>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Piłka nożna ME 2008 eliminacje

Status
Zamknięty.
-riddick- 0

-riddick-

Użytkownik
Co sądzicie o tych typach:

Gruzja - Ukraina 2
Szkocja - Litwa 1
Wegry - Bosnia Hercegowina 1x
Luksemburg - Slowenia 2
Rosja - Macedonia 1
Anglia - Izrael 1
Lotwa - Irlandia Pln. 2x
Malta - Turcja 2
Bialorus - Rumunia 2
Moldawia - Norwegia 2
San Marino - Czechy 2
Serbia - Finlandia 1
Chorwacja - Estonia 1
Holandia - Bulgaria 1
Szwecja - Dania 1x
Slowacja - Irlandia 1x
Walia - Niemcy 2
Wlochy - Francja 2x
Islandia - Hiszpania 2
Portugalia - Polska 1x

które byście mi odmówili a które byście zmienili?? bo mam watpliwosci do naszej reprezentacji bo ostatnio potrugalia sobie nie zabardzo radzi tak samo jak i nasz reprezentacja ???? i mam dylemat w meczu włochy - francja
 
arturo888 0

arturo888

Użytkownik
Rosja - Macedonia 1
Pilkarze Sbornej prowadzeni przez Gusa Hiddinka nie powinni miec juz zadnych wpadek jezeli mysla o awansie.

Chorwacja - Estonia 1
Chorwaci w eliminacjach jak dotad spisuja sie bardzo dobrze, wiec poradza sobie z Estonia bez problemow.

Włochy - Francja 1
Squadra Azzura koniecznie bedzie chciala sie zrewanzowac za porazke we Francji. Podopieczni Roberto Donadoniego wygrywajac z Francja przybliza sie do zajecia 1. miejsca w grupie.

Szkocja - Litwa 1
Szkoci spisuja sie na wlasnym boisku doskonale, wystarczy przypomniec ich zwyciestwo z Francuzami. Mysle ze Litwini nie sprawia im wiekszego problemu.

Węgry - Bośnia 1X
Madziarzy po ostatnim sensacyjnym zwyciestwie z Wlochami w meczu sparingowym 3:1 beda z pewnoscia podbudowani i nie przegraja na wlasnym terenie.

Serbia - Finlandia 1
Serbowie nie moga sobie pozwolic na wpadke w tym meczu, bo ona praktycznie przekreslala by ich szanse na awans.
 
P 15

panasik

Użytkownik
witam

angla - izrael TYP 1 stawka 1.30 przeanalizowalem sytuacje w grupie i mecze izraela, do tej pory ma na koncie 5 wygranch.. duzo.. ale w tym 2 wygrane z andorą 2 z estonia i 1 z macednia.. wszystkie te zespoly to outsaiderzy grupy.. izraelowi pozostal jeszcze tlyko 1 teoretycznie latwy mecz -&gt; rewanz z macednia.. stad tyle punktów.. anglia jest zdeterminowana zdobc 3 punkty.. zadnego remisu, mysle, ze zagraja na 100 procent swoich uemiejetnosci i wloza w ten mecz 100% poswiecenia, bo remis badz porazka by byla katastrofa.. tak samo mysle o meczu rosji z macedonia i chorwacji z estonia.. mysle ze w tych meczach nie rozstrzygna sie losy awansu.. mysle, ze to beda 3 zwyciestwa faworytow w tej grupie.. co prawda stawka moze nie jest zbyt imponujaca..ale po przemnozeniu robie sie weselej, zawsze mozna dodac do innego kuponu

islandia - hiszpania TYP 2 stawka 1.30

kolejny mecz, ktory wydaje sie pewny, hiszpania nieco przespala poczatek kwalifikacji i teraz rowniez jest pod sciana, w prawdzi sam sklad robi wrazenie, dodajac do tego motywacje i koniczene 3 punkty wynik staje sie pewny (chcoaiz uwazam, ze tak anprawde nie ma pewnych wynikow) 8)

no to na tyle ???? [/b]
 
S 0

sonic

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że w najbliższy weekend nie warto obstawiać wygranej czy przegranej jakiejś drużyny w pełnym wymiarze czasowym. Akurat tak się złożyło, że w ten weekend są takie mecze w których grają mocni faworyci. Dlatego bardziej się opłaca (MOIM ZDANIEM) typować under/over w jakimś meczu, lub wyniki do połowy. Wg mnie są duże szanse, że w meczu Anglia - Izrael padnie UNDER. Izrael przyjedzie po remis - jego sytuacja w tabeli jest wyśmienita jak na możliwości tego zespołu. Umiejętne zamurowanie swojej bramki przybliży Izrael do awansu. Anglia jakoś nie błyszczy w tych kwalifikacjach, więc bardziej niż wysokiego wyniku spodziewałbym się, że padnie Under. Oczywiście, to troche ryzykowne, ale kurs 1,95 (toto-mix) bardziej się opłaca niż wytypowanie jakiejś wygranej po kursie np. 1,22
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że w najbliższy weekend nie warto obstawiać wygranej czy przegranej jakiejś drużyny w pełnym wymiarze czasowym
1. Zgadzam się w zupełności. Faworyt z outsiderem = 1,01 :/ Ale zawsze przecież jest handi cap. I tak: na wygraną Szkocji jest kurs 1,3, ale jedynka z handi 1,5 to już 1,70 ???? Litwa to bardzo, bardzo przeciętna ekipa, natomiast Szkocja jest jedną z rewelacji obecnych kwalifikacji i ma bardzo realne szanse na występ w austro-szwajcarskiej imprezie. Włochy podejmą Francję, więc Szkocja po sobotniej turze meczów może zajmować miejsce premiowane awansem. Do tego potrzebne jest jednak zwycięstwo z Litwą. Myślę, że Fletcher, Hartley, a przede wszystkim Boyd załatwią Szkotom 3 punkty.

2. Szwecja u siebie zagra z Danią. Wszyscy doskonale pamiętają pierwszy mecz tych drużyn w Kopenhadze... Wynik 2:2 został później zamieniony walkowerem 3:0 na korzyść teamu trzech Koron. Duńczycy chcą i muszą (zaledwie 4. miejsce w grupie) zrewanżować się sąsiadom, ale bardzo wątpię w to, że im się uda... Ostatnie 0:4 z Irlandią oraz powołanie staruszka Helvega pokazuje, że Dania ma problem i najwyraźniej nie wie jak go rozwiązać... Wysoki kurs !

3. Jeszcze bardziej zdziwił mnie kurs na wicelidera grupy Irlandia z Północy, która jedzie na Łotwę grać z ostatnią drużyną tabeli. Najlepszym strzelcem calych eliminacji w strefie europejskiej jest właśnie Irlandczyk - David Healy. Za plecami Ulsteru czai się Hiszpania, więc nie mogą oni pozwolić sobie na stratę punktów z rywalem, który dodatkowo musi poradzić sobie ze stratą podstawowego obrońcy - Stepanovsa. Jak dla mnie zwycięstwo Wyspiarzy pewne...

4. Zastanawiałem się jeszcze nad handi 1,5 w meczu Luxemburg - Słowenia. Gospodarze tego meczu są w, nie tylko w mojej ocenie, jedną z trzech najsłabszych ekip Europy. Pomimo tego słaba forma Słoweńców (5 goli/7meczów) i niezbyt wysoki kurs (1,65) zniechęciły mnie do tego zdarzenia.

