>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Piłka nożna - panowie

Status
Zamknięty.
V 0

vancouver

Użytkownik
Witam

Dziś słyszałem w radiu &quot;Gra&quot; że w reprezentacji Brazyli nie wystąpią jednak Rafinha i Diego. Z kolei w Agrentynie nie zagra... Messi :-?

Nie wiem o co w końcu tu chodzi... Ktoś ma podobne wiadomości ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie wiem właśnie wcześniej potwierdzili że grają teraz się wahają także trzeba poczekać do 1 spotkania aby się dowiedzieć media spekulują nam pozostaje czekać.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
wq***jace jest to ze 3/4 pilki, tenisa czy siaty bedzie na tym je***ym tvp sport a na tvp 1 i 2 bedzie sama lekkoatlyka... ;/
Czegoś sie spodziewał , to jest Olimpiada , a nie MŚ.
I tak prócz finału nie pokażą innego meczu.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
gracie coś z jutrzejszych meczy czy macie zamiar poczekać , doglądnąć składów itp ?
ja jutro myśle nad zagraniem brazil , italy tylko nie wiem czy faworyci nie sprawią niespodzianki ...
jeżeli w złym miejscu umieściłem tego posta to z góry wybaczcie .
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Czegoś sie spodziewał , to jest Olimpiada , a nie MŚ.

I tak prócz finału nie pokażą innego meczu.
no wlasnie czego ja sie spodziewalem... ;/

a bd pozniej mi pie***c o misji tel. publicznej... jakby nie repra i euro puchary naszych pier***lbym cala tvp ;P

ale ok wracamy do watku tematu bo troche z niego schodzimy xD
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
gracie coś z jutrzejszych meczy czy macie zamiar poczekać , doglądnąć składów itp ?
ja jutro myśle nad zagraniem brazil , italy tylko nie wiem czy faworyci nie sprawią niespodzianki ...
jeżeli w złym miejscu umieściłem tego posta to z góry wybaczcie .
ja bym na brazylie uwazal... oni nie potrafia grac w 1szych meczach... pamietasz mecz na mundialu Polska - Brazylia 1:0 po kapitalnej bramce Krychowiaka? ;D bedzie podobnie a na Belgow kurs 8,00 zachecajacy ;D
sorry za 2 posty pod rzad
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
ja bym na brazylie uwazal... oni nie potrafia grac w 1szych meczach... pamietasz mecz na mundialu Polska - Brazylia 1:0 po kapitalnej bramce Krychowiaka? ;D bedzie podobnie a na Belgow kurs 8,00 zachecajacy ;D

sorry za 2 posty pod rzad
wsumie też myślałem nad zagraniem jakiegoś DNB na przeciwników . w razie czego zwrocik mile widziany ;)
 
S 0

sekbar87

Użytkownik
Posiada ktoś może strone ze statystykami do drużyn grających na IO. Chodzi mi konkretnie o ostatnie rozegrane spotkania. Szukałem ale coś ciężko, nie mogłem znaleźć. Z góry dzięki za pomoc ???? .
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Holandia vs Nigeria
Typ: Holandia
Kurs: 1.97
Bukmacher: Betfair
Już o 13:45 czasu polskiego,na stadionie Tijanin Olympic Center aktualni mistrzowie europy do lat 21 - Holendrzy, podejmować będą swoich rywali z grupy B - Nigerię. W tym spotkaniu jestem skłonny postawić na reprezentację Oranje, która na Igrzyska zabrała naprawdę ciekawy skład i uważam, że obok Argentyńczyków, Brazylijczyków i Włochów są jednym z faworytów tego turnieju, a predyspozycje ku temu mają. W kraju Wiatraków posiadają utalentowaną młodzież - w ostatnich Mistrzostwach Europy do lat 21, reprezentanci Oranje wywalczyli złote krążki, w 2006 roku również byli najlepsi na starym kontynencie, teraz przez ten czas reprezentacja dojrzała oraz ukształtowała się i już teraz młodzi Holendrzy są gwiazdami światowego formatu - Urby Emanuelson, Jonathan de Guzman, Hedwiges Maduro, Royston Drenthe, Ryan Babel - to największe gwiazdy młodego pokolenia, które trener Foppe de Van zdecydował się zabrać w walce o Olimpijskie Złoto, do tych młodych zawodników szkoleniowiec &#39;dowołał&#39; doświadczonego Roya Maakaya ,Kewa Jaliensa oraz Geralda Sibona, największym wzmocnieniem tych młodych gwiazd jest z pewnością były gwiazdor monachijskiego Bayernu - Maakay. O reprezentacji młodych Nigeryjczyków nie można zbyt wiele napisać, jak każda afrykańska drużyna zagrają z pewnością ambitnie i do końca, jednak czy to wystarczy na utalentowanych Holendrów? Trener Samson Siasia, nie ma wielu gwiazd w swoim zespole, wyróżniać mogą się napastnik Evertonu - Anichebe oraz powołany przez trenera 27-letni Peter Odemwingie - zawodnik Lokomotiva Moskwa, trener postawił ma młodzież - gdyż napastnik moskiewskiej druzyny jest jedynym, który ma powyżej 23 lat. W Atenach obie drużyny nie brały udziału, jednak dzisiaj uważam, że reprezentacja Oranje ma w swoim składzie więcej indywidualności, ale na boisku trzeba udowodnić, że nazwiska nie grają. Holendrzy preferują ofensywny styl gry, granie w piłkę sprawia im radość, więc uważam, że dzisiaj powinni grać na maksa ;)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: Argentyna (-1,25) ⛔
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Drugi mecz w grupie A na Igrzyskach Olimpijskich w Chinach, pomiędzy zespołami Argentyny, a Wybrzeżem Kości Słoniowej. Oprócz tych dwóch zespołów w grupie A znajdują się jeszcze Serbia oraz Australia. Zdecydowanym faworytem grupy, ale też samych Igrzysk w piłce nożnej jest drużyna z Argentyny. W drużynie z Południowej Ameryki występuje wiele gwiazd, znanym nam z europejskich boisk, są to np: Ustari (b), Garay oraz Burdisso (o), Gago, Mascherano, Riquelme (p), Aguero (n). W zespole jest również Leo Messi, ale tak na prawdę nikt nie wie czy będzie grał na IO w zespole Argentyny. U rywala z Afryki nie ma może takich nazwisk, ale na pewno są tam piłkarze młodzi i utalentowani, lecz niestety nie mają takiego doświadczenia jak ich rywale. W zespole WKS gwiazdą i głównym piłkarzem będzie Salomon Kalou z Chelsea. W dzisiejszym meczu górą powinni być piłkarze z Argentyny którzy są bardziej zgrani i obyci na największych imprezach i to powinno pomóc im w odniesieniu wysokiego zwycięstwa oraz pokazaniu innym że są silni i będą walczyć o złoto.
Wynik: 2-1 ⛔
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie : Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ : 1 połowa - Argentyna
Kurs : 1.80
Bukmacher : bwin
Już dzisiaj pierwsze spotkania na IO w Pekinie. W jednym z nich zmierzy się faworyt &quot;turnieju&quot; - Argentyna z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Argentyńczycy widać, że bardzo poważnie podchodzą do Igrzysk Olimpijskich. Pod względem kadrowym są najlepszą ekipą. Po prostu same gwiazdy światowego formatu. Jest Messi, Gago, Garay, Ustari, Riquelme, Mascherano oraz Aguero. Dzisiaj liczę przede wszystkim na formę Aguero, który powinien pokazać swój &quot;błysk&quot; tak jak zrobił to na MŚ juniorów. Podpora defensywy kraju z Ameryki Południowej - Javier Mascherano , podkreślił w wywiadzie, ze jego reprezentacja przyjechała tylko i wyłącznie po złoto. Co słychać u rywala? WKS jest dobrą ekipą, ale zagra dziś w iście rezerwowym składzie. Jedynie ze &quot;znanych&quot; zawodników zobaczymy Kalou (Chelsea) oraz Kone. Reszta to raczej młodzi, niedoświadczeni piłkarze. Myślę, że Argentyna, która w światowym rankingu zajmuje siódme miejsce, pokona &quot;osłabione&quot; WKS (27miejsce w rankingu fifa), i bramka/bramki padną już w I połowie.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
No i okazało się, że Messi gra.
Moim zdaniem (jako kibica Barcelony) to dobrze. Gdyby nie zagrał mogłyby tylko powstać jakieś niepotrzebne spięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom