są doświadczeni zawodnicy ale również i młodzi zdolni gracze. Tahiti to drużyna mocno doświadczona mimo, że laik pomyśli Tahiti i piłka nożna a no Tahiti grało w ostatnich latach 2krotnie w finale MŚ. Oba niestety dla nich przegrane z Portugalią i z Brazylią no ale samo to, że tam się dostawali pokazuje jak mocna jest to drużyna. Tahiti ma możliwość grania i trenowania praktycznie cały rok i to jest ich przewaga.
Reasumując liczę na doświadczenie oraz na fizyczność ekipy Tahiti w tym spotkaniu.

Zagrałem to spotkanie w dublu wraz z Brazylia -1,5 1,5

Tahiti lub remis 1,8 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed Nami półfinały.
Jeden półfinał - można było się spodziewać przed turniejem jednak drugi już mocno niespodziewany jak dla mnie.

Włochy - Białoruś 3:3 (5:4 rzuty karne)

Obie drużyny mocno in plus i w pełni zasłużenie awansowali do półfinału.
Włosi ograli w ćwierćfinale Tahiti wygrywając 5:2 po świetnym spotkaniu z ich strony. Kapitalne zawody rozegrał Josep Jr oj będzie z niego grajek. L. Casapieri kapitalne forma na bramce, zaledwie 5 straconych bramek w 4 meczach jest to wynik naprawdę godny podziwu. Tak jak wspomniałem wyżej, Włosi zmieniają pokolenie i sam nie spodziewałem się, że wyjdzie im to tak dobrze w końcu są już w półfinale a apetyty mają na zwycięstwo w całych MŚ to na pewno!
Białoruś również kapitalna forma przygotowana na te MŚ, w ćwierćfinale ograli Portugalię po dogrywce, powiem dość szczęśliwie ponieważ bramkę na wagę awansu strzelili w ostatniej sekundzie meczu! Po regulaminowym czasie był remis 3:3. Kapitalny turniej rozgrywa I. Bryshtsel strzelec 4 bramek w meczu z Portugalią. Ogólnie na tym turnieju hat trickiem popisał się już w meczu z Portugalią i z Kolumbią. Ogólnie strzelec 10 bramek i lider.
Naprawdę ciężko wskazać faworyta tego meczu jednak ja uważam, że jeżeli Włosi zagrają tak jak z Tahiti albo i lepiej to mają duże szanse aby właśnie to Oni zameldowali się w wielkim finale!

Włochy 2,45 Betfan
Włochy (A) 2,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1369
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Iran - Białoruś 6:1
Iran zagrał kapitalnie, Białoruś mocno zawiodła, zaledwie 1 gol strzelony... A ładnie szło na overka wystarczyło aby Białoruś nie przespała 2óch kwart... No trudno bywa i tak za to finał mieliśmy kapitalny :)

Mecz o 3 miejsce, obie drużyny mogą czuć ogromne rozczarowanie, że nie zagrają 1,5h później w wielkim finale.
Iran wygrywał z Brazylią już 2:0 by stracić gola na 2:3 na dosłownie 39 sekund przed końcem meczu. Białoruś również prowadził 2:0 z Włochami i 3:2 by na koniec zremisować i wszystko rozstrzygnęły rzuty karne gdzie to Włosi okazali się lepsi 5:4.
Iran strzelił 20 bramek w ciągu 5 spotkań co daje nam średnio 4 bramki na mecz natomiast Białoruś strzelił 19 bramek co również daje nam średnio prawie 4 mecze na mecz.
Kurs na co najmniej 9 bramek bardzo wysoki troszkę się nie dziwię bo te MŚ są nieoczekiwanie z dość małą ilością bramek jednak dziś liczę mocno na gole w tym spotkaniu.
Jest to tzw mecz pocieszenia i mocno wierzę, że dziś ofensywa będzie na pierwszym planie.

powyżej 8,5 2,65 LVBet
powyżej 7,5 2,05 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
Do góry Bottom