1. Szkocja - Litwa (0-1,5) &#39;1&#39; 1,7
2. Szwecja - Dania &#39;1&#39; 2,0
3. Łotwa - Irlandia Płn. &#39;2&#39; 2,1

Kurs: 7,14
Buk: Toto-mix
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
Anglia-Izrael Łotwa-Irlandia Pln
Moim zdaniem Anglia wygra swoj mecz przewaga co najmniej 2 goli remis bedzie traktowany jak porazka choc w tym meczu moze zabraknac Lamparda Gerarda i Terrego to i tak stawialbym na 1 , obawialbym sie spotkania Łotwy z Irlandia Pln w pierwszym meczu pilkarze z polnocy wygrali skromnie 1:0 mysle ze obecna pozycja zajmowana przez Lotwe to nie jest szczyt ich mozliwosci i w tym meczu beda chcieli pokazac sie z jak najlepsze strony dodatkowa motywacja bedzie gra przed wlasna publicznoscia
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
to nie jest szczyt ich mozliwosci i w tym meczu beda chcieli pokazac sie z jak najlepsze strony dodatkowa motywacja bedzie gra przed wlasna publicznoscia
Racja - publika i słaba dotąd gra będzie za Łotyszami, ale możliwość awansowania do ME na pewno siedzi w głowach Irlandczyków (choć to może być przeciwko nim...) i powalczą z całych sił. Druga sprawa - nie wierzę w nagłe przebudzenie Łotwy. Kurs 2,1 mnie przekonuje ????

A co do Anglii - Izrael jest silny, Anglia osłabiona, lecz zdeterminowana. NO BET z racji stosunku ryzyko/kurs
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Anglia bardzo zmotywowana a za jedyne oslabienie tej druzyny uwazam brak rooneya, bo lampard i gerrard kyyrych ma zabraknąc w kadrze graja beznadziejnie,a pilkarze tacy jak carrick zastapia ich bez problemu i anglia wygra pewnie i do zera. Rosja i chorwacja to tez zespoly ktore ze spokojem powinny wygrac. Szkoci, hiszpanie tez nie powinni stracic punktow. Portugalia wedlug mnie to murowany pewniak. Zrezygnowal bym z meczu wlochy- francja a zamiast tego puscil czysta jedynke na szwedow. Na twoim miejscu nie gral bym ukraimy, serbii( ktora jest osłabiona), slowenii i norwegi bo to sa mecze w ktorych moga byc niespodzianki.
Wedlog mnie najpewniejsze mecze tego weekendu to:
Portugalia- polska 1
Anglia- izrael 1
Chorwacja- estonia 1
na te 3 mecze postawim 1000 zl.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Anglia bardzo zmotywowana a za jedyne oslabienie tej druzyny uwazam brak rooneya, bo lampard i gerrard kyyrych ma zabraknąc w kadrze graja beznadziejnie,a pilkarze tacy jak carrick zastapia ich bez problemu i anglia wygra pewnie i do zera. Rosja i chorwacja to tez zespoly ktore ze spokojem powinny wygrac. Szkoci, hiszpanie tez nie powinni stracic punktow. Portugalia wedlug mnie to murowany pewniak. Zrezygnowal bym z meczu wlochy- francja a zamiast tego puscil czysta jedynke na szwedow. Na twoim miejscu nie gral bym ukraimy, serbii( ktora jest osłabiona), slowenii i norwegi bo to sa mecze w ktorych moga byc niespodzianki.
Wedlog mnie najpewniejsze mecze tego weekendu to:
Portugalia- polska 1
Anglia- izrael 1
Chorwacja- estonia 1
na te 3 mecze postawim 1000 zl.
 
P 15

panasik

Użytkownik
moze troche wybiegam w przyszlosc, ale na bwin mozna juz obstawiac oprocz tej kolejki meczy eliminacji takza ta kolejna.. :mrgreen: co zatem idzie mozna polaczyc mecze i kurs rosnie.. zainteresowal mnie natomiast kurs 1.70 na belgów z kazachstanem.. kazachstan gra u siebie, nie wiem czy to chwilowy tylko kurs.. ale.. nie wyobrazam sobie zeby belgowie przegrali z kazachstanem.. nawet jak beda grali o pietruszke.. moze belgowie, nie sa w super formie ale ostatni mecz wygrali z serbia u siebie 3;2, moze to nie jest wyznacznik formy bo serbowie tez mocno oslabieni byli w tym meczu.. ale mysle, ze belgowie uporaja sie z kazachstanem, pamietam mecze kazachow z Polska .. to gra do jednej bramki.. a kurs 1.70, brzmi zachecająco ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Belgia - Kazachstan 0:0 w Bruxeli... Nie wiem także, czy mecz Kazachstan - Polska był &#39;do jednej bramki&#39;... Pod Uralem gra się ciężko, jak zauważył mój przedmówca... Belgia nie jest już taka klasowa jak kiedyś, może wygrać, przegrać lub zremisować :] :] :]
 
seneka 0

seneka

Użytkownik
Wg mnie najpewniejszy mecz na ten wekend to :
Szwecja - Dania
typ : 1
kurs : 2.05
Expekt

Szwedzi jako liderzy grupy podejmuja u siebie dunczykow z ktorymi grali w czerwcu i zaprezentowali sie naprawde dobrze , strzelajac w krotkim czasie 3 bramki. Pozniej zaczela sie pogon dunczykow no i jak wszyscy pamietamy mecz zostal przerwany kiedy sedzia podyktowal &#39;11-tke &#39; dla szwedow. Sadze ze na wlasnym boisku szwedzi nie dadza szans dunczykom ktorzy beda musieli zagrac otwarcie i zaatakowac poniewaz zajmuja dopiero 4-te miejsce w grupie z 10pkt w 6meczach. Jak wszyscy wiem na Rasunda Stadium gra sie ciezko kazdemu o czym przekonaja sie w sobote dunczycy ????
 
P 0

popej1924

Użytkownik
co myślicie o tym ?
gruzja-ukraina x2

jak dla mnie to tu może pasci remis ponieważ to jest gruzinski stadion(ciężkie warunki)..i ukraina też nie gra na poziomie mistrzowskim....
prosze o komenty
 
S 0

smuga

Użytkownik
mylse ze Ukraina wygra ten mecz. jesli wygraja to zlapia bezposredni kontakt z czolowka, a maja jeden mecz do zagrania wiecej, wiec maja o co walczyc, a pilkarsko na pewno sa mocniejsi od Gruzinow.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wg mnie najpewniejszy mecz na ten wekend to :
Szwecja - Dania
typ : 1
kurs : 2.05
Expekt

Szwedzi jako liderzy grupy podejmuja u siebie dunczykow z ktorymi grali w czerwcu i zaprezentowali sie naprawde dobrze , strzelajac w krotkim czasie 3 bramki. Pozniej zaczela sie pogon dunczykow no i jak wszyscy pamietamy mecz zostal przerwany kiedy sedzia podyktowal &#39;11-tke &#39; dla szwedow. Sadze ze na wlasnym boisku szwedzi nie dadza szans dunczykom ktorzy beda musieli zagrac otwarcie i zaatakowac poniewaz zajmuja dopiero 4-te miejsce w grupie z 10pkt w 6meczach. Jak wszyscy wiem na Rasunda Stadium gra sie ciezko kazdemu o czym przekonaja sie w sobote dunczycy ????
Najpewniejszy na pewno nie, ale najbardziej wart zagrania ???? Wysoki kurs zapewne dlatego, że to niby derby Skandynawii, rew za walkower, itp. Nie wierzę w takie cuda. Szwecja &#39;zwykła&#39;, czyli silna, Dania słabiutka, żaden z reprezentatntów nie błyszczy europejską formą. Jedynka jak się patrzy :mrgreen:
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
NIe chce mi się pisac analizy ale w meczu francji z włochami polecam grac under 2,5
wiadomo że to rewanż włochów za porażke w pierwszym meczu,
Francuzi i włosi mają sporo do stracenia w związku z super formą Szkocji i Ukrainy.
Moim zdaniem będzie 1-0 lub 1-1,ewentualnie bardziej ryzykowny remis do przerwy.
 
ferdekkk 3

ferdekkk

Użytkownik
popej ja bym się o 2gi nie bał znowu tak strasznie bo mały wkład i mała wygrana , bardziej bałbym się o 1szy ,bo myślę ,że Ukraina raczej wygra to spotkanie , a z Turkami róźnie to bywa , ale trzymam kciuki ,żebyś ogolił trochę buka :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom